| Main Event | | Total | |
  |
Lewis Class 1 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #11 TEAM ELEVEN | | 261 | | | 261 | | | |
|      #44 Richard | | 71 | | | 71 | | | |
|      #42 Travis Moore | | 69 | | | 69 | | | |
|      #43 TIM BAUTSCH | | 63 | | | 63 | | | |
|      #41 Trent Tellepsen | | 58 | | | 58 | | | |
| TEAM #12 BUNDREN PAINTING | | 252 | | | 252 | | | |
|      #47 GENE SIMMONS | | 71 | | | 71 | | | |
|      #48 Tim Stewart | | 63 | | | 63 | | | |
|      #45 CRAIG BUNDREN | | 60 | | | 60 | | | |
|      #46 Michael Florenza | | 58 | | | 58 | | | |
| TEAM #15 HOLES INC. | | 243 | | | 243 | | | |
|      #60 ETHAN BOWDOIN | | 70 | | | 70 | | | |
|      #57 Kellie Vasquez | | 63 | | | 63 | | | |
|      #58 Eddie Jester | | 58 | | | 58 | | | |
|      #59 Dennis Brewer | | 52 | | | 52 | | | |
| TEAM #7 ANSLOW BRYANT 2 | | 242 | | | 242 | | | |
|      #28 Joe Esch | | 66 | | | 66 | | | |
|      #26 Benito Guererro | | 66 | | | 66 | | | |
|      #25 Dustin Bass | | 57 | | | 57 | | | |
|      #27 Ed Durham | | 53 | | | 53 | | | |
| TEAM #1 AGGREGATE TECHNOLOGIES | | 235 | | | 235 | | | |
|      #1 Chris Allen | | 73 | | | 73 | | | |
|      #2 Ghost | | 69 | | | 69 | | | |
|      #3 Mark Grauvogl | | 50 | | | 50 | | | |
|      #4 GHOST | | 43 | | | 43 | | | |
| TEAM #24 TOTAL CAD SYSTEMS | | 235 | | | 235 | | | |
|      #93 Gilbert Moreno | | 65 | | | 65 | | | |
|      #94 Lyubo Stanev | | 64 | | | 64 | | | |
|      #96 Ghost | | 58 | | | 58 | | | |
|      #95 Eleno Moreno | | 48 | | | 48 | | | |
| TEAM #14 CONSTRUCTION ECOSERVICES | | 231 | | | 231 | | | |
|      #54 JIM GREGORY | | 67 | | | 67 | | | |
|      #56 Ken Hudson | | 63 | | | 63 | | | |
|      #53 Richard Hallmark | | 57 | | | 57 | | | |
|      #55 Keaton Lain | | 44 | | | 44 | | | |
| TEAM #6 ANSLOW BRYANT 1 | | 230 | | | 230 | | | |
|      #24 Shaun | | 61 | | | 61 | | | |
|      #21 Matt Bailey | | 61 | | | 61 | | | |
|      #23 Leon Westerbeck | | 57 | | | 57 | | | |
|      #22 LARRY MEEKS | | 51 | | | 51 | | | |
| TEAM #16 KARSTEN INTERIOR SERVICES | | 229 | | | 229 | | | |
|      #62 GHOST | | 61 | | | 61 | | | |
|      #61 Todd Fry | | 61 | | | 61 | | | |
|      #64 Doug Schneider | | 54 | | | 54 | | | |
|      #63 Ghost | | 53 | | | 53 | | | |
  |
Lewis Class 2 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #23 THE MATHIS GROUP | | 227 | | | 227 | | | |
|      #90 Jonathan Hiu | | 71 | | | 71 | | | |
|      #89 Joseph R Mathis | | 66 | | | 66 | | | |
|      #91 Pat Cartwright | | 48 | | | 48 | | | |
|      #92 Brian Patrice | | 42 | | | 42 | | | |
| TEAM #18 MLN COMPANY | | 217 | | | 217 | | | |
|      #70 Ghost | | 58 | | | 58 | | | |
|      #72 Matt Sullivan | | 56 | | | 56 | | | |
|      #71 KEVIN MCDONALD | | 56 | | | 56 | | | |
|      #69 Murray Neal | | 47 | | | 47 | | | |
| TEAM #27 WAY ENGINEERING 3 | | 213 | | | 213 | | | |
|      #106 Chase Jenkins | | 63 | | | 63 | | | |
|      #107 Greg Jenkins | | 54 | | | 54 | | | |
|      #108 Trey Vick | | 52 | | | 52 | | | |
|      #105 MICHAEL DEAN | | 44 | | | 44 | | | |
| TEAM #5 ANDREWS MEYERS 2 | | 210 | | | 210 | | | |
|      #19 Toby Miclette | | 61 | | | 61 | | | |
|      #17 Tim Ross | | 60 | | | 60 | | | |
|      #18 GHOST | | 48 | | | 48 | | | |
|      #20 Scott Coulter | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #8 APACHE OIL COMPANY | | 206 | | | 206 | | | |
|      #31 Brian Bulgier | | 59 | | | 59 | | | |
|      #32 Bruce Bulgier | | 53 | | | 53 | | | |
|      #29 Jay Britt | | 48 | | | 48 | | | |
|      #30 Dallas Roberson | | 46 | | | 46 | | | |
| TEAM #3 AMERICAN MARBLE MOSAIC | | 206 | | | 206 | | | |
|      #11 Amar Sood | | 56 | | | 56 | | | |
|      #10 Gabriel Baldazo | | 55 | | | 55 | | | |
|      #12 Ghost | | 53 | | | 53 | | | |
|      #9 Hector Baldazo | | 42 | | | 42 | | | |
| TEAM #10 TEAM TEN | | 199 | | | 199 | | | |
|      #38 Adam Stacy | | 61 | | | 61 | | | |
|      #39 Leo Delvige | | 55 | | | 55 | | | |
|      #37 Michael Broussard | | 54 | | | 54 | | | |
|      #40 Christina Dinholm | | 29 | | | 29 | | | |
| TEAM #20 R AND M SERVICE CO | | 195 | | | 195 | | | |
|      #80 STEVE CRAWFORD | | 71 | | | 71 | | | |
|      #78 Bobby Weber | | 55 | | | 55 | | | |
|      #79 JOHN WILLIAMS | | 41 | | | 41 | | | |
|      #77 Kevin Duesterhoft | | 28 | | | 28 | | | |
| TEAM #21 SLACK AND CO | | 190 | | | 190 | | | |
|      #83 Todd Colvard | | 62 | | | 62 | | | |
|      #81 Jim Slack Jr | | 56 | | | 56 | | | |
|      #84 Cynthia Birdwell | | 38 | | | 38 | | | |
|      #82 Karen Kerschner | | 34 | | | 34 | | | |
| TEAM #19 PEPPER LAWSON CONTRUCTION | | 189 | | | 189 | | | |
|      #75 MATTHEW GOLDSBY | | 62 | | | 62 | | | |
|      #76 Ghost | | 56 | | | 56 | | | |
|      #74 Todd Granato | | 39 | | | 39 | | | |
|      #73 BILL TAYLOR | | 32 | | | 32 | | | |
  |
Lewis Class 3 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #4 ANDREWS MEYERS 1 | | 185 | | | 185 | | | |
|      #14 Kris Hardin | | 61 | | | 61 | | | |
|      #15 Richard Hunton | | 60 | | | 60 | | | |
|      #13 Albert Mireles | | 33 | | | 33 | | | |
|      #16 Elaine Howard | | 31 | | | 31 | | | |
| TEAM #25 WAY ENGINEERING 1 | | 182 | | | 182 | | | |
|      #97 Jeff McCaskill | | 63 | | | 63 | | | |
|      #99 Ernest Pena | | 48 | | | 48 | | | |
|      #98 Michael Olsen | | 47 | | | 47 | | | |
|      #100 Vinny Marez | | 24 | | | 24 | | | |
| TEAM #9 AVADEK | | 172 | | | 172 | | | |
|      #35 Philip McClendon | | 54 | | | 54 | | | |
|      #34 Tyson Barrow | | 54 | | | 54 | | | |
|      #33 Brad Luebe | | 52 | | | 52 | | | |
|      #36 Leann McMurrey | | 12 | | | 12 | | | |
| TEAM #22 TDINDUSTRIES | | 156 | | | 156 | | | |
|      #87 Jeff Iannone | | 52 | | | 52 | | | |
|      #88 Mark Reynolds | | 44 | | | 44 | | | |
|      #85 Josh Vanlandingham | | 33 | | | 33 | | | |
|      #86 MIKE PHILLIPS | | 27 | | | 27 | | | |
| TEAM #13 COATS ROSE PC | | 149 | | | 149 | | | |
|      #52 Ron Luster | | 59 | | | 59 | | | |
|      #51 Jon Paul Hoelscher | | 45 | | | 45 | | | |
|      #50 Angela Connor | | 35 | | | 35 | | | |
|      #49 MATT MOORE | | 10 | | | 10 | | | |
| TEAM #26 WAY ENGINEERING 2 | | 142 | | | 142 | | | |
|      #102 Joel Atkisson | | 53 | | | 53 | | | |
|      #104 Ghost | | 41 | | | 41 | | | |
|      #103 Tim Bussard | | 25 | | | 25 | | | |
|      #101 Justin Walton | | 23 | | | 23 | | | |
| TEAM #2 AMERICAN DOOR PRODUCTS | | 124 | | | 124 | | | |
|      #6 Patrick Brooks | | 48 | | | 48 | | | |
|      #7 Richard | | 38 | | | 38 | | | |
|      #8 Aldo Hernandez | | 20 | | | 20 | | | |
|      #5 Brenda Swisher | | 18 | | | 18 | | | |
| TEAM #29 TEAM TWENTY NINE | | 0 | | | 0 | | | |
|      #116 | | 0 | | | | | | |
|      #115 | | 0 | | | | | | |
|      #114 | | 0 | | | | | | |
|      #113 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #17 LINBECK GROUP LLC | | 0 | | | 0 | | | |
|      #68 Maurice Robinson | | 0 | | | | | | |
|      #67 DALE KORNEGAY | | 0 | | | | | | |
|      #66 BILL SCOTT | | 0 | | | | | | |
|      #65 JOHN BARNES | | 0 | | | | | | |
| TEAM #28 TEAM TWENTY EIGHT | | 0 | | | 0 | | | |
|      #112 | | 0 | | | | | | |
|      #111 | | 0 | | | | | | |
|      #110 | | 0 | | | | | | |
|      #109 | | 0 | | | | | | |