| Afternoon Flight | | Total | |
  |
Lewis Class 1 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #38 INSPECTORATE AMERICA | | 573 | | | 573 | | | |
|      #224 David Chandler | | 102 | | | 102 | | | |
|      #223 Mark Godinich | | 101 | | | 101 | | | |
|      #228 RON HONEFINGER | | 99 | | | 99 | | | |
|      #227 CRAIG WATEL | | 93 | | | 93 | | | |
|      #226 DAVID TAUBER JR | | 89 | | | 89 | | | |
|      #225 Paul Roubieu | | 89 | | | 89 | | | |
| TEAM #31 CVR | | 537 | | | 537 | | | |
|      #182 Jack Lipinski | | 94 | | | 94 | | | |
|      #181 Dave Landreth | | 93 | | | 93 | | | |
|      #186 GHOST CVR 2 | | 91 | | | 91 | | | |
|      #183 Marty Power | | 91 | | | 91 | | | |
|      #185 Mark Pytosh | | 86 | | | 86 | | | |
|      #184 GHOST CVR 1 | | 82 | | | 82 | | | |
| TEAM #56 REPUBLIC DEVELOPMENT PARTNERS | | 520 | | | 520 | | | |
|      #333 Charlie Bilberry | | 96 | | | 96 | | | |
|      #335 DANE WEBB | | 95 | | | 95 | | | |
|      #332 Don Kirkendall | | 92 | | | 92 | | | |
|      #331 RYAN WENDLAND | | 84 | | | 84 | | | |
|      #336 Justin Peltier | | 80 | | | 80 | | | |
|      #334 Ricky Vallone | | 73 | | | 73 | | | |
| TEAM #32 AMERICAN COMMERCIAL BARGE LINE | | 463 | | | 463 | | | |
|      #188 Zac Cayce | | 92 | | | 92 | | | |
|      #190 Chris Haycraft | | 87 | | | 87 | | | |
|      #187 Glenn Kourik | | 76 | | | 76 | | | |
|      #189 Bill Denson | | 74 | | | 74 | | | |
|      #191 Mike Summerly | | 70 | | | 70 | | | |
|      #192 Ryan Tomaselli | | 64 | | | 64 | | | |
| TEAM #47 TARGA | | 454 | | | 454 | | | |
|      #281 Clayton Tauber | | 97 | | | 97 | | | |
|      #279 Byron Hamilton | | 84 | | | 84 | | | |
|      #277 Matthew Maggio | | 79 | | | 79 | | | |
|      #282 KEVIN NORRIS | | 67 | | | 67 | | | |
|      #280 Ross Stawaisz | | 64 | | | 64 | | | |
|      #278 Alex Duenes | | 63 | | | 63 | | | |
| TEAM #54 CENAC MARINE SERVICES | | 437 | | | 437 | | | |
|      #320 Christen Berry | | 94 | | | 94 | | | |
|      #321 Brain Noble | | 79 | | | 79 | | | |
|      #322 Charlie Teepell | | 78 | | | 78 | | | |
|      #319 Scott Naquin | | 73 | | | 73 | | | |
|      #324 Jason Stewart | | 64 | | | 64 | | | |
|      #323 Geoffroy de Rorthays | | 49 | | | 49 | | | |
| TEAM #43 SYNTEXENERGY | | 427 | | | 427 | | | |
|      #255 Patrick Guillot | | 79 | | | 79 | | | |
|      #258 Mathew Tunney | | 78 | | | 78 | | | |
|      #256 Mike Paradise | | 78 | | | 78 | | | |
|      #257 GHOST SYNTEXENERGY | | 75 | | | 75 | | | |
|      #253 Roy Tucker | | 66 | | | 66 | | | |
|      #254 Pat Grimes | | 51 | | | 51 | | | |
| TEAM #46 KOCH II | | 422 | | | 422 | | | |
|      #271 Andrew Snyder | | 82 | | | 82 | | | |
|      #276 Stephen Hunt | | 81 | | | 81 | | | |
|      #272 GHOST KOCH II | | 75 | | | 75 | | | |
|      #274 David Guarino | | 71 | | | 71 | | | |
|      #275 Aaron Woodward | | 70 | | | 70 | | | |
|      #273 Cole Carrigan | | 43 | | | 43 | | | |
| TEAM #36 FLINT HILLS RESOURCES - TIEMSTRA | | 412 | | | 412 | | | |
|      #214 David Jara | | 88 | | | 88 | | | |
|      #213 Minton Bunnell | | 82 | | | 82 | | | |
|      #215 Darren Landry | | 75 | | | 75 | | | |
|      #211 DARREN TIEMSTRA | | 60 | | | 60 | | | |
|      #216 Chad Leivian | | 55 | | | 55 | | | |
|      #212 Billy Addicks | | 52 | | | 52 | | | |
  |
Lewis Class 2 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #40 LINK CRUDE RESOURCES | | 410 | | | 410 | | | |
|      #237 GHOST LINK | | 86 | | | 86 | | | |
|      #235 CHIP BRYANT | | 84 | | | 84 | | | |
|      #236 Troy Davis | | 83 | | | 83 | | | |
|      #240 Alison Vanderhoef | | 79 | | | 79 | | | |
|      #238 Michael Lorenz | | 75 | | | 75 | | | |
|      #239 Scott Mullervy | | 3 | | | 3 | | | |
| TEAM #53 GIBSON II | | 408 | | | 408 | | | |
|      #317 Jeff Zarr | | 94 | | | 94 | | | |
|      #318 Charles Latiolais | | 83 | | | 83 | | | |
|      #313 Mark Weber | | 66 | | | 66 | | | |
|      #314 Harry Coyne | | 58 | | | 58 | | | |
|      #315 Varner Teel | | 56 | | | 56 | | | |
|      #316 Shawn Teel | | 51 | | | 51 | | | |
| TEAM #50 TRUTH RESOURCES LP | | 408 | | | 408 | | | |
|      #299 DOUG GAITHER | | 81 | | | 81 | | | |
|      #295 Ryan Ferrell | | 80 | | | 80 | | | |
|      #300 | | 68 | | | 68 | | | |
|      #297 Jason Carr | | 62 | | | 62 | | | |
|      #298 MARK WELLS | | 59 | | | 59 | | | |
|      #296 Brandi Chrisenberry | | 58 | | | 58 | | | |
| TEAM #57 TESORO GREAT PLAINS | | 404 | | | 404 | | | |
|      #342 Clete Straub | | 90 | | | 90 | | | |
|      #340 Richard Brooks | | 78 | | | 78 | | | |
|      #337 Dan Ruiz | | 68 | | | 68 | | | |
|      #341 Bobby Salehi | | 64 | | | 64 | | | |
|      #338 Eddie Torres | | 56 | | | 56 | | | |
|      #339 Katie Murphy | | 48 | | | 48 | | | |
| TEAM #41 PILOT FLYING J | | 402 | | | 402 | | | |
|      #241 Carson Williams | | 93 | | | 93 | | | |
|      #245 JC Moon | | 89 | | | 89 | | | |
|      #243 Matt Hubert | | 87 | | | 87 | | | |
|      #246 Paul ORegan | | 59 | | | 59 | | | |
|      #242 CHRIS BAILEY | | 52 | | | 52 | | | |
|      #244 JJ Lyons | | 22 | | | 22 | | | |
| TEAM #52 COMPASS MARITIME SERVICES LLC | | 393 | | | 393 | | | |
|      #309 Travis Morris | | 89 | | | 89 | | | |
|      #312 GHOST COMPASS | | 74 | | | 74 | | | |
|      #311 Jamey Hedrick | | 74 | | | 74 | | | |
|      #308 Will Breaux | | 53 | | | 53 | | | |
|      #307 Chuck Kozora | | 52 | | | 52 | | | |
|      #310 Lauren Fritsch | | 51 | | | 51 | | | |
| TEAM #44 TEAM BOOTH | | 389 | | | 389 | | | |
|      #260 Jebb Stone | | 99 | | | 99 | | | |
|      #262 George Milas | | 74 | | | 74 | | | |
|      #259 Jason Booth | | 73 | | | 73 | | | |
|      #264 Clayton Simons | | 66 | | | 66 | | | |
|      #263 JOHN JACKSON | | 65 | | | 65 | | | |
|      #261 Daniel Butan | | 12 | | | 12 | | | |
| TEAM #34 AMSPEC - MOYED | | 388 | | | 388 | | | |
|      #201 Mitchell Dale | | 85 | | | 85 | | | |
|      #200 Nick Kenneth | | 75 | | | 75 | | | |
|      #202 GHOST AMSPEC- MOYED | | 65 | | | 65 | | | |
|      #203 Anthony Luong | | 64 | | | 64 | | | |
|      #204 Brandy Miller | | 60 | | | 60 | | | |
|      #199 Jeanie Moyed | | 39 | | | 39 | | | |
| TEAM #37 HAVING FUN - GEIGER | | 386 | | | 386 | | | |
|      #218 Travis Baker | | 87 | | | 87 | | | |
|      #217 Troy Geiger | | 84 | | | 84 | | | |
|      #221 Jay Janica | | 64 | | | 64 | | | |
|      #219 David Beaumont | | 60 | | | 60 | | | |
|      #220 Felipe Herrera | | 58 | | | 58 | | | |
|      #222 Gary Wawak | | 33 | | | 33 | | | |
  |
Lewis Class 3 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #39 KOCH IV | | 382 | | | 382 | | | |
|      #234 Pat Quinn | | 78 | | | 78 | | | |
|      #232 Sean Matus | | 74 | | | 74 | | | |
|      #229 Brady Cook | | 68 | | | 68 | | | |
|      #231 Jim Malott | | 62 | | | 62 | | | |
|      #233 Kian San Ong | | 56 | | | 56 | | | |
|      #230 Mark Kelly | | 44 | | | 44 | | | |
| TEAM #45 USD GROUP | | 364 | | | 364 | | | |
|      #268 TJ Iezonni | | 83 | | | 83 | | | |
|      #270 Peter Vickers | | 63 | | | 63 | | | |
|      #267 David Guion | | 61 | | | 61 | | | |
|      #269 Larry Ruple | | 60 | | | 60 | | | |
|      #265 David DUNNING | | 56 | | | 56 | | | |
|      #266 Nicholas Alexander | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #51 BLUEKNIGHT ENERGY PARTNERS | | 361 | | | 361 | | | |
|      #302 Gary Abel | | 88 | | | 88 | | | |
|      #303 David Berger | | 83 | | | 83 | | | |
|      #304 John McInnes | | 67 | | | 67 | | | |
|      #306 Jason Hunn | | 44 | | | 44 | | | |
|      #305 Joe Trice | | 41 | | | 41 | | | |
|      #301 JAKE EVERETT | | 38 | | | 38 | | | |
| TEAM #49 GIBSON I | | 348 | | | 348 | | | |
|      #294 Kris Hester | | 90 | | | 90 | | | |
|      #289 Dave Glenn | | 76 | | | 76 | | | |
|      #292 Kent Berry | | 52 | | | 52 | | | |
|      #290 Ray Thomas | | 46 | | | 46 | | | |
|      #291 Billy Holmes | | 43 | | | 43 | | | |
|      #293 Peter Levonowich | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #42 SAYBOLT | | 320 | | | 320 | | | |
|      #247 Jeff Grimsrud | | 84 | | | 84 | | | |
|      #248 Ted Davis | | 72 | | | 72 | | | |
|      #249 GHOST SAYBOLT | | 70 | | | 70 | | | |
|      #250 Misty Kaiser | | 37 | | | 37 | | | |
|      #252 RYAN KELLY | | 32 | | | 32 | | | |
|      #251 Molly McCoy | | 25 | | | 25 | | | |
| TEAM #48 KOCH III | | 296 | | | 296 | | | |
|      #287 Justin Kearns | | 79 | | | 79 | | | |
|      #288 Daniel Sparks | | 67 | | | 67 | | | |
|      #283 John Spitz | | 57 | | | 57 | | | |
|      #284 Jeff Dewar | | 43 | | | 43 | | | |
|      #285 Jeremy Merrell | | 32 | | | 32 | | | |
|      #286 Ricardo Pietri | | 18 | | | 18 | | | |
| TEAM #55 ENVOY ENERGY LLC | | 244 | | | 244 | | | |
|      #326 COLE ANDERSON | | 86 | | | 86 | | | |
|      #330 Trenton Patterson | | 80 | | | 80 | | | |
|      #328 Ross Wagner | | 64 | | | 64 | | | |
|      #329 Jordan Doland | | 12 | | | 12 | | | |
|      #325 Brett McCabe | | 1 | | | 1 | | | |
|      #327 David Finan | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #35 CHEVRON PM | | 188 | | | 188 | | | |
|      #205 Andy Platt | | 78 | | | 78 | | | |
|      #207 Colin Elliott | | 49 | | | 49 | | | |
|      #208 Cherie Hancock | | 30 | | | 30 | | | |
|      #209 Maureen McCabe | | 25 | | | 25 | | | |
|      #206 Tim Lonergan | | 5 | | | 5 | | | |
|      #210 CARLOS SANCHEZ | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #33 KOCH I | | 6 | | | 6 | | | |
|      #198 Dennis Murphy | | 1 | | | 1 | | | |
|      #194 Don Brockman | | 1 | | | 1 | | | |
|      #197 Dave Loane | | 1 | | | 1 | | | |
|      #193 Mike Koehn | | 1 | | | 1 | | | |
|      #196 Trent Kelley | | 1 | | | 1 | | | |
|      #195 Denis Garcia | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #58 TWIN EAGLE 2 | | 6 | | | 6 | | | |
|      #348 Stuart Ray | | 1 | | | 1 | | | |
|      #344 Chris Black | | 1 | | | 1 | | | |
|      #347 Trevor Hoops | | 1 | | | 1 | | | |
|      #343 Jayson Toerck | | 1 | | | 1 | | | |
|      #346 Will Dumas | | 1 | | | 1 | | | |
|      #345 Jon Cave | | 1 | | | 1 | | | |