| Morning Flight | | Total | |
| TEAM #40 HIGDON CONSTRUCTION INC | | 379 | | | 379 | | | |
|      #158 Mike Woerner | | 99 | | | 99 | | | |
|      #157 Johnny Higdon | | 95 | | | 95 | | | |
|      #160 HOLLIS FAIRLEY | | 93 | | | 93 | | | |
|      #159 CRAIG ZERINGUE | | 92 | | | 92 | | | |
| TEAM #27 CULBERSON CONSTRUCTION #1 | | 375 | | | 375 | | | |
|      #106 Cade Witherspoon | | 98 | | | 98 | | | |
|      #108 Scott Wheeler | | 95 | | | 95 | | | |
|      #105 Judd Storey | | 92 | | | 92 | | | |
|      #107 Larry Ashley | | 90 | | | 90 | | | |
| TEAM #29 KIES SOLUTIONS | | 374 | | | 374 | | | |
|      #115 Darrell Skillern | | 99 | | | 99 | | | |
|      #113 TYLER WOERNER | | 98 | | | 98 | | | |
|      #114 HOLLY PATTON | | 89 | | | 89 | | | |
|      #116 CORT W. | | 88 | | | 88 | | | |
| TEAM #81 PERCHERON LLC | | 369 | | | 369 | | | |
|      #324 DIEGO DUARTE | | 100 | | | 100 | | | |
|      #323 TIM BALASKI | | 94 | | | 94 | | | |
|      #321 Jeff Hieber | | 94 | | | 94 | | | |
|      #322 RICK RAINDL | | 81 | | | 81 | | | |
| TEAM #41 BOBCAT CONTRACTING | | 357 | | | 357 | | | |
|      #162 CODY KIDDY | | 95 | | | 95 | | | |
|      #161 Jim Mackay | | 91 | | | 91 | | | |
|      #164 GHOST BOBCAT | | 89 | | | 89 | | | |
|      #163 Rich Gaffen | | 82 | | | 82 | | | |
| TEAM #77 KESTREL FIELD SERVICES | | 354 | | | 354 | | | |
|      #308 Bill Jamrok | | 96 | | | 96 | | | |
|      #306 Richard Fontenot | | 93 | | | 93 | | | |
|      #307 JOHN TESIL | | 88 | | | 88 | | | |
|      #305 Stephen Way | | 77 | | | 77 | | | |
| TEAM #25 QUALITY INTERGRATED SERVICES #1 | | 353 | | | 353 | | | |
|      #100 John Renken | | 95 | | | 95 | | | |
|      #98 Cameron Ellis | | 89 | | | 89 | | | |
|      #97 FRANK HENSLEY | | 87 | | | 87 | | | |
|      #99 Jake Haney | | 82 | | | 82 | | | |
| TEAM #84 TRC | | 352 | | | 352 | | | |
|      #335 DON BROWN | | 96 | | | 96 | | | |
|      #336 Rodney Rogers | | 87 | | | 87 | | | |
|      #334 ANDY TAYLOR | | 86 | | | 86 | | | |
|      #333 Ryan Hanna | | 83 | | | 83 | | | |
| TEAM #48 SUNLAND FIELD SERVICES | | 338 | | | 338 | | | |
|      #189 Eric Vazquez | | 89 | | | 89 | | | |
|      #192 Ghost Sunland | | 86 | | | 86 | | | |
|      #191 Josh Brieden | | 85 | | | 85 | | | |
|      #190 RONNIE LEE | | 78 | | | 78 | | | |
| TEAM #38 HOLLOMAN CORPORATION | | 334 | | | 334 | | | |
|      #150 Jay Cartwright | | 95 | | | 95 | | | |
|      #151 Billy Hales | | 89 | | | 89 | | | |
|      #149 SHANNON DRIVER | | 88 | | | 88 | | | |
|      #152 Noah Tramel | | 62 | | | 62 | | | |
| TEAM #7 CRC-EVANS #1 | | 332 | | | 332 | | | |
|      #28 Darren Peting | | 97 | | | 97 | | | |
|      #26 Gus Garza | | 82 | | | 82 | | | |
|      #25 Suzanne Hickman | | 80 | | | 80 | | | |
|      #27 R.J. HAMMER | | 73 | | | 73 | | | |
| TEAM #33 PROJECT CONSULTING SERVICES | | 330 | | | 330 | | | |
|      #132 Seth Willoughby | | 94 | | | 94 | | | |
|      #130 Steve Lalumainder | | 89 | | | 89 | | | |
|      #129 Caleb Bennett | | 87 | | | 87 | | | |
|      #131 CHARLES THOMAS | | 60 | | | 60 | | | |
| TEAM #31 GULLETT AND ASSOCIATES #1 | | 328 | | | 328 | | | |
|      #123 Darwin White | | 96 | | | 96 | | | |
|      #121 Marc Tausend | | 94 | | | 94 | | | |
|      #122 Jeremy Cannon | | 90 | | | 90 | | | |
|      #124 Greg Mazur | | 48 | | | 48 | | | |
| TEAM #73 SOLAR TURBINES #5 | | 321 | | | 321 | | | |
|      #289 Jim Belmont | | 84 | | | 84 | | | |
|      #292 Jim Smithson | | 81 | | | 81 | | | |
|      #290 Al Castro | | 79 | | | 79 | | | |
|      #291 Charlie Castillo | | 77 | | | 77 | | | |
| TEAM #63 MAXX HD #1 | | 318 | | | 318 | | | |
|      #252 BLAINE MATURIN | | 92 | | | 92 | | | |
|      #250 JASON WALTON | | 77 | | | 77 | | | |
|      #249 TJ Strickland | | 76 | | | 76 | | | |
|      #251 Travis Van der Wert | | 73 | | | 73 | | | |
| TEAM #68 WILLBROS CONSTRUCTION LLC #3 | | 317 | | | 317 | | | |
|      #272 Sean Sanders | | 85 | | | 85 | | | |
|      #270 Kenny Grishman | | 80 | | | 80 | | | |
|      #271 Frank Johnson | | 78 | | | 78 | | | |
|      #269 Gene Billeaud | | 74 | | | 74 | | | |
| TEAM #71 SOLAR TURBINES #3 | | 317 | | | 317 | | | |
|      #284 GHOST SOLAR TURBINES3 | | 85 | | | 85 | | | |
|      #283 Rojo Grizanti | | 83 | | | 83 | | | |
|      #281 Nick Dupuis | | 82 | | | 82 | | | |
|      #282 RUBEN GONZALES JR. | | 67 | | | 67 | | | |
| TEAM #65 BASS PRO SHOP | | 312 | | | 312 | | | |
|      #257 Mark Cook | | 95 | | | 95 | | | |
|      #259 ROBERT PERRY | | 77 | | | 77 | | | |
|      #260 Lane Humbarger | | 76 | | | 76 | | | |
|      #258 Brad Poinsett | | 64 | | | 64 | | | |
| TEAM #61 DL AND PS ENERGY #1 | | 312 | | | 312 | | | |
|      #241 Josh Newman | | 91 | | | 91 | | | |
|      #244 Cody Armstrong | | 80 | | | 80 | | | |
|      #242 Carlos Guzman | | 78 | | | 78 | | | |
|      #243 Jeff Simmons | | 63 | | | 63 | | | |
| TEAM #2 TROY CONSTRUCTION #2 | | 312 | | | 312 | | | |
|      #7 Kelly Varnado | | 90 | | | 90 | | | |
|      #8 Mark Grant | | 86 | | | 86 | | | |
|      #6 Mitch Fair | | 84 | | | 84 | | | |
|      #5 Dan Nicolson | | 52 | | | 52 | | | |
| TEAM #9 COASTAL CHEMICAL CO #1 | | 310 | | | 310 | | | |
|      #33 George Carlisle | | 94 | | | 94 | | | |
|      #35 Jason Eldridge | | 87 | | | 87 | | | |
|      #34 EDGAR ALINIZ | | 69 | | | 69 | | | |
|      #36 KEN BELTEAU | | 60 | | | 60 | | | |
| TEAM #62 DL AND PS ENERGY #2 | | 310 | | | 310 | | | |
|      #246 Brandon Loften | | 81 | | | 81 | | | |
|      #248 RYAN HUGHES | | 78 | | | 78 | | | |
|      #247 Jason Coleman | | 78 | | | 78 | | | |
|      #245 Richard Hunter | | 73 | | | 73 | | | |
| TEAM #53 STRIKE #1 | | 309 | | | 309 | | | |
|      #209 Andrew Duffin | | 91 | | | 91 | | | |
|      #210 Mike Josson | | 80 | | | 80 | | | |
|      #211 Marshall Mims | | 77 | | | 77 | | | |
|      #212 JOE AKINS | | 61 | | | 61 | | | |
| TEAM #75 WOOD GROUP MUSTANG #2 | | 308 | | | 308 | | | |
|      #299 DAVID CARPENTER | | 94 | | | 94 | | | |
|      #297 Tim Levrier | | 84 | | | 84 | | | |
|      #298 Brian Rode | | 80 | | | 80 | | | |
|      #300 Keith Moreno | | 50 | | | 50 | | | |
| TEAM #35 UNIVERSAL PEGASUS INTERNATIONAL | | 307 | | | 307 | | | |
|      #137 Gary Hodges | | 92 | | | 92 | | | |
|      #140 Jeff Reid | | 78 | | | 78 | | | |
|      #138 Chris Lombardi | | 69 | | | 69 | | | |
|      #139 Lauren Gomez | | 68 | | | 68 | | | |
| TEAM #46 H.L. CHAPMAN PIPELINE CONSTRUCTION | | 307 | | | 307 | | | |
|      #181 Danny Masters | | 83 | | | 83 | | | |
|      #183 BRANDON HARRIS | | 81 | | | 81 | | | |
|      #184 GHOST H.L. CHAPMAN | | 77 | | | 77 | | | |
|      #182 Justin Bell | | 66 | | | 66 | | | |
| TEAM #37 ONYX SERVICES INC | | 306 | | | 306 | | | |
|      #147 Danny Babb | | 89 | | | 89 | | | |
|      #146 Kyle Babb | | 88 | | | 88 | | | |
|      #145 Doug Lalumandier | | 74 | | | 74 | | | |
|      #148 Joseph Thornhill | | 55 | | | 55 | | | |
| TEAM #64 MAXX HD #2 | | 305 | | | 305 | | | |
|      #255 Matt Arseno | | 84 | | | 84 | | | |
|      #253 Kevin Hutcherson | | 82 | | | 82 | | | |
|      #254 tim hutton | | 72 | | | 72 | | | |
|      #256 Rick Melvin | | 67 | | | 67 | | | |
| TEAM #18 GULF INTERSTATE FIELD SERVICES #2 | | 304 | | | 304 | | | |
|      #71 John Wylie | | 91 | | | 91 | | | |
|      #72 Dan Bowen | | 85 | | | 85 | | | |
|      #69 Russell Robicheaux | | 77 | | | 77 | | | |
|      #70 Austin Nichols | | 51 | | | 51 | | | |
| TEAM #42 INDUSTRIAL FABRICS INC / ROCKGUARD | | 304 | | | 304 | | | |
|      #168 Nathan Feldpausch | | 87 | | | 87 | | | |
|      #166 Scott Forbes | | 83 | | | 83 | | | |
|      #167 Alan Bell | | 79 | | | 79 | | | |
|      #165 Stephanie Cox | | 55 | | | 55 | | | |
| TEAM #12 VENABLES CONSTRUCTION #2 | | 303 | | | 303 | | | |
|      #46 Gene Roberson | | 86 | | | 86 | | | |
|      #47 CHRIS FORD | | 78 | | | 78 | | | |
|      #48 RICKY SMITH | | 77 | | | 77 | | | |
|      #45 ANTHONY HARRIS | | 62 | | | 62 | | | |
| TEAM #52 ROTOR-TECH | | 302 | | | 302 | | | |
|      #206 ALLEN PERRY | | 93 | | | 93 | | | |
|      #205 Joe Vara | | 91 | | | 91 | | | |
|      #207 Andy McLeod | | 79 | | | 79 | | | |
|      #208 Karen McLeod | | 39 | | | 39 | | | |
| TEAM #5 PRICE GREGORY INTERNATIONAL #1 | | 299 | | | 299 | | | |
|      #18 GREG THOMPSON | | 91 | | | 91 | | | |
|      #19 Kyle Hines | | 78 | | | 78 | | | |
|      #20 GHOST PRICE GREGORY INTL1 | | 76 | | | 76 | | | |
|      #17 DREW CRANDALL | | 54 | | | 54 | | | |
| TEAM #21 EMS USA #1 | | 298 | | | 298 | | | |
|      #84 Russell Graves | | 94 | | | 94 | | | |
|      #82 Brent Becker | | 80 | | | 80 | | | |
|      #83 Monty Lee | | 74 | | | 74 | | | |
|      #81 Sara Hawkes | | 50 | | | 50 | | | |
| TEAM #43 WOLFCREEK GROUP /USPL | | 298 | | | 298 | | | |
|      #170 DANNY SEAL | | 94 | | | 94 | | | |
|      #172 Grady Bell | | 87 | | | 87 | | | |
|      #169 Lucas Stapleton | | 81 | | | 81 | | | |
|      #171 Hernan Machicado | | 36 | | | 36 | | | |
| TEAM #11 VENABLES CONSTRUCTION #1 | | 296 | | | 296 | | | |
|      #42 NATHAN PASHEL | | 92 | | | 92 | | | |
|      #41 Jill Harsh | | 83 | | | 83 | | | |
|      #44 PHILLIP HIGGANBOTHAM | | 82 | | | 82 | | | |
|      #43 MATT LEWIS | | 39 | | | 39 | | | |
| TEAM #50 TULSA | | 296 | | | 296 | | | |
|      #198 MIKE MCLAUGHIN | | 84 | | | 84 | | | |
|      #200 JOEL KOHLER | | 83 | | | 83 | | | |
|      #199 SHANE MCKNIGHT | | 65 | | | 65 | | | |
|      #197 DAVID THOMAS | | 64 | | | 64 | | | |
| TEAM #69 SOLAR TURBINES #1 | | 296 | | | 296 | | | |
|      #273 Kevin Frank | | 82 | | | 82 | | | |
|      #275 David Garcia | | 77 | | | 77 | | | |
|      #276 FRANCISCO GONZALEZ | | 70 | | | 70 | | | |
|      #274 Paul Kahler | | 67 | | | 67 | | | |
| TEAM #3 CLEVELAND INTEGRITY SERVICES #1 | | 295 | | | 295 | | | |
|      #9 MILTON CLEVELANDINTEGRITY | | 97 | | | 97 | | | |
|      #10 MARK MARSHALL | | 84 | | | 84 | | | |
|      #12 Tom Landry | | 69 | | | 69 | | | |
|      #11 Jack Baily | | 45 | | | 45 | | | |
| TEAM #22 EMS USA #2 | | 294 | | | 294 | | | |
|      #87 Jake Yoes | | 94 | | | 94 | | | |
|      #88 Don Roccaforte | | 83 | | | 83 | | | |
|      #86 Charlie Thomas | | 70 | | | 70 | | | |
|      #85 Shawn Denson | | 47 | | | 47 | | | |
| TEAM #24 AECOM #2 | | 294 | | | 294 | | | |
|      #94 Ryan Walden | | 81 | | | 81 | | | |
|      #93 Jeff Schubert | | 80 | | | 80 | | | |
|      #95 Steve Daigle | | 75 | | | 75 | | | |
|      #96 Alex Oey | | 58 | | | 58 | | | |
| TEAM #79 MOTT MACDONALD #2 | | 292 | | | 292 | | | |
|      #316 Sam Thigpen Jr. | | 94 | | | 94 | | | |
|      #315 DAVID MACDONALD | | 69 | | | 69 | | | |
|      #314 PHILLIP BOHANNON | | 67 | | | 67 | | | |
|      #313 RICK WALKER | | 62 | | | 62 | | | |
| TEAM #72 SOLAR TURBINES #4 | | 292 | | | 292 | | | |
|      #286 JOAQUIN ALTERRA | | 81 | | | 81 | | | |
|      #287 OLIAS SAENZ | | 77 | | | 77 | | | |
|      #285 Mike Masters | | 75 | | | 75 | | | |
|      #288 Dan Winkler | | 59 | | | 59 | | | |
| TEAM #13 WHC ENERGY SERVICES #1 | | 288 | | | 288 | | | |
|      #51 JASON ZAMAITIS | | 90 | | | 90 | | | |
|      #50 Joey Latulippe | | 73 | | | 73 | | | |
|      #52 Chad Anderson | | 67 | | | 67 | | | |
|      #49 Jack Rizzo | | 58 | | | 58 | | | |
| TEAM #4 CLEVELAND INTEGRITY SERVICES #2 | | 288 | | | 288 | | | |
|      #16 JIMMY SMITH | | 87 | | | 87 | | | |
|      #13 EDWIN LOBO | | 85 | | | 85 | | | |
|      #15 Brad Harmon | | 67 | | | 67 | | | |
|      #14 Perry Luu | | 49 | | | 49 | | | |
| TEAM #30 TRINITY ENERGY SERVICES #2 | | 287 | | | 287 | | | |
|      #120 Derek Birdwell | | 80 | | | 80 | | | |
|      #119 John Wayne Walding | | 78 | | | 78 | | | |
|      #118 Mark Clayton | | 78 | | | 78 | | | |
|      #117 JAMES VAN LARE | | 51 | | | 51 | | | |
| TEAM #44 LANEY DIRECTIONAL DRILLING | | 286 | | | 286 | | | |
|      #173 Derek Fuller | | 87 | | | 87 | | | |
|      #176 NIck Michels | | 74 | | | 74 | | | |
|      #175 Kent Lawler | | 74 | | | 74 | | | |
|      #174 Dean Dodson | | 51 | | | 51 | | | |
| TEAM #54 STRIKE #2 | | 284 | | | 284 | | | |
|      #213 Mike Quick | | 83 | | | 83 | | | |
|      #215 GHOST STRIKE2 | | 75 | | | 75 | | | |
|      #216 KYLE MILLER | | 66 | | | 66 | | | |
|      #214 Ken Moore | | 60 | | | 60 | | | |
| TEAM #80 WHITENTON GROUP | | 280 | | | 280 | | | |
|      #318 Mike Souliere | | 86 | | | 86 | | | |
|      #319 jimmy white | | 69 | | | 69 | | | |
|      #320 Justin Edmonson | | 65 | | | 65 | | | |
|      #317 Scott Jecker | | 60 | | | 60 | | | |
| TEAM #55 STRIKE #3 | | 278 | | | 278 | | | |
|      #217 Ryan Herrera | | 86 | | | 86 | | | |
|      #218 Chance Carter | | 82 | | | 82 | | | |
|      #220 GHOST STRIKE3 | | 79 | | | 79 | | | |
|      #219 SHELLEY SMART | | 31 | | | 31 | | | |
| TEAM #76 WOOD GROUP | | 276 | | | 276 | | | |
|      #302 Dan Poulson | | 79 | | | 79 | | | |
|      #301 Andy Gust | | 77 | | | 77 | | | |
|      #304 Matt Hanson | | 60 | | | 60 | | | |
|      #303 ROLAND CURRY | | 60 | | | 60 | | | |
| TEAM #78 MOTT MACDONALD #1 | | 275 | | | 275 | | | |
|      #312 GHOST MOTTMACDONALD1 | | 77 | | | 77 | | | |
|      #311 Calvin Dodd | | 72 | | | 72 | | | |
|      #309 Jake Glass | | 70 | | | 70 | | | |
|      #310 MOHAMED EL ATTAR | | 56 | | | 56 | | | |
| TEAM #19 HGA ENGINEERS | | 274 | | | 274 | | | |
|      #74 Jim Hughes | | 94 | | | 94 | | | |
|      #73 Steve Blackwelder | | 71 | | | 71 | | | |
|      #76 Brian OHiggins | | 59 | | | 59 | | | |
|      #75 Jon Bose | | 50 | | | 50 | | | |
| TEAM #74 WOOD GROUP MUSTANG #1 | | 273 | | | 273 | | | |
|      #296 Matt Burzinsky | | 90 | | | 90 | | | |
|      #293 Danny Jew | | 76 | | | 76 | | | |
|      #295 Matt Crandall | | 62 | | | 62 | | | |
|      #294 Michelle Mumme | | 45 | | | 45 | | | |
| TEAM #26 QUALITY INTERGRATED SERVICES #2 | | 270 | | | 270 | | | |
|      #102 Daniel Maxian | | 86 | | | 86 | | | |
|      #104 David OBrien | | 73 | | | 73 | | | |
|      #101 TODD SMITH | | 66 | | | 66 | | | |
|      #103 Dustin Cullum | | 45 | | | 45 | | | |
| TEAM #17 GULF INTERSTATE FIELD SERVICES #1 | | 270 | | | 270 | | | |
|      #65 Bradley George | | 71 | | | 71 | | | |
|      #67 Bud Rains | | 70 | | | 70 | | | |
|      #66 Jesse Vazquez | | 65 | | | 65 | | | |
|      #68 Jared McSpadden | | 64 | | | 64 | | | |
| TEAM #82 ARNOLDS CUSTOM SEEDING | | 268 | | | 268 | | | |
|      #325 COREY HUNT | | 81 | | | 81 | | | |
|      #326 TED MCDAVITT | | 74 | | | 74 | | | |
|      #328 TRAVIS DEPORTER | | 70 | | | 70 | | | |
|      #327 Brad Vickers | | 43 | | | 43 | | | |
| TEAM #16 SPIRIT ENVIRONMENTAL | | 267 | | | 267 | | | |
|      #64 John Sanchez | | 88 | | | 88 | | | |
|      #63 David Lamb | | 88 | | | 88 | | | |
|      #62 Phil Schlagel | | 63 | | | 63 | | | |
|      #61 Brittney Christy | | 28 | | | 28 | | | |
| TEAM #66 WILLBROS CONSTRUCTION LLC #1 | | 267 | | | 267 | | | |
|      #262 STEVE YOUNG | | 87 | | | 87 | | | |
|      #261 Craig Keller | | 85 | | | 85 | | | |
|      #264 Marc Phillips | | 57 | | | 57 | | | |
|      #263 Don Richardson | | 38 | | | 38 | | | |
| TEAM #20 SWCA ENVIRONMENTAL | | 262 | | | 262 | | | |
|      #78 ERIC BOLIN | | 81 | | | 81 | | | |
|      #77 Matt Genotte | | 80 | | | 80 | | | |
|      #79 Cody Makeska | | 78 | | | 78 | | | |
|      #80 Adrienne Mason | | 23 | | | 23 | | | |
| TEAM #15 RSH ENERGY | | 260 | | | 260 | | | |
|      #58 JIM ALEXANDER | | 84 | | | 84 | | | |
|      #57 Amanda Carter | | 84 | | | 84 | | | |
|      #59 Gabriel Gomez | | 49 | | | 49 | | | |
|      #60 Zachery Wilford | | 43 | | | 43 | | | |
| TEAM #23 AECOM #1 | | 259 | | | 259 | | | |
|      #92 Marcus Sexton | | 83 | | | 83 | | | |
|      #90 Kevin Jeansonne | | 71 | | | 71 | | | |
|      #89 CHRIS AECOM1 | | 71 | | | 71 | | | |
|      #91 Russell BRUCE | | 34 | | | 34 | | | |
| TEAM #59 ATWELL #3 | | 256 | | | 256 | | | |
|      #233 Mike Patton | | 79 | | | 79 | | | |
|      #234 Travis Hammons | | 66 | | | 66 | | | |
|      #235 Ryan Kobmann | | 58 | | | 58 | | | |
|      #236 Fred Brown | | 53 | | | 53 | | | |
| TEAM #14 WHC ENERGY SERVICES #2 | | 250 | | | 250 | | | |
|      #55 GARY FORD | | 66 | | | 66 | | | |
|      #56 Ghost WHC 2 | | 65 | | | 65 | | | |
|      #54 Steve Kirksey | | 60 | | | 60 | | | |
|      #53 Clay Eubanks | | 59 | | | 59 | | | |
| TEAM #45 RANGER PLANT CONSTRUCTIONAL COMPANY | | 247 | | | 247 | | | |
|      #179 Clayton Armstrong | | 81 | | | 81 | | | |
|      #177 Rob Robertson | | 63 | | | 63 | | | |
|      #178 VICTOR ELIZONDO | | 59 | | | 59 | | | |
|      #180 Jason Olivier | | 44 | | | 44 | | | |
| TEAM #49 SUNCOAST LAND SERVICES INC. | | 246 | | | 246 | | | |
|      #194 ERIC THOMAS | | 95 | | | 95 | | | |
|      #193 Jason Miers | | 83 | | | 83 | | | |
|      #195 GARRETT JONES | | 68 | | | 68 | | | |
|      #196 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #1 TROY CONSTRUCTION #1 | | 245 | | | 245 | | | |
|      #1 Jason Woodell | | 78 | | | 78 | | | |
|      #4 Heath McPherson | | 65 | | | 65 | | | |
|      #2 Jason Hartman | | 54 | | | 54 | | | |
|      #3 Andrew Keith | | 48 | | | 48 | | | |
| TEAM #83 PIPELINE SUPPLY AND SERVICES | | 239 | | | 239 | | | |
|      #330 Reid Reinmuth | | 74 | | | 74 | | | |
|      #332 Cory Jennings | | 71 | | | 71 | | | |
|      #329 RYAN WALKER | | 62 | | | 62 | | | |
|      #331 Erin Jennings | | 32 | | | 32 | | | |
| TEAM #67 WILLBROS CONSTRUCTION LLC #2 | | 237 | | | 237 | | | |
|      #267 JOHN JUSTICE | | 74 | | | 74 | | | |
|      #268 GHOST WILLBROS CONST 2 | | 68 | | | 68 | | | |
|      #266 BROOKE JUSTICE | | 59 | | | 59 | | | |
|      #265 Courtney McShane | | 36 | | | 36 | | | |
| TEAM #70 SOLAR TURBINES #2 | | 234 | | | 234 | | | |
|      #279 Brian Kacal | | 78 | | | 78 | | | |
|      #280 Darrin Drew | | 60 | | | 60 | | | |
|      #278 Andy Nakanishi | | 53 | | | 53 | | | |
|      #277 Randy Carroll | | 43 | | | 43 | | | |
| TEAM #10 COASTAL CHEMICAL CO #2 | | 231 | | | 231 | | | |
|      #40 CHRIS FOSTER | | 78 | | | 78 | | | |
|      #37 Derek Noah | | 78 | | | 78 | | | |
|      #38 CORDELL COLEMAN | | 40 | | | 40 | | | |
|      #39 Trey Berniard | | 35 | | | 35 | | | |
| TEAM #47 MICHELS PIPELINE CONSTRUCTION | | 225 | | | 225 | | | |
|      #186 Steve Singletary | | 94 | | | 94 | | | |
|      #187 Neill Bomer | | 62 | | | 62 | | | |
|      #185 AUSTIN DAVIS | | 41 | | | 41 | | | |
|      #188 RICHARD POWELL | | 28 | | | 28 | | | |
| TEAM #51 KINDER MORGAN | | 209 | | | 209 | | | |
|      #202 Jared Basurto | | 81 | | | 81 | | | |
|      #203 EMILY RUSSELL | | 51 | | | 51 | | | |
|      #201 Charlie Warren | | 45 | | | 45 | | | |
|      #204 GEORGE KARMOUKOS | | 32 | | | 32 | | | |
| TEAM #85 CONTINENTAL ENERGY SERVICES | | 208 | | | 208 | | | |
|      #338 Mitch Putnam | | 67 | | | 67 | | | |
|      #340 JIMMY MAYBERRY | | 64 | | | 64 | | | |
|      #337 Dan Hauschel | | 55 | | | 55 | | | |
|      #339 DON PORTER | | 22 | | | 22 | | | |
| TEAM #6 PRICE GREGORY INTERNATIONAL #2 | | 207 | | | 207 | | | |
|      #23 Clay Armstrong | | 72 | | | 72 | | | |
|      #24 GHOST PRICE GREGORY INTL2 | | 51 | | | 51 | | | |
|      #22 MIKE SCHAFER | | 43 | | | 43 | | | |
|      #21 David Hopkins | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #39 TSC LOGISTICS | | 205 | | | 205 | | | |
|      #156 DARREN MATTE | | 83 | | | 83 | | | |
|      #155 Stan Stolzenthaler | | 69 | | | 69 | | | |
|      #153 Steve Easterling | | 43 | | | 43 | | | |
|      #154 ROSIE ROCHA | | 10 | | | 10 | | | |
| TEAM #36 RMS WELDING SYSTEMS | | 205 | | | 205 | | | |
|      #142 ERIC CARLSON | | 64 | | | 64 | | | |
|      #144 Jimmy Mayberry | | 56 | | | 56 | | | |
|      #141 Matt Steel | | 50 | | | 50 | | | |
|      #143 Richard Lozano | | 35 | | | 35 | | | |
| TEAM #8 CRC-EVANS #2 | | 201 | | | 201 | | | |
|      #29 Paul Spielbauer | | 79 | | | 79 | | | |
|      #31 Ryan Keisling | | 76 | | | 76 | | | |
|      #30 LOGAN HAMMER | | 36 | | | 36 | | | |
|      #32 GHOST CRC-EVANS2 | | 10 | | | 10 | | | |
| TEAM #57 ATWELL #1 | | 191 | | | 191 | | | |
|      #225 Drew Celovsky | | 69 | | | 69 | | | |
|      #227 Ray Beech | | 53 | | | 53 | | | |
|      #226 Karen Celovsky | | 39 | | | 39 | | | |
|      #228 Linda Beech | | 30 | | | 30 | | | |
| TEAM #58 ATWELL #2 | | 184 | | | 184 | | | |
|      #230 Danny Falligant | | 73 | | | 73 | | | |
|      #229 Jon Ptashnik | | 56 | | | 56 | | | |
|      #232 Robert Holmes | | 46 | | | 46 | | | |
|      #231 Crystal Pack | | 9 | | | 9 | | | |
| TEAM #32 GULLETT AND ASSOCIATES #2 | | 166 | | | 166 | | | |
|      #127 Cameron Jamison | | 84 | | | 84 | | | |
|      #125 Lee Stoerner | | 62 | | | 62 | | | |
|      #128 Albert Chambers | | 10 | | | 10 | | | |
|      #126 Harvey Hensley | | 10 | | | 10 | | | |
| TEAM #60 GEOCORR | | 147 | | | 147 | | | |
|      #240 Chris Mills | | 70 | | | 70 | | | |
|      #239 Scott Hansen | | 57 | | | 57 | | | |
|      #238 Kevin Maus | | 10 | | | 10 | | | |
|      #237 Bucky Brown | | 10 | | | 10 | | | |
| TEAM #56 ENSITE USA | | 4 | | | 4 | | | |
|      #224 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #223 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #222 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #221 | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #34 SUNBELT TRACTOR AND EQUIPMENT | | 4 | | | 4 | | | |
|      #136 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #135 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #134 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #133 | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #28 TEAM 28 | | 4 | | | 4 | | | |
|      #112 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #111 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #110 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #109 | | 1 | | | 1 | | | |