| Green course | | Total | |
  |
Lewis Class 1 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #23 M-I SWACO | | 489 | | | 489 | | | |
|      #111 ED PEACOCK | | 103 | | | 103 | | | |
|      #112 TIM RIGGS | | 100 | | | 100 | | | |
|      #115 YIM SZETO | | 99 | | | 99 | | | |
|      #113 ALBERT LEW | | 98 | | | 98 | | | |
|      #114 WILLY COFFEY | | 89 | | | 89 | | | |
| TEAM #33 ALLIED-HORIZONTAL WIRELINE SERVICES | | 468 | | | 468 | | | |
|      #163 JIM MCFADDEN | | 103 | | | 103 | | | |
|      #165 TYLER MARTIN | | 100 | | | 100 | | | |
|      #164 Curtis Blount | | 98 | | | 98 | | | |
|      #162 JOHN ALLRED | | 92 | | | 92 | | | |
|      #161 Ossie Rushing | | 75 | | | 75 | | | |
| TEAM #6 CASEDHOLE SOLUTIONS | | 455 | | | 455 | | | |
|      #30 Mike Miller | | 93 | | | 93 | | | |
|      #29 Tyler Varnado | | 92 | | | 92 | | | |
|      #28 Daniel Franknecht | | 91 | | | 91 | | | |
|      #26 DANNY STUNKARD | | 90 | | | 90 | | | |
|      #27 Justin Allen | | 89 | | | 89 | | | |
| TEAM #44 DNOW | | 444 | | | 444 | | | |
|      #225 Kevin Mize | | 94 | | | 94 | | | |
|      #222 DON ARD | | 92 | | | 92 | | | |
|      #224 TOMMY THOMPSON | | 89 | | | 89 | | | |
|      #223 GARY REED | | 85 | | | 85 | | | |
|      #221 GB Quick | | 84 | | | 84 | | | |
| TEAM #65 TEAM 65 | | 436 | | | 436 | | | |
|      #334 GLEN MYERS | | 100 | | | 100 | | | |
|      #331 Wesley Wheeler | | 92 | | | 92 | | | |
|      #335 Greg Bradshaw | | 85 | | | 85 | | | |
|      #333 Michael Schwartzenberg | | 84 | | | 84 | | | |
|      #332 Jon Newsom | | 75 | | | 75 | | | |
| TEAM #40 NOV 14 | | 435 | | | 435 | | | |
|      #197 Bull Downey | | 102 | | | 102 | | | |
|      #196 Matt Kopczynski | | 93 | | | 93 | | | |
|      #198 Paul Warriner | | 91 | | | 91 | | | |
|      #199 Eric Segrest | | 83 | | | 83 | | | |
|      #200 Jimmy Kosniosek | | 66 | | | 66 | | | |
| TEAM #47 OMNOVA SOLUTIONS | | 432 | | | 432 | | | |
|      #239 Clint Floyd | | 98 | | | 98 | | | |
|      #237 Jameson Dunn | | 93 | | | 93 | | | |
|      #240 jim ansley | | 84 | | | 84 | | | |
|      #236 Daniel Aranda | | 79 | | | 79 | | | |
|      #238 Cody Buyer | | 78 | | | 78 | | | |
| TEAM #61 NOV 12 | | 418 | | | 418 | | | |
|      #315 HAMPTON FOWLER | | 98 | | | 98 | | | |
|      #311 Howard Bogart | | 88 | | | 88 | | | |
|      #314 Ghost Nov12 | | 87 | | | 87 | | | |
|      #312 Josh Ivie | | 79 | | | 79 | | | |
|      #313 Paul Black | | 66 | | | 66 | | | |
| TEAM #56 MASTER RIG INTERNATION | | 415 | | | 415 | | | |
|      #283 JIM DABBINET | | 95 | | | 95 | | | |
|      #284 SAM SMITH | | 94 | | | 94 | | | |
|      #281 Cory Muhlenkort | | 92 | | | 92 | | | |
|      #285 MARK RIOJAS | | 80 | | | 80 | | | |
|      #282 DAVID ARMBRUSTER | | 54 | | | 54 | | | |
| TEAM #60 NOV 9 | | 414 | | | 414 | | | |
|      #309 Cody Bragg | | 93 | | | 93 | | | |
|      #306 Billy Arnold | | 90 | | | 90 | | | |
|      #310 Wilson Orr | | 88 | | | 88 | | | |
|      #308 Andrew Little | | 86 | | | 86 | | | |
|      #307 Hugo Salinas | | 57 | | | 57 | | | |
| TEAM #28 NOV 13 | | 411 | | | 411 | | | |
|      #137 Scott Dixon | | 91 | | | 91 | | | |
|      #136 Nick Corkill | | 87 | | | 87 | | | |
|      #138 Cole Chavey | | 85 | | | 85 | | | |
|      #140 Matt Segert | | 77 | | | 77 | | | |
|      #139 JAMES TEAL | | 71 | | | 71 | | | |
| TEAM #46 NALCO CHAMPION | | 409 | | | 409 | | | |
|      #233 Scott Steinke | | 96 | | | 96 | | | |
|      #232 Matt Jenkins | | 95 | | | 95 | | | |
|      #231 Wallace Trew | | 89 | | | 89 | | | |
|      #235 Ghost Nalco Champion | | 83 | | | 83 | | | |
|      #234 MARK WATSON | | 46 | | | 46 | | | |
| TEAM #58 WCA OF TEXAS | | 407 | | | 407 | | | |
|      #297 CORY KRUSE | | 106 | | | 106 | | | |
|      #300 Ron Ewing | | 102 | | | 102 | | | |
|      #298 JEFF CANNON | | 102 | | | 102 | | | |
|      #296 Randy Tourville | | 58 | | | 58 | | | |
|      #299 Charles Sundberg | | 39 | | | 39 | | | |
| TEAM #66 NOV 5 | | 398 | | | 398 | | | |
|      #336 GREG CARLSON | | 89 | | | 89 | | | |
|      #337 Matty Shaw | | 83 | | | 83 | | | |
|      #338 Will Putscher | | 81 | | | 81 | | | |
|      #339 JAKE MOORE | | 78 | | | 78 | | | |
|      #340 Robert Armstrong | | 67 | | | 67 | | | |
| TEAM #24 CENTRAL POWER SYSTEMS AND SERVICES | | 396 | | | 396 | | | |
|      #117 Jake Reimer | | 91 | | | 91 | | | |
|      #120 Chad Breedland | | 86 | | | 86 | | | |
|      #116 Robin Roberts | | 85 | | | 85 | | | |
|      #118 Ryan Supak | | 70 | | | 70 | | | |
|      #119 Brian Parr | | 64 | | | 64 | | | |
| TEAM #7 PARKER HANNIFIN 1 | | 392 | | | 392 | | | |
|      #34 Chris Junge | | 90 | | | 90 | | | |
|      #32 Rich Cason | | 84 | | | 84 | | | |
|      #33 Tom Ginavan | | 78 | | | 78 | | | |
|      #35 Mike Polakow | | 76 | | | 76 | | | |
|      #31 Karl Hay | | 64 | | | 64 | | | |
| TEAM #25 EO AND G 1 | | 391 | | | 391 | | | |
|      #122 ADAM DYER | | 99 | | | 99 | | | |
|      #125 Kelly Fisher | | 87 | | | 87 | | | |
|      #123 Ghost EO and G 1 | | 84 | | | 84 | | | |
|      #121 AARON GILBERT | | 80 | | | 80 | | | |
|      #124 Gabriel Regalado | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #26 EO AND G 2 | | 389 | | | 389 | | | |
|      #126 JEREMY MILLER | | 93 | | | 93 | | | |
|      #130 Jeff Boettiger | | 90 | | | 90 | | | |
|      #128 Todd Beaoux | | 75 | | | 75 | | | |
|      #129 STEVE GARDNER | | 74 | | | 74 | | | |
|      #127 Chuck Seyler | | 57 | | | 57 | | | |
| TEAM #32 US SYNTHETIC 4 | | 387 | | | 387 | | | |
|      #157 Shaun Rhodes | | 91 | | | 91 | | | |
|      #158 Konstantin Morozov | | 85 | | | 85 | | | |
|      #156 SCOTT SCHMIDT | | 76 | | | 76 | | | |
|      #159 Matt Fontenot | | 72 | | | 72 | | | |
|      #160 Russell Cowart | | 63 | | | 63 | | | |
| TEAM #1 NOV 1 | | 384 | | | 384 | | | |
|      #2 CHRIS RAMOS | | 99 | | | 99 | | | |
|      #5 Todd | | 81 | | | 81 | | | |
|      #1 Joe Rovig | | 73 | | | 73 | | | |
|      #4 Loren Singletary | | 70 | | | 70 | | | |
|      #3 Paul Wood | | 61 | | | 61 | | | |
| TEAM #51 NOV 3 | | 382 | | | 382 | | | |
|      #259 Charlie Inman | | 87 | | | 87 | | | |
|      #256 Neil Theriot | | 85 | | | 85 | | | |
|      #258 PATRICK JONES | | 83 | | | 83 | | | |
|      #260 Jeramie Jones | | 75 | | | 75 | | | |
|      #257 Dale Gibson | | 52 | | | 52 | | | |
| TEAM #5 JET-LUBE | | 381 | | | 381 | | | |
|      #24 JOE POPE | | 88 | | | 88 | | | |
|      #23 Brad Green | | 81 | | | 81 | | | |
|      #21 Craig Brister | | 79 | | | 79 | | | |
|      #22 TOM BOALES | | 75 | | | 75 | | | |
|      #25 DAVID RUSSELL | | 58 | | | 58 | | | |
  |
Lewis Class 2 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #64 FALCON SERVICES 3 | | 377 | | | 377 | | | |
|      #329 MIKE JENKINS | | 85 | | | 85 | | | |
|      #328 Ghost Falcon Services 3 | | 84 | | | 84 | | | |
|      #327 JR Clark | | 82 | | | 82 | | | |
|      #326 Scott Woodard | | 69 | | | 69 | | | |
|      #330 Barney Benett | | 57 | | | 57 | | | |
| TEAM #20 NOV 7 | | 369 | | | 369 | | | |
|      #96 PAUL CONOVER | | 92 | | | 92 | | | |
|      #98 John Benge | | 91 | | | 91 | | | |
|      #99 Charlie Yester | | 69 | | | 69 | | | |
|      #97 Clay Williams | | 63 | | | 63 | | | |
|      #100 Paul Mosvold | | 54 | | | 54 | | | |
| TEAM #45 NOV 4 | | 363 | | | 363 | | | |
|      #227 EDDIE SPEED | | 90 | | | 90 | | | |
|      #228 Josh Freeman | | 81 | | | 81 | | | |
|      #226 Ely Feese | | 70 | | | 70 | | | |
|      #229 Luis Antu | | 66 | | | 66 | | | |
|      #230 Tom Yost | | 56 | | | 56 | | | |
| TEAM #14 ARC DESIGNS AND MANUFACTURING | | 360 | | | 360 | | | |
|      #70 Wyn Norris | | 94 | | | 94 | | | |
|      #69 RICHARD JOHNSON | | 90 | | | 90 | | | |
|      #67 Joseph Kubicki | | 78 | | | 78 | | | |
|      #66 Troy Posinski | | 58 | | | 58 | | | |
|      #68 Mark Doise | | 40 | | | 40 | | | |
| TEAM #50 SOLTEX | | 360 | | | 360 | | | |
|      #251 Sergio Trejo | | 94 | | | 94 | | | |
|      #252 Joshua McDaniel | | 85 | | | 85 | | | |
|      #254 Trena Allen | | 76 | | | 76 | | | |
|      #253 Eric Dawson | | 75 | | | 75 | | | |
|      #255 Mike Nasche | | 30 | | | 30 | | | |
| TEAM #63 INDIVIDUALS | | 358 | | | 358 | | | |
|      #325 Steve Leatherwood | | 91 | | | 91 | | | |
|      #324 Linwood Ouzts | | 74 | | | 74 | | | |
|      #323 Ryan Merritt | | 73 | | | 73 | | | |
|      #321 Daniel Glovanovitch | | 72 | | | 72 | | | |
|      #322 John Hallmark | | 48 | | | 48 | | | |
| TEAM #27 ETFN | | 358 | | | 358 | | | |
|      #135 Joe Vara | | 89 | | | 89 | | | |
|      #133 Keith Casey | | 82 | | | 82 | | | |
|      #134 Waylon Coffey | | 77 | | | 77 | | | |
|      #132 Kyle Krobot | | 64 | | | 64 | | | |
|      #131 Jon Krezeczowski | | 46 | | | 46 | | | |
| TEAM #62 POLYFLOW | | 357 | | | 357 | | | |
|      #320 MARK NELSON | | 89 | | | 89 | | | |
|      #319 REGGIE HART | | 80 | | | 80 | | | |
|      #317 MATT CLEMENTS | | 79 | | | 79 | | | |
|      #318 Matt Foucheaux | | 59 | | | 59 | | | |
|      #316 Charles Prescott | | 50 | | | 50 | | | |
| TEAM #3 MUSTANGCAT 1 | | 356 | | | 356 | | | |
|      #13 Darrel Cleveland | | 98 | | | 98 | | | |
|      #15 Ghost MustangCat 1 | | 87 | | | 87 | | | |
|      #14 RANDY KING | | 75 | | | 75 | | | |
|      #11 MARK REED | | 71 | | | 71 | | | |
|      #12 Brian Panizi | | 25 | | | 25 | | | |
| TEAM #34 NOV 2 | | 356 | | | 356 | | | |
|      #168 MIKE MARSHALL | | 96 | | | 96 | | | |
|      #170 Sam Gillespie | | 74 | | | 74 | | | |
|      #166 Steven Sullivan | | 64 | | | 64 | | | |
|      #167 Dan Dennis | | 63 | | | 63 | | | |
|      #169 John Pursell | | 59 | | | 59 | | | |
| TEAM #39 TAM INTERNATIONAL | | 356 | | | 356 | | | |
|      #195 Jay Shaw | | 90 | | | 90 | | | |
|      #191 Archie Hebert | | 82 | | | 82 | | | |
|      #194 Ghost TAM INTL | | 81 | | | 81 | | | |
|      #193 Brent Chamlers | | 73 | | | 73 | | | |
|      #192 Megan Mueller | | 30 | | | 30 | | | |
| TEAM #4 MUSTANGCAT 2 | | 351 | | | 351 | | | |
|      #17 Darcy Whitten | | 88 | | | 88 | | | |
|      #20 Ghost MustangCat 2 | | 74 | | | 74 | | | |
|      #16 Gregg Bare | | 72 | | | 72 | | | |
|      #19 Jordan West | | 67 | | | 67 | | | |
|      #18 Mark West | | 50 | | | 50 | | | |
| TEAM #57 MAERSK DRILLING | | 343 | | | 343 | | | |
|      #292 Eddie Starkis | | 90 | | | 90 | | | |
|      #295 Johan Gronlund | | 77 | | | 77 | | | |
|      #294 Chris Doremus | | 72 | | | 72 | | | |
|      #293 Mick Steenbol | | 53 | | | 53 | | | |
|      #291 Shane Birchall | | 51 | | | 51 | | | |
| TEAM #43 PRAXAIR | | 340 | | | 340 | | | |
|      #219 Wade Crawford | | 85 | | | 85 | | | |
|      #216 Byron Talbot | | 72 | | | 72 | | | |
|      #220 Steven Washing | | 70 | | | 70 | | | |
|      #217 Ricky Benoit | | 67 | | | 67 | | | |
|      #218 Dennis Eck | | 46 | | | 46 | | | |
| TEAM #8 PARKER HANNIFIN 2 | | 339 | | | 339 | | | |
|      #38 Brandon Fralick | | 89 | | | 89 | | | |
|      #36 BOB HUMPHRIES | | 78 | | | 78 | | | |
|      #39 Lance Ellington | | 74 | | | 74 | | | |
|      #40 Jim Weir | | 57 | | | 57 | | | |
|      #37 Todd Ginavan | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #10 NOV 11 | | 328 | | | 328 | | | |
|      #50 Travis Middleton | | 87 | | | 87 | | | |
|      #46 Mark McConn | | 82 | | | 82 | | | |
|      #48 steve Carmichael | | 62 | | | 62 | | | |
|      #47 Mark Anatra | | 62 | | | 62 | | | |
|      #49 Joe Soltero | | 35 | | | 35 | | | |
| TEAM #36 FWB PARK BROWN | | 324 | | | 324 | | | |
|      #180 DENIS LABRECQUE | | 86 | | | 86 | | | |
|      #178 grant smith | | 85 | | | 85 | | | |
|      #177 ROB SNYDER | | 75 | | | 75 | | | |
|      #176 MARY MCINTYRE | | 44 | | | 44 | | | |
|      #179 Steven Hummer | | 34 | | | 34 | | | |
| TEAM #2 ASTROS | | 322 | | | 322 | | | |
|      #9 Bill Jamrock | | 98 | | | 98 | | | |
|      #7 DAVID MCKENZIE | | 80 | | | 80 | | | |
|      #6 Lowell Matheny | | 59 | | | 59 | | | |
|      #8 Spencer McKenzie | | 46 | | | 46 | | | |
|      #10 Johnny Tauber | | 39 | | | 39 | | | |
| TEAM #13 MARINE CHARTER SERVICES | | 322 | | | 322 | | | |
|      #63 JOHN MEYERS | | 87 | | | 87 | | | |
|      #64 Roger McCorkle | | 76 | | | 76 | | | |
|      #65 Stuart Mazyn | | 68 | | | 68 | | | |
|      #61 Carl Sorenson | | 56 | | | 56 | | | |
|      #62 Steven Rendek | | 35 | | | 35 | | | |
| TEAM #42 FALCON SERVICES 4 | | 315 | | | 315 | | | |
|      #206 Mark Kuhn | | 95 | | | 95 | | | |
|      #207 Troy Baughman | | 66 | | | 66 | | | |
|      #208 Jeff Stolasz | | 58 | | | 58 | | | |
|      #210 J L Sisley | | 55 | | | 55 | | | |
|      #209 Lance Boone | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #53 COMMITTEE TO ELECT STEFANO DE STEFANO | | 313 | | | 313 | | | |
|      #267 MARK BAUDOIN | | 81 | | | 81 | | | |
|      #269 Ghost G Stefano | | 67 | | | 67 | | | |
|      #268 Craig Romero | | 63 | | | 63 | | | |
|      #270 Ghost G Stefano2 | | 55 | | | 55 | | | |
|      #266 Stefano de Stefano | | 47 | | | 47 | | | |
  |
Lewis Class 3 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #59 BREAUX MACHINE WORKS | | 306 | | | 306 | | | |
|      #301 Ryan Grissom | | 97 | | | 97 | | | |
|      #303 troy BMW | | 74 | | | 74 | | | |
|      #305 Kevin BMW | | 58 | | | 58 | | | |
|      #302 Steve BMW | | 40 | | | 40 | | | |
|      #304 Paul BMW | | 37 | | | 37 | | | |
| TEAM #11 APPLIED ENERGY COMPANY | | 306 | | | 306 | | | |
|      #55 Darrell Harwell | | 87 | | | 87 | | | |
|      #51 Jesse English | | 62 | | | 62 | | | |
|      #53 Justin Ritchey | | 57 | | | 57 | | | |
|      #54 Chris Applied Energy | | 54 | | | 54 | | | |
|      #52 Claude Badgetrt | | 46 | | | 46 | | | |
| TEAM #35 DEEP DOWN | | 305 | | | 305 | | | |
|      #172 Dustin Nagel | | 101 | | | 101 | | | |
|      #175 david Strickland | | 93 | | | 93 | | | |
|      #171 MATT SMITH | | 53 | | | 53 | | | |
|      #173 Mike Fields | | 33 | | | 33 | | | |
|      #174 Brad Stuckey | | 25 | | | 25 | | | |
| TEAM #49 HYDRAQUIP | | 303 | | | 303 | | | |
|      #246 ERIC MARTIN | | 75 | | | 75 | | | |
|      #249 Daniel Meinders | | 70 | | | 70 | | | |
|      #248 JOHN WALKER | | 67 | | | 67 | | | |
|      #250 Ghost G Hydraquip | | 53 | | | 53 | | | |
|      #247 Jake Adkins | | 38 | | | 38 | | | |
| TEAM #54 GHX 1 | | 300 | | | 300 | | | |
|      #273 SCOTT COLLINS | | 83 | | | 83 | | | |
|      #275 Steven Thordsen | | 78 | | | 78 | | | |
|      #271 Jerod Griffis | | 62 | | | 62 | | | |
|      #274 Ray Charles | | 53 | | | 53 | | | |
|      #272 Clayton Gore | | 24 | | | 24 | | | |
| TEAM #16 KENNAMETAL | | 298 | | | 298 | | | |
|      #79 James Pavlock | | 84 | | | 84 | | | |
|      #77 Steve Jordan | | 67 | | | 67 | | | |
|      #80 Lenny Guy | | 61 | | | 61 | | | |
|      #76 Jay Martin | | 50 | | | 50 | | | |
|      #78 Justin Walsh | | 36 | | | 36 | | | |
| TEAM #9 DELOITTE | | 297 | | | 297 | | | |
|      #42 Ronn Tips | | 86 | | | 86 | | | |
|      #45 Andy Shackouls | | 66 | | | 66 | | | |
|      #41 JOHN PRICE | | 59 | | | 59 | | | |
|      #43 Greg Schulte | | 58 | | | 58 | | | |
|      #44 TOMMY JACKSON | | 28 | | | 28 | | | |
| TEAM #41 NOV 10 | | 293 | | | 293 | | | |
|      #204 Josh Haberer | | 73 | | | 73 | | | |
|      #203 Mike Riipley | | 69 | | | 69 | | | |
|      #205 Zack Stewart | | 68 | | | 68 | | | |
|      #202 Nathan Moralez | | 42 | | | 42 | | | |
|      #201 Chewy Redding | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #55 GHX 2 | | 287 | | | 287 | | | |
|      #280 Steve Z | | 69 | | | 69 | | | |
|      #277 Clayton Z | | 60 | | | 60 | | | |
|      #279 Ray C | | 58 | | | 58 | | | |
|      #278 Scott Z | | 51 | | | 51 | | | |
|      #276 Jerod Griffis | | 49 | | | 49 | | | |
| TEAM #21 NOV 6 | | 287 | | | 287 | | | |
|      #101 Ken Maniord | | 69 | | | 69 | | | |
|      #104 Tim Leverenz | | 68 | | | 68 | | | |
|      #102 Eric Lainhart | | 59 | | | 59 | | | |
|      #103 Freddie McAnear | | 51 | | | 51 | | | |
|      #105 Jason Jacobs | | 40 | | | 40 | | | |
| TEAM #22 TEAM 22 | | 279 | | | 279 | | | |
|      #110 Jim Black | | 83 | | | 83 | | | |
|      #106 Ben Muchaw | | 81 | | | 81 | | | |
|      #107 Marshall Ahrens | | 62 | | | 62 | | | |
|      #108 Jonas Pinon | | 36 | | | 36 | | | |
|      #109 Nick Bannick | | 17 | | | 17 | | | |
| TEAM #31 US SYNTHETIC 3 | | 278 | | | 278 | | | |
|      #151 Harris Taylor | | 75 | | | 75 | | | |
|      #154 Chris Allen | | 65 | | | 65 | | | |
|      #152 Gib Stewart | | 64 | | | 64 | | | |
|      #155 Brent Staley | | 47 | | | 47 | | | |
|      #153 Biju Kumar | | 27 | | | 27 | | | |
| TEAM #17 FALCON SERVICES 1 | | 277 | | | 277 | | | |
|      #85 Matt Agee | | 75 | | | 75 | | | |
|      #82 Aaron Bolch | | 64 | | | 64 | | | |
|      #84 Taylor Enze | | 50 | | | 50 | | | |
|      #81 Tim Greeson | | 49 | | | 49 | | | |
|      #83 Dennis Buffo | | 39 | | | 39 | | | |
| TEAM #37 PWC 1 | | 275 | | | 275 | | | |
|      #183 Kyle | | 70 | | | 70 | | | |
|      #185 Kevin Chapman | | 68 | | | 68 | | | |
|      #182 ROBERT WELSH | | 57 | | | 57 | | | |
|      #181 Shawn Maxson | | 50 | | | 50 | | | |
|      #184 Wendy Craven | | 30 | | | 30 | | | |
| TEAM #52 MSM MACHINE WORKS | | 259 | | | 259 | | | |
|      #261 JULIAN GARZA | | 80 | | | 80 | | | |
|      #265 Roy McIntyre | | 52 | | | 52 | | | |
|      #263 RAUL MENDOZA | | 49 | | | 49 | | | |
|      #262 Ross McNevin | | 41 | | | 41 | | | |
|      #264 Eduardo Barcellos | | 37 | | | 37 | | | |
| TEAM #19 ROWAN COMPANIES | | 248 | | | 248 | | | |
|      #93 Ronald Krepps | | 70 | | | 70 | | | |
|      #95 Vince Rivera | | 51 | | | 51 | | | |
|      #94 Jon-Paul Dafonte | | 51 | | | 51 | | | |
|      #91 Ghost Rowan Companies | | 42 | | | 42 | | | |
|      #92 Christine Lederer | | 34 | | | 34 | | | |
| TEAM #30 US SYNTHETIC 2 | | 230 | | | 230 | | | |
|      #147 JASON NORRIS | | 57 | | | 57 | | | |
|      #150 JOHN BRADFORD | | 53 | | | 53 | | | |
|      #149 Ghost US Synthetic 2 | | 46 | | | 46 | | | |
|      #148 Roger Silva | | 39 | | | 39 | | | |
|      #146 Rob Galloway | | 35 | | | 35 | | | |
| TEAM #48 TST ENGINEERED COATING SOLUTIONS | | 215 | | | 215 | | | |
|      #242 David Alavarces | | 61 | | | 61 | | | |
|      #243 Brian McKee | | 56 | | | 56 | | | |
|      #244 Mike M | | 47 | | | 47 | | | |
|      #241 Stephan Badot | | 46 | | | 46 | | | |
|      #245 Nick McFarlane | | 5 | | | 5 | | | |
| TEAM #15 PHOENIX CONTACT | | 209 | | | 209 | | | |
|      #74 Matt Stehling | | 64 | | | 64 | | | |
|      #72 Brad Fisher | | 59 | | | 59 | | | |
|      #71 Robert Howland | | 35 | | | 35 | | | |
|      #75 Mike Cross | | 30 | | | 30 | | | |
|      #73 David Wagnet | | 21 | | | 21 | | | |
| TEAM #38 PWC 2 | | 200 | | | 200 | | | |
|      #187 KEITH RIDER | | 70 | | | 70 | | | |
|      #190 Scott Livingston | | 63 | | | 63 | | | |
|      #188 Chris Hilty | | 36 | | | 36 | | | |
|      #186 David Lucks | | 26 | | | 26 | | | |
|      #189 Alex Vargas | | 5 | | | 5 | | | |
| TEAM #29 US SYNTHETIC 1 | | 194 | | | 194 | | | |
|      #145 Ghost US Synthetic 1 | | 52 | | | 52 | | | |
|      #143 Brad Huehlfeld | | 43 | | | 43 | | | |
|      #144 Chris Carson | | 40 | | | 40 | | | |
|      #141 Ben Spencer | | 31 | | | 31 | | | |
|      #142 Roberto Vasquez | | 28 | | | 28 | | | |
| TEAM #12 HBC RADIOMATIC | | 0 | | | 0 | | | |
|      #60 TBD | | 0 | | | | | | |
|      #56 Cory Quandt | | 0 | | | | | | |
|      #59 TBD | | 0 | | | | | | |
|      #58 TBD | | 0 | | | | | | |
|      #57 TBD | | 0 | | | | | | |
| TEAM #18 FALCON SERVICES 2 | | 0 | | | 0 | | | |
|      #90 TBD | | 0 | | | | | | |
|      #86 Nando Olson | | 0 | | | | | | |
|      #89 TBD | | 0 | | | | | | |
|      #88 TBD | | 0 | | | | | | |
|      #87 TBD | | 0 | | | | | | |