| OHH FALL 2017 | | Total | |
  |
Lewis Class 1 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #14 GULF STREAM SERVICES | | 511 | | | 511 | | | |
|      #66 Hayes Garrett | | 104 | | | 104 | | | |
|      #69 Craig Stahl | | 104 | | | 104 | | | |
|      #70 Will Reigh | | 103 | | | 103 | | | |
|      #68 Milton OBlance | | 101 | | | 101 | | | |
|      #67 TROY MOURET | | 99 | | | 99 | | | |
| TEAM #7 ALLIED-HORIZONTAL | | 482 | | | 482 | | | |
|      #35 Phillip (PJ) Marlsbary | | 101 | | | 101 | | | |
|      #33 Ray Reid | | 99 | | | 99 | | | |
|      #31 Larry Albert | | 98 | | | 98 | | | |
|      #34 Curt Blount | | 93 | | | 93 | | | |
|      #32 JOHN ALLRED | | 91 | | | 91 | | | |
| TEAM #4 BOOTS AND COOTS | | 471 | | | 471 | | | |
|      #18 Richard Kyzar | | 101 | | | 101 | | | |
|      #17 RON ANDERSON | | 97 | | | 97 | | | |
|      #20 Noel Orsak | | 96 | | | 96 | | | |
|      #19 ROBIN ANDERSON | | 90 | | | 90 | | | |
|      #16 Patricia Kyzar | | 87 | | | 87 | | | |
| TEAM #12 NABORS | | 457 | | | 457 | | | |
|      #60 MATT GULLEDGE | | 98 | | | 98 | | | |
|      #59 Ty Tschacner | | 97 | | | 97 | | | |
|      #56 BENJAMIN PALMER | | 95 | | | 95 | | | |
|      #58 Quentin Dyson | | 86 | | | 86 | | | |
|      #57 Todd Fox | | 81 | | | 81 | | | |
| TEAM #11 HALLIBURTON | | 450 | | | 450 | | | |
|      #54 LYNN HITT | | 98 | | | 98 | | | |
|      #55 Matt Bogen | | 97 | | | 97 | | | |
|      #53 Matt Jenkins | | 97 | | | 97 | | | |
|      #51 Joe Foster | | 84 | | | 84 | | | |
|      #52 Troy Bevers | | 74 | | | 74 | | | |
| TEAM #10 HUNTING ENERGY SERVICES | | 447 | | | 447 | | | |
|      #49 ROB ARFELE | | 103 | | | 103 | | | |
|      #47 ED PEACOCK | | 99 | | | 99 | | | |
|      #48 TIM RIGGS | | 96 | | | 96 | | | |
|      #46 CHARLES ASHBY | | 76 | | | 76 | | | |
|      #50 Max Fabre | | 73 | | | 73 | | | |
| TEAM #29 SAXON FINANCIAL | | 441 | | | 441 | | | |
|      #145 Ron Hall | | 102 | | | 102 | | | |
|      #142 BRENT BALCER | | 98 | | | 98 | | | |
|      #141 RICHARD SAXON | | 91 | | | 91 | | | |
|      #143 YIM SZETO | | 87 | | | 87 | | | |
|      #144 Jim Harden | | 63 | | | 63 | | | |
| TEAM #15 C AND J ENERGY SERVICES | | 438 | | | 438 | | | |
|      #75 mitch gore | | 96 | | | 96 | | | |
|      #73 Kammer Clann | | 92 | | | 92 | | | |
|      #72 Tyler Vernado | | 89 | | | 89 | | | |
|      #74 T.J. Jacobs | | 83 | | | 83 | | | |
|      #71 Lonnie Thomas | | 78 | | | 78 | | | |
| TEAM #8 MI SWACO | | 434 | | | 434 | | | |
|      #38 Steve Briety | | 101 | | | 101 | | | |
|      #37 MARK HILDEBRAND | | 96 | | | 96 | | | |
|      #36 CALEB RABON | | 90 | | | 90 | | | |
|      #39 DJ Summers | | 86 | | | 86 | | | |
|      #40 Trey Anderson | | 61 | | | 61 | | | |
| TEAM #6 CFI MECHANICAL | | 434 | | | 434 | | | |
|      #30 Roy Cizmar | | 95 | | | 95 | | | |
|      #27 Britt Adams | | 87 | | | 87 | | | |
|      #26 KENNY HOWARD | | 86 | | | 86 | | | |
|      #28 JIM ADAMS | | 84 | | | 84 | | | |
|      #29 Dave McKenzie | | 82 | | | 82 | | | |
| TEAM #17 CAMERON | | 433 | | | 433 | | | |
|      #81 Melvin Scruggs | | 96 | | | 96 | | | |
|      #85 justin Clifton | | 91 | | | 91 | | | |
|      #83 JR Busch | | 86 | | | 86 | | | |
|      #84 Dan Organ | | 84 | | | 84 | | | |
|      #82 Stephen Muse | | 76 | | | 76 | | | |
| TEAM #18 CAMERON 2 | | 426 | | | 426 | | | |
|      #86 JOHN FLETCHER | | 103 | | | 103 | | | |
|      #90 Jacob Graham | | 91 | | | 91 | | | |
|      #87 CODY TIBBS | | 88 | | | 88 | | | |
|      #88 Josh Frank | | 78 | | | 78 | | | |
|      #89 JAMISON COLLINS | | 66 | | | 66 | | | |
| TEAM #32 CAMERON 3 | | 423 | | | 423 | | | |
|      #158 DAVID MADDOX | | 92 | | | 92 | | | |
|      #156 Michael Lopez | | 91 | | | 91 | | | |
|      #157 Sean Roach | | 87 | | | 87 | | | |
|      #160 Tanner Bonles | | 78 | | | 78 | | | |
|      #159 Tom Bonles | | 75 | | | 75 | | | |
  |
Lewis Class 2 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #24 OMNOVA SOLUTIONS | | 417 | | | 417 | | | |
|      #118 Clint Floyd | | 91 | | | 91 | | | |
|      #119 Heston Hale | | 87 | | | 87 | | | |
|      #117 Cody Beyer | | 87 | | | 87 | | | |
|      #116 Daniel Aranda | | 84 | | | 84 | | | |
|      #120 Cory Henson | | 68 | | | 68 | | | |
| TEAM #13 MEYERS RANCH | | 412 | | | 412 | | | |
|      #64 Jimmy Simmons | | 99 | | | 99 | | | |
|      #63 Steve Kruger | | 89 | | | 89 | | | |
|      #62 Mark Meyer SR | | 89 | | | 89 | | | |
|      #65 Mark Meyer Jr. | | 78 | | | 78 | | | |
|      #61 Laurie Meyer | | 57 | | | 57 | | | |
| TEAM #27 HUNTING ENERGY SERVICES 2 | | 411 | | | 411 | | | |
|      #134 RYAN HALL | | 88 | | | 88 | | | |
|      #135 Dan Rubio | | 87 | | | 87 | | | |
|      #132 RYAN ELLIOTT | | 85 | | | 85 | | | |
|      #133 Jeff Gunn | | 76 | | | 76 | | | |
|      #131 Cory Valentine | | 75 | | | 75 | | | |
| TEAM #35 SOUTHWEST PIPE SERVICES | | 409 | | | 409 | | | |
|      #174 Marc Tausend | | 97 | | | 97 | | | |
|      #175 ADDISON RHUDY | | 87 | | | 87 | | | |
|      #172 Jerry Zatapek | | 81 | | | 81 | | | |
|      #173 JOHN TEJML | | 80 | | | 80 | | | |
|      #171 Josh Averitt | | 64 | | | 64 | | | |
| TEAM #5 BOS SOLUTIONS | | 404 | | | 404 | | | |
|      #24 Mark Henry | | 100 | | | 100 | | | |
|      #21 MIKE JOHNSTON | | 87 | | | 87 | | | |
|      #22 Mike Day | | 75 | | | 75 | | | |
|      #25 Ghost BOS SolUtions | | 71 | | | 71 | | | |
|      #23 MIKE KELLEY | | 71 | | | 71 | | | |
| TEAM #23 SOUTHWESTERN 4 | | 404 | | | 404 | | | |
|      #115 Steve Huddlleston | | 95 | | | 95 | | | |
|      #112 Gene Pate | | 93 | | | 93 | | | |
|      #111 Sonny Bryan | | 91 | | | 91 | | | |
|      #113 Trent Kirkpatrick | | 78 | | | 78 | | | |
|      #114 Sean Jones | | 47 | | | 47 | | | |
| TEAM #22 SABER FLUIDS 2 | | 386 | | | 386 | | | |
|      #106 John Nau | | 89 | | | 89 | | | |
|      #107 Pat Salvo | | 87 | | | 87 | | | |
|      #108 Drew Shea | | 86 | | | 86 | | | |
|      #109 Jay Surrec | | 85 | | | 85 | | | |
|      #110 ERIN BELL | | 39 | | | 39 | | | |
| TEAM #21 SABER FLUIDS | | 384 | | | 384 | | | |
|      #102 Kelly Duncan | | 90 | | | 90 | | | |
|      #104 Will West | | 89 | | | 89 | | | |
|      #101 RICH ORR | | 85 | | | 85 | | | |
|      #103 Mona Ansley | | 71 | | | 71 | | | |
|      #105 GREG WEST | | 49 | | | 49 | | | |
| TEAM #16 HALLIBURTON 2 | | 382 | | | 382 | | | |
|      #80 Philip Tipton | | 99 | | | 99 | | | |
|      #78 Brian Stanley | | 84 | | | 84 | | | |
|      #77 Taylor Jeski | | 84 | | | 84 | | | |
|      #79 Matthew Dugan | | 79 | | | 79 | | | |
|      #76 Nicholas Dodd | | 36 | | | 36 | | | |
| TEAM #34 RIG RIDERS | | 380 | | | 380 | | | |
|      #167 MARK LEBLANC | | 91 | | | 91 | | | |
|      #168 BRANDON DAVIDSON | | 88 | | | 88 | | | |
|      #169 WES MCCULLOUGH | | 87 | | | 87 | | | |
|      #170 Ghost Rig Riders | | 59 | | | 59 | | | |
|      #166 CHRIS MILLER | | 55 | | | 55 | | | |
| TEAM #9 BHGE | | 380 | | | 380 | | | |
|      #41 Manitou Bishop | | 83 | | | 83 | | | |
|      #44 Ghost BHGE | | 83 | | | 83 | | | |
|      #43 Jaime Nava | | 72 | | | 72 | | | |
|      #42 Matt Justus | | 72 | | | 72 | | | |
|      #45 Chris Gregg | | 70 | | | 70 | | | |
| TEAM #20 SOUTHWESTERN 3 | | 374 | | | 374 | | | |
|      #99 ROB ABBOTT | | 91 | | | 91 | | | |
|      #96 Derek Cutright | | 87 | | | 87 | | | |
|      #100 Ghost Southwestern | | 80 | | | 80 | | | |
|      #98 Edwin Ghormley | | 64 | | | 64 | | | |
|      #97 Tory Thompson | | 52 | | | 52 | | | |
| TEAM #26 SOONER PIPE | | 372 | | | 372 | | | |
|      #129 SCOTT ARMSTRONG | | 95 | | | 95 | | | |
|      #130 Ghost Sooner Pipe | | 78 | | | 78 | | | |
|      #128 JOE PHILLIPS | | 78 | | | 78 | | | |
|      #126 JAKE MOORE | | 75 | | | 75 | | | |
|      #127 Tony Gault | | 46 | | | 46 | | | |
  |
Lewis Class 3 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #39 TEAM 39 | | 364 | | | 364 | | | |
|      #195 Ben Gunniss | | 85 | | | 85 | | | |
|      #193 Jeff West | | 73 | | | 73 | | | |
|      #194 Chris Lennaire | | 71 | | | 71 | | | |
|      #191 CODY WELLMAN | | 68 | | | 68 | | | |
|      #192 MICHAEL CHRISTIANSON | | 67 | | | 67 | | | |
| TEAM #36 TECHNIP/FMC | | 362 | | | 362 | | | |
|      #178 Mike Dowdy | | 89 | | | 89 | | | |
|      #179 Reed Lemasters | | 80 | | | 80 | | | |
|      #176 Brent Guthry | | 74 | | | 74 | | | |
|      #180 Ghost Technip/FMC | | 66 | | | 66 | | | |
|      #177 Ian Spencely | | 53 | | | 53 | | | |
| TEAM #25 TAYLOR INTERNATIONAL SERVICES INC | | 359 | | | 359 | | | |
|      #123 JOSH HELLARD | | 96 | | | 96 | | | |
|      #125 Tim Redland | | 81 | | | 81 | | | |
|      #122 CLEVE AMMONS | | 69 | | | 69 | | | |
|      #121 Tamara Quebedeaux | | 63 | | | 63 | | | |
|      #124 DOUG COX | | 50 | | | 50 | | | |
| TEAM #33 QMAX | | 357 | | | 357 | | | |
|      #165 Cole Vanya | | 81 | | | 81 | | | |
|      #161 David Stubblefield | | 80 | | | 80 | | | |
|      #163 James Gharst | | 77 | | | 77 | | | |
|      #162 MIKE MCKEE | | 63 | | | 63 | | | |
|      #164 Danny Reeves | | 56 | | | 56 | | | |
| TEAM #31 HALLIBURTON 3 | | 350 | | | 350 | | | |
|      #154 Seth Morton | | 95 | | | 95 | | | |
|      #151 Paul Hogaboom | | 66 | | | 66 | | | |
|      #155 David Murphy | | 64 | | | 64 | | | |
|      #152 Larry Buchanan | | 63 | | | 63 | | | |
|      #153 Shawn Curry | | 62 | | | 62 | | | |
| TEAM #28 WEIR OIL AND GAS | | 338 | | | 338 | | | |
|      #139 Steve Betancourt | | 89 | | | 89 | | | |
|      #136 Kevin McDougald | | 87 | | | 87 | | | |
|      #140 Clayton Caruthers | | 70 | | | 70 | | | |
|      #138 MATT BRIGGS | | 69 | | | 69 | | | |
|      #137 Ruthie Papandrea | | 23 | | | 23 | | | |
| TEAM #38 ULTERRA DRILLING TECH. | | 334 | | | 334 | | | |
|      #190 Robert Caskey | | 87 | | | 87 | | | |
|      #188 Tyler Browder | | 86 | | | 86 | | | |
|      #189 Chad Jurica | | 60 | | | 60 | | | |
|      #186 JOSH ROBERTS | | 53 | | | 53 | | | |
|      #187 Jacob Bunn | | 48 | | | 48 | | | |
| TEAM #2 NUVERRA | | 331 | | | 331 | | | |
|      #8 Andronikos Demarchos | | 71 | | | 71 | | | |
|      #10 Barry Guice | | 70 | | | 70 | | | |
|      #9 Mark Mazock | | 65 | | | 65 | | | |
|      #6 Steve London | | 63 | | | 63 | | | |
|      #7 Edgar Anderson | | 62 | | | 62 | | | |
| TEAM #1 SOUTHWESTERN | | 296 | | | 296 | | | |
|      #4 Paul Bacho | | 80 | | | 80 | | | |
|      #5 John Startz | | 74 | | | 74 | | | |
|      #1 Josh Froelich | | 55 | | | 55 | | | |
|      #2 Ben Dellenbach | | 47 | | | 47 | | | |
|      #3 Sean Burke | | 40 | | | 40 | | | |
| TEAM #3 SOUTHWESTERN 2 | | 290 | | | 290 | | | |
|      #15 Matt Weems | | 86 | | | 86 | | | |
|      #14 DICKY HALL | | 67 | | | 67 | | | |
|      #12 Anders Storaune | | 67 | | | 67 | | | |
|      #11 Joe Cox | | 58 | | | 58 | | | |
|      #13 Paula Koziol | | 12 | | | 12 | | | |
| TEAM #30 TOOLPUSHERS SUPPLY | | 261 | | | 261 | | | |
|      #148 Benny Mann | | 67 | | | 67 | | | |
|      #146 Dario Cavazos | | 63 | | | 63 | | | |
|      #147 Ghost 1 Toolpushers | | 53 | | | 53 | | | |
|      #150 Ghost 2 Toolpushers | | 41 | | | 41 | | | |
|      #149 JIMMY STEWART | | 37 | | | 37 | | | |
| TEAM #19 WOOD GROUP | | 231 | | | 231 | | | |
|      #93 Randy Bailey | | 86 | | | 86 | | | |
|      #91 Chuck Roan | | 78 | | | 78 | | | |
|      #92 Justin Gonce | | 65 | | | 65 | | | |
|      #95 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #94 | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #37 TECHNIP/FMC 2 | | 5 | | | 5 | | | |
|      #185 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #181 Suzanna Sagastegui | | 1 | | | 1 | | | |
|      #184 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #183 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #182 | | 1 | | | 1 | | | |