| Morning Flight | | Total | |
| TEAM #31 KIES SOLUTIONS #1 | | 376 | | | 376 | | | |
|      #122 CORT WESTON | | 95 | | | 95 | | | |
|      #124 Darryl Skillern | | 94 | | | 94 | | | |
|      #121 TYLER WOERNER | | 94 | | | 94 | | | |
|      #123 David Chandler | | 93 | | | 93 | | | |
| TEAM #20 J. ROLLINS CONSTRUCTION | | 373 | | | 373 | | | |
|      #78 STEVE THODE | | 94 | | | 94 | | | |
|      #77 CONLEY SIMS | | 94 | | | 94 | | | |
|      #79 HUNTER EITZE | | 93 | | | 93 | | | |
|      #80 VIDAL CANTU | | 92 | | | 92 | | | |
| TEAM #3 VORTECH #1 | | 369 | | | 369 | | | |
|      #12 CADE WITHERSPOON | | 98 | | | 98 | | | |
|      #9 Judd Storey | | 94 | | | 94 | | | |
|      #10 Rodney Rogers | | 90 | | | 90 | | | |
|      #11 Larry Ashley | | 87 | | | 87 | | | |
| TEAM #55 HIGDON CONSTRUCTION | | 362 | | | 362 | | | |
|      #219 SCOTT PATTON | | 95 | | | 95 | | | |
|      #220 RON HONEFENGER | | 94 | | | 94 | | | |
|      #218 MIKE WOERNER | | 89 | | | 89 | | | |
|      #217 Johnny Higdon | | 84 | | | 84 | | | |
| TEAM #27 FRONTIER INTEGRITY #1 | | 340 | | | 340 | | | |
|      #108 Chris Garner | | 90 | | | 90 | | | |
|      #107 Jason Eldridge | | 87 | | | 87 | | | |
|      #106 John Wylie | | 86 | | | 86 | | | |
|      #105 Jason Hayes | | 77 | | | 77 | | | |
| TEAM #21 BASS PRO | | 331 | | | 331 | | | |
|      #81 Mark Cook | | 91 | | | 91 | | | |
|      #82 David Hokenson | | 88 | | | 88 | | | |
|      #83 Dan Butcher | | 81 | | | 81 | | | |
|      #84 Ed Dickerson | | 71 | | | 71 | | | |
| TEAM #9 PROJECT CONSULTING | | 325 | | | 325 | | | |
|      #36 Jacob Willoughby | | 86 | | | 86 | | | |
|      #35 Seth Willoughby | | 84 | | | 84 | | | |
|      #33 Caleb Bennett | | 79 | | | 79 | | | |
|      #34 Randy Ivy | | 76 | | | 76 | | | |
| TEAM #1 CAM #1 | | 324 | | | 324 | | | |
|      #4 Darin Petting | | 92 | | | 92 | | | |
|      #3 JOE MAAS | | 88 | | | 88 | | | |
|      #2 Patricia Kyzar | | 78 | | | 78 | | | |
|      #1 DAVID BENNETT | | 66 | | | 66 | | | |
| TEAM #78 TRC PIPELINE SERVICES LLC | | 315 | | | 315 | | | |
|      #311 Sean Sanders | | 89 | | | 89 | | | |
|      #312 MATT MALONE | | 81 | | | 81 | | | |
|      #309 ANDY TAYLOR | | 75 | | | 75 | | | |
|      #310 Charlie James | | 70 | | | 70 | | | |
| TEAM #66 PERCHERON | | 314 | | | 314 | | | |
|      #262 TIM BALASKI | | 89 | | | 89 | | | |
|      #261 Jeff Hieber | | 88 | | | 88 | | | |
|      #264 RICK RAINDL | | 78 | | | 78 | | | |
|      #263 Lawrence Rearick | | 59 | | | 59 | | | |
| TEAM #8 PRIMORIS #2 | | 306 | | | 306 | | | |
|      #32 Chad Blanchard | | 97 | | | 97 | | | |
|      #29 Jimmy Lloyd | | 87 | | | 87 | | | |
|      #31 TIM TROTTER | | 80 | | | 80 | | | |
|      #30 Troy Landry | | 42 | | | 42 | | | |
| TEAM #50 U.S. PIPELINE #1 | | 305 | | | 305 | | | |
|      #198 Gene Roberson | | 87 | | | 87 | | | |
|      #200 Joey Hernandez | | 86 | | | 86 | | | |
|      #199 LEONARD JENNINGS | | 81 | | | 81 | | | |
|      #197 Randall Vandermeer | | 51 | | | 51 | | | |
| TEAM #38 SOLAR TURBINES #1 | | 304 | | | 304 | | | |
|      #150 CHRIS ERICKSON | | 79 | | | 79 | | | |
|      #149 Nike Dupuis | | 78 | | | 78 | | | |
|      #152 Kyle Babbs | | 75 | | | 75 | | | |
|      #151 BOB MAGLITTO | | 72 | | | 72 | | | |
| TEAM #46 CECO PIPELINE | | 302 | | | 302 | | | |
|      #182 Gary Hodges | | 87 | | | 87 | | | |
|      #181 Louis Franek | | 84 | | | 84 | | | |
|      #184 Matt Richards | | 72 | | | 72 | | | |
|      #183 Dawn Coufal | | 59 | | | 59 | | | |
| TEAM #49 DL AND PS ENERGY | | 299 | | | 299 | | | |
|      #195 Rudy Zamora | | 85 | | | 85 | | | |
|      #193 Josh Newman | | 85 | | | 85 | | | |
|      #194 Michelle McElya | | 69 | | | 69 | | | |
|      #196 Carlos Guzman | | 60 | | | 60 | | | |
| TEAM #30 ENCOMPASS ENERGY | | 298 | | | 298 | | | |
|      #117 Amanda Carter | | 80 | | | 80 | | | |
|      #120 Michael McMullen | | 78 | | | 78 | | | |
|      #118 West Hickham | | 78 | | | 78 | | | |
|      #119 SUZANNE HICKHAM | | 62 | | | 62 | | | |
| TEAM #57 HOLLOMAN CORP. | | 297 | | | 297 | | | |
|      #225 Shannon Driver | | 90 | | | 90 | | | |
|      #226 Jay Cartwright | | 83 | | | 83 | | | |
|      #227 Tim Driver | | 79 | | | 79 | | | |
|      #228 Jeff Munn | | 45 | | | 45 | | | |
| TEAM #82 WORLDWIDE MACHINERY | | 293 | | | 293 | | | |
|      #326 SAMMY SOLIS | | 94 | | | 94 | | | |
|      #328 Tyler Dartez | | 70 | | | 70 | | | |
|      #325 CHRIS WILSON | | 66 | | | 66 | | | |
|      #327 Jordan Ellis | | 63 | | | 63 | | | |
| TEAM #61 KESTREL FIELD SERV. | | 291 | | | 291 | | | |
|      #243 David Clarke | | 85 | | | 85 | | | |
|      #244 Brandon Hargrave | | 79 | | | 79 | | | |
|      #241 Stephen Way | | 70 | | | 70 | | | |
|      #242 Sean Anger | | 57 | | | 57 | | | |
| TEAM #15 ARNOLDS CUSTOM SEEDING | | 290 | | | 290 | | | |
|      #57 Corey Huwa | | 84 | | | 84 | | | |
|      #60 Mark Wuolett | | 73 | | | 73 | | | |
|      #59 Matt Dutton | | 67 | | | 67 | | | |
|      #58 Ted M | | 66 | | | 66 | | | |
| TEAM #42 WOOD GROUP #2 | | 290 | | | 290 | | | |
|      #168 David Sztroin | | 78 | | | 78 | | | |
|      #166 Chuck Frey | | 78 | | | 78 | | | |
|      #165 DAVID CARPENTER | | 75 | | | 75 | | | |
|      #167 CARL RICHARDSON | | 59 | | | 59 | | | |
| TEAM #2 CAM #2 | | 288 | | | 288 | | | |
|      #5 Marshall Mimms | | 83 | | | 83 | | | |
|      #7 Jeff Crofton | | 74 | | | 74 | | | |
|      #6 Jerry Thurston | | 67 | | | 67 | | | |
|      #8 David Herzfeld | | 64 | | | 64 | | | |
| TEAM #13 C.H.FENSTERMAKER | | 287 | | | 287 | | | |
|      #50 Marc Tausend | | 88 | | | 88 | | | |
|      #52 jimmy white | | 76 | | | 76 | | | |
|      #49 Nick Gaspard | | 72 | | | 72 | | | |
|      #51 CARLOS HINOJOSA | | 51 | | | 51 | | | |
| TEAM #60 J.T. MILLER LLC | | 286 | | | 286 | | | |
|      #239 Scooter Hamil | | 88 | | | 88 | | | |
|      #237 Neal Hamil | | 81 | | | 81 | | | |
|      #240 DJ Mitschke | | 63 | | | 63 | | | |
|      #238 Ken Deason | | 54 | | | 54 | | | |
| TEAM #72 SOUTHWEST PIPE | | 284 | | | 284 | | | |
|      #286 ADDISON RHUDY | | 80 | | | 80 | | | |
|      #287 Wes Whitney | | 76 | | | 76 | | | |
|      #285 Josh Averitt | | 66 | | | 66 | | | |
|      #288 Haley Satterwhite | | 62 | | | 62 | | | |
| TEAM #83 MICHELS PIPELINE | | 283 | | | 283 | | | |
|      #331 Andrew Bermack | | 80 | | | 80 | | | |
|      #330 Chris Nichols | | 79 | | | 79 | | | |
|      #329 Tim Levrier | | 73 | | | 73 | | | |
|      #332 JOHN TODD | | 51 | | | 51 | | | |
| TEAM #16 AUDUBON # 1 | | 281 | | | 281 | | | |
|      #61 Scott Dauzat | | 91 | | | 91 | | | |
|      #62 Heath McPherson | | 72 | | | 72 | | | |
|      #64 CHRIS FOSTER | | 71 | | | 71 | | | |
|      #63 Warren Harrington | | 47 | | | 47 | | | |
| TEAM #6 IINTERTEK AIM | | 281 | | | 281 | | | |
|      #22 JOHN TEJML | | 90 | | | 90 | | | |
|      #23 NICK WEBB | | 66 | | | 66 | | | |
|      #21 Trey Hennigan | | 64 | | | 64 | | | |
|      #24 Joe PSC | | 61 | | | 61 | | | |
| TEAM #17 AUDUBON #2 | | 281 | | | 281 | | | |
|      #68 Terry Mienie | | 89 | | | 89 | | | |
|      #65 Ryan Lovell | | 80 | | | 80 | | | |
|      #66 Walter Schield | | 63 | | | 63 | | | |
|      #67 MATT STEVENSON | | 49 | | | 49 | | | |
| TEAM #64 NEUMAN AND ESSER | | 278 | | | 278 | | | |
|      #255 Danny Jew | | 83 | | | 83 | | | |
|      #254 ROBERT CROW | | 70 | | | 70 | | | |
|      #256 Kevin Beasley | | 64 | | | 64 | | | |
|      #253 Joseph Lesak | | 61 | | | 61 | | | |
| TEAM #74 SUNLAND CONSTRUCTION | | 277 | | | 277 | | | |
|      #296 Jeff Hemingway | | 82 | | | 82 | | | |
|      #293 Eric Vazquez | | 82 | | | 82 | | | |
|      #295 Larry Willis | | 70 | | | 70 | | | |
|      #294 Amon Miller | | 43 | | | 43 | | | |
| TEAM #29 ADVANCED GEODETIC | | 275 | | | 275 | | | |
|      #115 RICK WALKER | | 80 | | | 80 | | | |
|      #113 JUSTIN CRUZ | | 77 | | | 77 | | | |
|      #114 Kory Baxley | | 60 | | | 60 | | | |
|      #116 Gary Bohnsack | | 58 | | | 58 | | | |
| TEAM #33 LJA ENG. #2 | | 274 | | | 274 | | | |
|      #129 ROBERT HICKMAN | | 89 | | | 89 | | | |
|      #131 Johnny Chen | | 86 | | | 86 | | | |
|      #130 JEREMY RUSSELL | | 55 | | | 55 | | | |
|      #132 David Langtham | | 44 | | | 44 | | | |
| TEAM #5 MAXX HD | | 274 | | | 274 | | | |
|      #18 Kevin Hutcherson | | 79 | | | 79 | | | |
|      #17 Travis Vander Wert | | 76 | | | 76 | | | |
|      #20 Rick Melvin | | 60 | | | 60 | | | |
|      #19 Brad Vickers | | 59 | | | 59 | | | |
| TEAM #43 WOOD GROUP #3 | | 274 | | | 274 | | | |
|      #171 Scott Coppersmith | | 78 | | | 78 | | | |
|      #172 Kevin Willis | | 75 | | | 75 | | | |
|      #170 Jeff Hooks | | 66 | | | 66 | | | |
|      #169 Noah Dyer | | 55 | | | 55 | | | |
| TEAM #35 QIS #1 | | 270 | | | 270 | | | |
|      #138 Bud Rains | | 80 | | | 80 | | | |
|      #140 Daniel Maxian | | 75 | | | 75 | | | |
|      #137 Tod Smith | | 60 | | | 60 | | | |
|      #139 Duane McDowell | | 55 | | | 55 | | | |
| TEAM #47 TROY CONSTRUCTION #1 | | 269 | | | 269 | | | |
|      #187 DANNY SEAL | | 79 | | | 79 | | | |
|      #185 Hugh Watson | | 77 | | | 77 | | | |
|      #188 Bubby Brister | | 66 | | | 66 | | | |
|      #186 Eric Bazaldua | | 47 | | | 47 | | | |
| TEAM #25 EMS ENERGY #1 | | 266 | | | 266 | | | |
|      #99 Russell Graves | | 93 | | | 93 | | | |
|      #98 DAVID HAMMES | | 78 | | | 78 | | | |
|      #97 Monty Lee | | 64 | | | 64 | | | |
|      #100 Devon Thibodeaux | | 31 | | | 31 | | | |
| TEAM #18 AUDUBON FIELD SOLUTIONS | | 262 | | | 262 | | | |
|      #72 MATT BALDWIN | | 80 | | | 80 | | | |
|      #69 Jeff Reid | | 75 | | | 75 | | | |
|      #70 Logan Drunk | | 60 | | | 60 | | | |
|      #71 JAMES MOORE | | 47 | | | 47 | | | |
| TEAM #51 U.S. PIPELINE #2 | | 261 | | | 261 | | | |
|      #201 Grady Bell | | 81 | | | 81 | | | |
|      #203 Curtis Garner | | 63 | | | 63 | | | |
|      #204 Paige Stokely | | 59 | | | 59 | | | |
|      #202 Ed Hetsko | | 58 | | | 58 | | | |
| TEAM #58 AMERICAN AUGERS/ TRENCOR | | 260 | | | 260 | | | |
|      #231 Craig Culver | | 79 | | | 79 | | | |
|      #230 JASON WALTON | | 71 | | | 71 | | | |
|      #232 Eamon Oveissy | | 62 | | | 62 | | | |
|      #229 Duane Lyons | | 48 | | | 48 | | | |
| TEAM #77 TERRACON CONSULTANTS | | 255 | | | 255 | | | |
|      #305 JOHN JUENGER | | 78 | | | 78 | | | |
|      #306 Todd Swoboda | | 72 | | | 72 | | | |
|      #308 Curtis Rhodes | | 67 | | | 67 | | | |
|      #307 Louis Klusmeyer | | 38 | | | 38 | | | |
| TEAM #41 WOOD GROUP #1 | | 249 | | | 249 | | | |
|      #162 Dan Poulson | | 69 | | | 69 | | | |
|      #161 Andy Gust | | 67 | | | 67 | | | |
|      #164 Anthony Del Prete | | 65 | | | 65 | | | |
|      #163 ROLAND CURRY | | 48 | | | 48 | | | |
| TEAM #80 WELDFIT CORPORATION | | 248 | | | 248 | | | |
|      #318 Charles Douglas | | 84 | | | 84 | | | |
|      #317 Waylan Alexander | | 77 | | | 77 | | | |
|      #320 Jon Bose | | 49 | | | 49 | | | |
|      #319 Dustin Zito | | 38 | | | 38 | | | |
| TEAM #84 ABB MV DRIVES | | 247 | | | 247 | | | |
|      #334 Travis Tyer | | 77 | | | 77 | | | |
|      #333 Jim Darby | | 73 | | | 73 | | | |
|      #336 Steve Wotsford | | 72 | | | 72 | | | |
|      #335 Rodney Kottwitz | | 25 | | | 25 | | | |
| TEAM #36 QIS #2 | | 243 | | | 243 | | | |
|      #142 Cameron Ellis | | 78 | | | 78 | | | |
|      #144 Brent Straub | | 75 | | | 75 | | | |
|      #141 FRANK HENSLEY | | 64 | | | 64 | | | |
|      #143 Juan Millan | | 26 | | | 26 | | | |
| TEAM #53 WHC ENERGY #1 | | 239 | | | 239 | | | |
|      #211 Fred Brooks | | 93 | | | 93 | | | |
|      #212 Billy Thumann | | 53 | | | 53 | | | |
|      #209 Lynn Fournet | | 53 | | | 53 | | | |
|      #210 Beau Gervais | | 40 | | | 40 | | | |
| TEAM #10 GULLETT #1 | | 237 | | | 237 | | | |
|      #40 Bruce Hancik | | 84 | | | 84 | | | |
|      #38 Randy Haechten | | 67 | | | 67 | | | |
|      #37 Scott Hood | | 54 | | | 54 | | | |
|      #39 David ODell | | 32 | | | 32 | | | |
| TEAM #70 RMS WELDING | | 236 | | | 236 | | | |
|      #279 Richard Morin | | 68 | | | 68 | | | |
|      #280 GHOST RMS | | 63 | | | 63 | | | |
|      #277 Matt Steel | | 55 | | | 55 | | | |
|      #278 Cody Carroll | | 50 | | | 50 | | | |
| TEAM #81 WHITENTON GROUP | | 234 | | | 234 | | | |
|      #323 Mike Souliere | | 81 | | | 81 | | | |
|      #321 Scott Jecker | | 62 | | | 62 | | | |
|      #324 Justin Edmondson | | 60 | | | 60 | | | |
|      #322 Heidi Painter | | 31 | | | 31 | | | |
| TEAM #48 TROY CONSTRUCTION #2 | | 234 | | | 234 | | | |
|      #191 VICTOR FLORES | | 71 | | | 71 | | | |
|      #189 Woody Woodell | | 63 | | | 63 | | | |
|      #192 Matt Carr | | 59 | | | 59 | | | |
|      #190 Brian OHiggins | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #40 SOLAR TURBINES #3 | | 231 | | | 231 | | | |
|      #157 Trevor Keeney | | 72 | | | 72 | | | |
|      #158 Brad Carter | | 64 | | | 64 | | | |
|      #160 Vince Page | | 56 | | | 56 | | | |
|      #159 ROGER WILLIAMS | | 39 | | | 39 | | | |
| TEAM #67 PRICE GREGORY | | 230 | | | 230 | | | |
|      #265 Kyle Hines | | 73 | | | 73 | | | |
|      #266 Kelcey Thomas | | 68 | | | 68 | | | |
|      #267 DREW CRANDALL | | 58 | | | 58 | | | |
|      #268 David Hopkins | | 31 | | | 31 | | | |
| TEAM #39 SOLAR TURBINES #2 | | 230 | | | 230 | | | |
|      #153 Kevin Frank | | 69 | | | 69 | | | |
|      #154 FRANCISCO GONZALEZ | | 64 | | | 64 | | | |
|      #156 Kenneth Skweres | | 50 | | | 50 | | | |
|      #155 Randy Carroll | | 47 | | | 47 | | | |
| TEAM #79 UNIVERSALPEGASUS | | 229 | | | 229 | | | |
|      #313 Colby Burks | | 67 | | | 67 | | | |
|      #315 Chris Salyer | | 64 | | | 64 | | | |
|      #316 Elliott Metzger | | 58 | | | 58 | | | |
|      #314 KYLE MILLER | | 40 | | | 40 | | | |
| TEAM #26 EMS ENERGY #2 | | 228 | | | 228 | | | |
|      #102 STEVE YOUNG | | 79 | | | 79 | | | |
|      #104 Jaime Nava | | 66 | | | 66 | | | |
|      #103 Ed Hamilton | | 45 | | | 45 | | | |
|      #101 Sara Hawkes | | 38 | | | 38 | | | |
| TEAM #4 VORTECH #2 | | 228 | | | 228 | | | |
|      #13 Toby Tyner | | 75 | | | 75 | | | |
|      #16 Clint Neely | | 61 | | | 61 | | | |
|      #14 Jimmy Torbet | | 49 | | | 49 | | | |
|      #15 Craig Collins | | 43 | | | 43 | | | |
| TEAM #62 KINDER MORGAN | | 228 | | | 228 | | | |
|      #248 STEVE FERRO | | 69 | | | 69 | | | |
|      #246 Kent Miller | | 63 | | | 63 | | | |
|      #247 Timothy Cho | | 62 | | | 62 | | | |
|      #245 Brian Kostef | | 34 | | | 34 | | | |
| TEAM #65 NEWPARK/INEGRATED | | 228 | | | 228 | | | |
|      #257 Jody Maresh | | 61 | | | 61 | | | |
|      #258 Charlie Shaw | | 60 | | | 60 | | | |
|      #259 Matt Oehler | | 57 | | | 57 | | | |
|      #260 Steve Darwin | | 50 | | | 50 | | | |
| TEAM #54 PROGRESSIVE | | 224 | | | 224 | | | |
|      #214 Jason Zanaitis | | 88 | | | 88 | | | |
|      #215 KENNY GRISHAM | | 73 | | | 73 | | | |
|      #216 Verit Patel | | 55 | | | 55 | | | |
|      #213 Jacque Rozas | | 8 | | | 8 | | | |
| TEAM #12 GEOCORR AM | | 222 | | | 222 | | | |
|      #48 Cory Armstrong | | 80 | | | 80 | | | |
|      #45 Scott Hansen | | 54 | | | 54 | | | |
|      #46 Kevin Maus | | 48 | | | 48 | | | |
|      #47 Matt Klinker | | 40 | | | 40 | | | |
| TEAM #37 QIS #3 | | 221 | | | 221 | | | |
|      #145 GARY FORD | | 74 | | | 74 | | | |
|      #146 KEN BELTEAU | | 66 | | | 66 | | | |
|      #148 Doug Laiumander | | 55 | | | 55 | | | |
|      #147 Tommy Epps | | 26 | | | 26 | | | |
| TEAM #34 BLUEWATER | | 220 | | | 220 | | | |
|      #136 Tim Cassidy | | 73 | | | 73 | | | |
|      #134 Keith Freeman | | 69 | | | 69 | | | |
|      #133 Scott Jardell | | 59 | | | 59 | | | |
|      #135 Kyle Henry | | 19 | | | 19 | | | |
| TEAM #7 PRIMORIS #1 | | 220 | | | 220 | | | |
|      #26 James Psencik | | 66 | | | 66 | | | |
|      #28 RICK WRIGHT | | 63 | | | 63 | | | |
|      #27 Sonny Butcher | | 56 | | | 56 | | | |
|      #25 SHANE HART | | 35 | | | 35 | | | |
| TEAM #32 LJA ENG. #1 | | 219 | | | 219 | | | |
|      #127 Tim Roehrick | | 69 | | | 69 | | | |
|      #125 Rob Koenig | | 69 | | | 69 | | | |
|      #126 Mike Marczak | | 66 | | | 66 | | | |
|      #128 Mollie Schall | | 15 | | | 15 | | | |
| TEAM #11 GULLETT #2 | | 218 | | | 218 | | | |
|      #44 Cameron Jameson | | 79 | | | 79 | | | |
|      #43 Jeremy Cannon | | 72 | | | 72 | | | |
|      #41 Rick Gallardo | | 51 | | | 51 | | | |
|      #42 Jonathon Minton | | 16 | | | 16 | | | |
| TEAM #28 FRONTIER INTEGRITY #2 | | 215 | | | 215 | | | |
|      #109 JOEL ALLEN | | 74 | | | 74 | | | |
|      #111 ALTON FISHER | | 60 | | | 60 | | | |
|      #112 Johnnie Hieber | | 46 | | | 46 | | | |
|      #110 Greg Capps | | 35 | | | 35 | | | |
| TEAM #14 AMERI-FAB ENERGY | | 214 | | | 214 | | | |
|      #56 Calvin Dodd | | 75 | | | 75 | | | |
|      #54 Dan Winkler | | 60 | | | 60 | | | |
|      #53 Steve Daigle | | 50 | | | 50 | | | |
|      #55 Benito Salinas | | 29 | | | 29 | | | |
| TEAM #24 BCCK HOLDING | | 213 | | | 213 | | | |
|      #93 JOHN PETERSON | | 76 | | | 76 | | | |
|      #95 Mike Clay | | 56 | | | 56 | | | |
|      #94 Blaine Pritchett | | 52 | | | 52 | | | |
|      #96 Sean McNally | | 29 | | | 29 | | | |
| TEAM #19 ATWELL LLC #1 | | 212 | | | 212 | | | |
|      #73 Drew Celousky | | 69 | | | 69 | | | |
|      #74 Omar Mendiola | | 60 | | | 60 | | | |
|      #76 BLAKE WILLIAMS | | 43 | | | 43 | | | |
|      #75 Robert Holmes | | 40 | | | 40 | | | |
| TEAM #63 MOTT MACDONALD | | 211 | | | 211 | | | |
|      #252 PHILLIP BOHANNON | | 76 | | | 76 | | | |
|      #250 Brett Rhodes | | 59 | | | 59 | | | |
|      #251 MIKE SMITH | | 47 | | | 47 | | | |
|      #249 MOHAMED EL ATTAR | | 29 | | | 29 | | | |
| TEAM #76 TAILING LLC | | 211 | | | 211 | | | |
|      #301 COLTON LABRUYERE | | 75 | | | 75 | | | |
|      #302 Deigo Aguirre | | 51 | | | 51 | | | |
|      #304 Jason Hills | | 44 | | | 44 | | | |
|      #303 Frank Irwin | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #23 CROSS COUNTRY #1 | | 207 | | | 207 | | | |
|      #91 BLAINE MATURIN | | 91 | | | 91 | | | |
|      #90 Gary Pollito | | 43 | | | 43 | | | |
|      #89 Matt Arceneaux | | 38 | | | 38 | | | |
|      #92 Jamie Rodriguez | | 35 | | | 35 | | | |
| TEAM #22 CRESCENT POWER #1 | | 207 | | | 207 | | | |
|      #87 John Renken | | 89 | | | 89 | | | |
|      #85 Darren Heavner | | 55 | | | 55 | | | |
|      #86 BRYAN JONES | | 34 | | | 34 | | | |
|      #88 Richard Lazano | | 29 | | | 29 | | | |
| TEAM #75 SWCA ENVIRONMENTAL | | 206 | | | 206 | | | |
|      #297 Michael Crow | | 71 | | | 71 | | | |
|      #299 David Lamb | | 66 | | | 66 | | | |
|      #300 Rudy Salazar | | 47 | | | 47 | | | |
|      #298 Adrienne Mason | | 22 | | | 22 | | | |
| TEAM #52 ENSITEUSA | | 200 | | | 200 | | | |
|      #208 ILONA HOWELL | | 76 | | | 76 | | | |
|      #206 Noe Lopez | | 54 | | | 54 | | | |
|      #205 Joe Wells | | 53 | | | 53 | | | |
|      #207 Annette Ortman | | 17 | | | 17 | | | |
| TEAM #59 HUNT GUILLOT | | 192 | | | 192 | | | |
|      #234 DAVID WRIGHT | | 55 | | | 55 | | | |
|      #233 Steve Blackwelder | | 50 | | | 50 | | | |
|      #236 GEJUAN COLE | | 44 | | | 44 | | | |
|      #235 DARREN DREW | | 43 | | | 43 | | | |
| TEAM #68 PRIME ENERGY | | 186 | | | 186 | | | |
|      #271 Megan Brovskis | | 54 | | | 54 | | | |
|      #270 Travis Hammons | | 51 | | | 51 | | | |
|      #272 Stephen Reed | | 49 | | | 49 | | | |
|      #269 Ben Fussell | | 32 | | | 32 | | | |
| TEAM #69 QUANTA | | 168 | | | 168 | | | |
|      #276 JIMMY SMITH | | 70 | | | 70 | | | |
|      #273 KEVIN FOX | | 68 | | | 68 | | | |
|      #275 Hernan Machicado | | 30 | | | 30 | | | |
|      #274 Graham Ginn | | 0 | | | | | | |
| TEAM #44 WOOD GROUP #4 | | 164 | | | 164 | | | |
|      #173 Brandon Driggers | | 93 | | | 93 | | | |
|      #175 Camille Samara | | 31 | | | 31 | | | |
|      #174 Raymond Ang | | 21 | | | 21 | | | |
|      #176 Mark Nussbaum | | 19 | | | 19 | | | |
| TEAM #45 WOOD GROUP #5 | | 112 | | | 112 | | | |
|      #178 Mark Netzel | | 44 | | | 44 | | | |
|      #180 AJ Clauson | | 27 | | | 27 | | | |
|      #177 John Tucker | | 25 | | | 25 | | | |
|      #179 T.A. Madhivanan | | 16 | | | 16 | | | |
| TEAM #71 SHAWCOR | | 51 | | | 51 | | | |
|      #283 Matt Blanton | | 51 | | | 51 | | | |
|      #284 CODY FONTENOT | | 0 | | | | | | |
|      #282 CHRIS MILLER | | 0 | | | | | | |
|      #281 Andy Gossner | | 0 | | | | | | |
| TEAM #85 TEAM 85 | | 4 | | | 4 | | | |
|      #340 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #339 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #338 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #337 | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #73 SUNBELT TRACTOR | | 4 | | | 4 | | | |
|      #292 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #291 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #290 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #289 | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #56 MONTGOMERY TRUCKING | | 4 | | | 4 | | | |
|      #224 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #223 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #222 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #221 | | 1 | | | 1 | | | |