| OHH SPRING MORNING | | Total | |
  |
Lewis Class 1 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #17 MI SWACO2 | | 475 | | | 475 | | | |
|      #84 PAUL CONOVER | | 101 | | | 101 | | | |
|      #82 TIM RIGGS | | 101 | | | 101 | | | |
|      #83 WILLY COFFEY | | 99 | | | 99 | | | |
|      #81 ED PEACOCK | | 90 | | | 90 | | | |
|      #85 ALBERT LEW | | 84 | | | 84 | | | |
| TEAM #32 ALLIED-HORIZONTAL WIRELINE | | 474 | | | 474 | | | |
|      #159 STEVEN NEWSTEAD | | 97 | | | 97 | | | |
|      #158 Gary Limb | | 97 | | | 97 | | | |
|      #157 JOHN ALLRED | | 95 | | | 95 | | | |
|      #156 Larry Albert | | 94 | | | 94 | | | |
|      #160 Ghost Allied-Horizontal Wireline | | 91 | | | 91 | | | |
| TEAM #38 SOUTHWEST OILFIELD PRODUCTS | | 468 | | | 468 | | | |
|      #186 Tony Benich | | 98 | | | 98 | | | |
|      #188 SCOTT BROWN | | 97 | | | 97 | | | |
|      #189 SAM SMITH | | 95 | | | 95 | | | |
|      #190 MATTHEW JETER | | 93 | | | 93 | | | |
|      #187 JAMES LONG | | 85 | | | 85 | | | |
| TEAM #14 NOV - DOWNHOLE | | 445 | | | 445 | | | |
|      #69 LONNIE REYNOLDS | | 99 | | | 99 | | | |
|      #67 Scott Dixon | | 99 | | | 99 | | | |
|      #70 Mike Will | | 91 | | | 91 | | | |
|      #68 DENNIS MOORE | | 91 | | | 91 | | | |
|      #66 Nick Corkill | | 65 | | | 65 | | | |
| TEAM #16 NABORS | | 437 | | | 437 | | | |
|      #79 Aaron Palmer | | 96 | | | 96 | | | |
|      #80 Jimmy Jahl | | 93 | | | 93 | | | |
|      #76 Alex Goodwin | | 89 | | | 89 | | | |
|      #77 Will Passmore | | 82 | | | 82 | | | |
|      #78 Will Earhart | | 77 | | | 77 | | | |
| TEAM #6 SLB 2 | | 427 | | | 427 | | | |
|      #27 BRENT KIRKHAM | | 96 | | | 96 | | | |
|      #29 TRAVIS SALINAS | | 94 | | | 94 | | | |
|      #30 Holden Mayo | | 84 | | | 84 | | | |
|      #26 Eric Thurman | | 77 | | | 77 | | | |
|      #28 Doug Genrich | | 76 | | | 76 | | | |
| TEAM #31 HUNTING - SUBSEA | | 422 | | | 422 | | | |
|      #155 Lee Mitchell | | 92 | | | 92 | | | |
|      #153 David Murphy | | 90 | | | 90 | | | |
|      #151 Cory Valentine | | 85 | | | 85 | | | |
|      #152 ALF TISCHLER | | 81 | | | 81 | | | |
|      #154 Jeff Gunn | | 74 | | | 74 | | | |
| TEAM #20 RIG RIDERS | | 420 | | | 420 | | | |
|      #100 Scott Ewing | | 93 | | | 93 | | | |
|      #97 MARC LEBLANC | | 93 | | | 93 | | | |
|      #98 BRANDON DAVIDSON | | 89 | | | 89 | | | |
|      #96 CHRIS MILLER | | 75 | | | 75 | | | |
|      #99 Eric Patterson | | 70 | | | 70 | | | |
| TEAM #26 MS DIRECTIONAL2 | | 413 | | | 413 | | | |
|      #126 Mike Minninni | | 85 | | | 85 | | | |
|      #130 Gian Callarotti | | 83 | | | 83 | | | |
|      #129 Keith Curtis | | 83 | | | 83 | | | |
|      #128 Branan Howlihan | | 81 | | | 81 | | | |
|      #127 Ron Schifflett | | 81 | | | 81 | | | |
| TEAM #39 HALLIBURTON DRILL BITS | | 412 | | | 412 | | | |
|      #191 Philip Tipton | | 92 | | | 92 | | | |
|      #194 Kevin Roehl | | 87 | | | 87 | | | |
|      #193 Tony Cook | | 80 | | | 80 | | | |
|      #192 Robert Caskey | | 77 | | | 77 | | | |
|      #195 Matt Bose | | 76 | | | 76 | | | |
| TEAM #40 STABIL DRILL | | 398 | | | 398 | | | |
|      #196 Ross Beaumier | | 96 | | | 96 | | | |
|      #200 CRAIG STAHL | | 95 | | | 95 | | | |
|      #197 Todd Boudreaux | | 82 | | | 82 | | | |
|      #199 Marc Summers | | 72 | | | 72 | | | |
|      #198 Daniel Parker | | 53 | | | 53 | | | |
| TEAM #2 SM ENERGY 2 | | 392 | | | 392 | | | |
|      #10 CHRIS RAMOS | | 97 | | | 97 | | | |
|      #9 Kenneth Knott | | 91 | | | 91 | | | |
|      #7 Drew Shea | | 89 | | | 89 | | | |
|      #6 Clayton Caruthers | | 63 | | | 63 | | | |
|      #8 Ryan Dennison | | 52 | | | 52 | | | |
| TEAM #4 SABER DRILLING 2 | | 390 | | | 390 | | | |
|      #16 John Nau | | 85 | | | 85 | | | |
|      #19 Jay Surec | | 80 | | | 80 | | | |
|      #20 Nelson Powers | | 78 | | | 78 | | | |
|      #17 | | 77 | | | 77 | | | |
|      #18 Richard Mercer | | 70 | | | 70 | | | |
| TEAM #22 CALFRAC2 | | 385 | | | 385 | | | |
|      #107 Steve Brierty | | 92 | | | 92 | | | |
|      #110 Anthony Doyle | | 78 | | | 78 | | | |
|      #106 Jerrod Core | | 78 | | | 78 | | | |
|      #108 Ben Mitchell | | 74 | | | 74 | | | |
|      #109 Bobby Morales | | 63 | | | 63 | | | |
  |
Lewis Class 2 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #30 OIL STATES | | 384 | | | 384 | | | |
|      #147 Colby Rivet | | 98 | | | 98 | | | |
|      #150 Patrick McKeever | | 83 | | | 83 | | | |
|      #148 Kyle Baros | | 76 | | | 76 | | | |
|      #146 MAX NAVARRO | | 64 | | | 64 | | | |
|      #149 Marcus Odum | | 63 | | | 63 | | | |
| TEAM #5 SLB 1 | | 381 | | | 381 | | | |
|      #23 Curtis Blount | | 88 | | | 88 | | | |
|      #21 Robert Gibbons | | 81 | | | 81 | | | |
|      #25 Adam Rowe | | 79 | | | 79 | | | |
|      #24 Cliff Crabtree | | 71 | | | 71 | | | |
|      #22 Evan Lamoreux | | 62 | | | 62 | | | |
| TEAM #36 CASEDHOLE SOLUTIONS | | 375 | | | 375 | | | |
|      #176 DANNY STUNKARD | | 82 | | | 82 | | | |
|      #178 CHRIS CASKEY | | 81 | | | 81 | | | |
|      #177 Nester Natareno | | 81 | | | 81 | | | |
|      #179 Rafael Almodavor | | 68 | | | 68 | | | |
|      #180 Daniel Alfaro | | 63 | | | 63 | | | |
| TEAM #35 HALLIBURTON VERSAFLEX | | 372 | | | 372 | | | |
|      #171 Greg Flinn | | 85 | | | 85 | | | |
|      #173 Dale Doherty | | 82 | | | 82 | | | |
|      #172 Hai Hunt | | 80 | | | 80 | | | |
|      #175 Tony Ryan | | 70 | | | 70 | | | |
|      #174 Beth Mathis | | 55 | | | 55 | | | |
| TEAM #7 SLB3 | | 367 | | | 367 | | | |
|      #32 Evan Monckton | | 93 | | | 93 | | | |
|      #35 Eric Thurman | | 84 | | | 84 | | | |
|      #31 John Cadenhead | | 78 | | | 78 | | | |
|      #34 Spence Courtney | | 63 | | | 63 | | | |
|      #33 Lucy Fisher | | 49 | | | 49 | | | |
| TEAM #37 NOV - REED HYCALOG | | 367 | | | 367 | | | |
|      #183 Jeff Schrutka | | 85 | | | 85 | | | |
|      #182 Walter Wilder | | 76 | | | 76 | | | |
|      #185 Mike Lasseigne | | 71 | | | 71 | | | |
|      #181 Matt Fontenot | | 71 | | | 71 | | | |
|      #184 GARRETT PIERCE | | 64 | | | 64 | | | |
| TEAM #19 CAMERON | | 364 | | | 364 | | | |
|      #91 Mel Scruggs | | 92 | | | 92 | | | |
|      #95 JOHN FLETCHER | | 89 | | | 89 | | | |
|      #94 JEFF ZUCH | | 88 | | | 88 | | | |
|      #92 Nolan Roberts | | 62 | | | 62 | | | |
|      #93 Jessica Chidi | | 33 | | | 33 | | | |
| TEAM #1 SM ENERGY | | 362 | | | 362 | | | |
|      #1 Art Brewster | | 90 | | | 90 | | | |
|      #2 Damon Jordan | | 87 | | | 87 | | | |
|      #4 Chris Simon | | 73 | | | 73 | | | |
|      #3 Matt Dycus | | 57 | | | 57 | | | |
|      #5 Teresa Malesardi | | 55 | | | 55 | | | |
| TEAM #3 SABER DRILLING 1 | | 359 | | | 359 | | | |
|      #11 RICH ORR | | 99 | | | 99 | | | |
|      #14 Michael Kimbrell | | 88 | | | 88 | | | |
|      #13 David Montz | | 68 | | | 68 | | | |
|      #12 MORGAN OBRIEN | | 54 | | | 54 | | | |
|      #15 Jared Jordan | | 50 | | | 50 | | | |
| TEAM #33 HUNTING | | 345 | | | 345 | | | |
|      #163 John Zarnoweicki | | 85 | | | 85 | | | |
|      #161 CHARLES ASHBY | | 84 | | | 84 | | | |
|      #165 Shaun Balares | | 77 | | | 77 | | | |
|      #162 Max Fabre | | 54 | | | 54 | | | |
|      #164 Josh Avet | | 45 | | | 45 | | | |
| TEAM #8 STRYKER | | 344 | | | 344 | | | |
|      #36 CHRIS WILSON | | 92 | | | 92 | | | |
|      #38 Sam Sirgo | | 82 | | | 82 | | | |
|      #37 MICHAEL JOHNSON | | 75 | | | 75 | | | |
|      #40 BOB DODD | | 57 | | | 57 | | | |
|      #39 Gerald Hernandez | | 38 | | | 38 | | | |
| TEAM #18 RESOURCE WELL COMPLETION TECHNOLOGIES | | 329 | | | 329 | | | |
|      #86 Nathan Dool | | 76 | | | 76 | | | |
|      #89 Chase Richter | | 74 | | | 74 | | | |
|      #90 Lucas Moss | | 66 | | | 66 | | | |
|      #88 Jimmy Venizelos | | 58 | | | 58 | | | |
|      #87 Kyle Calhoun | | 55 | | | 55 | | | |
| TEAM #11 ANADARKO | | 325 | | | 325 | | | |
|      #51 Ken Armagost | | 86 | | | 86 | | | |
|      #52 Will Tank | | 82 | | | 82 | | | |
|      #54 David Pattillo | | 59 | | | 59 | | | |
|      #53 Gang Li | | 53 | | | 53 | | | |
|      #55 Jim Raney | | 45 | | | 45 | | | |
| TEAM #25 MS DIRECTIONAL1 | | 325 | | | 325 | | | |
|      #122 Ray Steppe | | 70 | | | 70 | | | |
|      #121 Jon Dinkins | | 68 | | | 68 | | | |
|      #123 Robert Amaya | | 67 | | | 67 | | | |
|      #124 Shayne Schurr | | 61 | | | 61 | | | |
|      #125 Christian Kuhasz | | 59 | | | 59 | | | |
  |
Lewis Class 3 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #27 PATRIOT WELL | | 323 | | | 323 | | | |
|      #134 Josh Ivie | | 72 | | | 72 | | | |
|      #133 Ryan Moon | | 70 | | | 70 | | | |
|      #135 Sam Gillaspie | | 63 | | | 63 | | | |
|      #131 ERIC CLARK | | 62 | | | 62 | | | |
|      #132 CHRIS ROBERTS | | 56 | | | 56 | | | |
| TEAM #23 ULTERRA1 | | 314 | | | 314 | | | |
|      #111 Bryan Gaither | | 81 | | | 81 | | | |
|      #113 Cory Gilbert | | 80 | | | 80 | | | |
|      #115 Jonathan Rebenack | | 61 | | | 61 | | | |
|      #112 Palo Staniskowski | | 50 | | | 50 | | | |
|      #114 Sterling Robinson | | 42 | | | 42 | | | |
| TEAM #15 COIL TUBING PARTNERS | | 311 | | | 311 | | | |
|      #72 TROY KISNER | | 85 | | | 85 | | | |
|      #71 RYAN HEAD | | 84 | | | 84 | | | |
|      #73 Kirk Deshotels | | 71 | | | 71 | | | |
|      #75 James Pocza | | 40 | | | 40 | | | |
|      #74 Shea Wooley | | 31 | | | 31 | | | |
| TEAM #29 BARRETT STEEL | | 309 | | | 309 | | | |
|      #141 Anthony Palmer | | 78 | | | 78 | | | |
|      #142 Roy Galaviz | | 72 | | | 72 | | | |
|      #143 Kirk Thigpen | | 59 | | | 59 | | | |
|      #144 Scott Schwandt | | 56 | | | 56 | | | |
|      #145 Shelby Collier | | 44 | | | 44 | | | |
| TEAM #12 PRINCE ENERGY | | 307 | | | 307 | | | |
|      #60 Josh ABNEY | | 71 | | | 71 | | | |
|      #59 Charles Deuel | | 69 | | | 69 | | | |
|      #56 Jeffery Estep | | 62 | | | 62 | | | |
|      #58 Cody Swindle | | 61 | | | 61 | | | |
|      #57 Steve Brooks | | 44 | | | 44 | | | |
| TEAM #34 COTTON LOGISTICS | | 306 | | | 306 | | | |
|      #168 Travis Bise | | 79 | | | 79 | | | |
|      #170 Kevin Palm | | 66 | | | 66 | | | |
|      #169 Elliott Quassa | | 61 | | | 61 | | | |
|      #167 Forrest Jackson | | 52 | | | 52 | | | |
|      #166 Johnny Slaughters | | 48 | | | 48 | | | |
| TEAM #21 CALFRAC1 | | 304 | | | 304 | | | |
|      #104 Chris Faulkner | | 82 | | | 82 | | | |
|      #102 MIKE FISHER | | 67 | | | 67 | | | |
|      #101 Nick Venizelos | | 63 | | | 63 | | | |
|      #105 Jamie Doe | | 56 | | | 56 | | | |
|      #103 Hillary Carter | | 36 | | | 36 | | | |
| TEAM #24 ULTERRA2 | | 289 | | | 289 | | | |
|      #116 Jason May | | 73 | | | 73 | | | |
|      #118 Jon-Michael Lewis | | 64 | | | 64 | | | |
|      #119 DAVE LEWIS | | 62 | | | 62 | | | |
|      #120 Chad Jurica | | 49 | | | 49 | | | |
|      #117 Jim Oberkircher | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #28 WIRECO WORLD GROUP | | 277 | | | 277 | | | |
|      #137 Richard LeBlanc | | 70 | | | 70 | | | |
|      #140 Trey Clark | | 61 | | | 61 | | | |
|      #136 Dustin Dunning | | 59 | | | 59 | | | |
|      #138 CHARLIE JACKSON | | 52 | | | 52 | | | |
|      #139 Chris Tevis | | 35 | | | 35 | | | |
| TEAM #13 MISWACO1 | | 263 | | | 263 | | | |
|      #64 ROB ABBOTT | | 88 | | | 88 | | | |
|      #62 Brandon Connolly | | 68 | | | 68 | | | |
|      #63 "James ""Cricket""" Britvar | | 64 | | | 64 | | | |
|      #61 Justin Linscombe | | 43 | | | 43 | | | |
|      #65 Ghost MISwco1 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #9 OASIS1 | | 0 | | | 0 | | | |
|      #45 | | 0 | | | | | | |
|      #41 | | 0 | | | | | | |
|      #44 | | 0 | | | | | | |
|      #43 | | 0 | | | | | | |
|      #42 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #80 TEAM 80 | | 0 | | | 0 | | | |
|      #400 | | 0 | | | | | | |
|      #396 | | 0 | | | | | | |
|      #399 | | 0 | | | | | | |
|      #398 | | 0 | | | | | | |
|      #397 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #10 OASIS2 | | 0 | | | 0 | | | |
|      #50 | | 0 | | | | | | |
|      #46 | | 0 | | | | | | |
|      #49 | | 0 | | | | | | |
|      #48 | | 0 | | | | | | |
|      #47 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #81 TEAM 81 | | 0 | | | 0 | | | |
|      #405 | | 0 | | | | | | |
|      #401 | | 0 | | | | | | |
|      #404 | | 0 | | | | | | |
|      #403 | | 0 | | | | | | |
|      #402 | | 0 | | | | | | |