| Sporting Clays | | Total | |
  |
Lewis Class 1 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #9 DELAUNE DRILLING | | 385 | | | 385 | | | |
|      #35 LEE DELAUNE | | 105 | | | 105 | | | |
|      #33 Jake Davis | | 97 | | | 97 | | | |
|      #34 Chuck Wilson | | 96 | | | 96 | | | |
|      #36 Anthony Broussard | | 87 | | | 87 | | | |
| TEAM #78 SUBSEA 7 | | 375 | | | 375 | | | |
|      #317 Brian Schacht | | 104 | | | 104 | | | |
|      #319 STEVE THIBODEAUX | | 102 | | | 102 | | | |
|      #320 Tomer Israeli | | 93 | | | 93 | | | |
|      #318 Butch Taggart | | 76 | | | 76 | | | |
| TEAM #51 DERRICK EQUIPMENT COMPANY 1 | | 365 | | | 365 | | | |
|      #208 James Koy | | 95 | | | 95 | | | |
|      #205 ALAN BISHOP | | 95 | | | 95 | | | |
|      #207 Andrew Coronado | | 93 | | | 93 | | | |
|      #206 Chris Leger | | 82 | | | 82 | | | |
| TEAM #89 GIS | | 364 | | | 364 | | | |
|      #362 Trent Micaelis | | 98 | | | 98 | | | |
|      #361 Kevin Delcambre | | 95 | | | 95 | | | |
|      #364 Ghost | | 91 | | | 91 | | | |
|      #363 Kevin Icenhour | | 80 | | | 80 | | | |
| TEAM #27 DISTRIBUTIONNOW 2 | | 360 | | | 360 | | | |
|      #111 SCOTT CARROLL | | 98 | | | 98 | | | |
|      #109 DON ARD | | 96 | | | 96 | | | |
|      #110 GB Quick | | 85 | | | 85 | | | |
|      #112 Chris Wicks | | 81 | | | 81 | | | |
| TEAM #116 FDF | | 360 | | | 360 | | | |
|      #470 Keith Domingue | | 96 | | | 96 | | | |
|      #472 Adam Nielson | | 95 | | | 95 | | | |
|      #469 JUSTIN LANDRY | | 89 | | | 89 | | | |
|      #471 Wayne Fontenot | | 80 | | | 80 | | | |
| TEAM #45 LONESTAR DEEPWATER 2 | | 358 | | | 358 | | | |
|      #182 Travis Peitz | | 98 | | | 98 | | | |
|      #183 Jeff Gunn | | 96 | | | 96 | | | |
|      #181 Danny Beaver | | 93 | | | 93 | | | |
|      #184 John Maye | | 71 | | | 71 | | | |
| TEAM #91 EDGEN MURRAY | | 357 | | | 357 | | | |
|      #371 Kobie Wink | | 98 | | | 98 | | | |
|      #369 Jared Gage | | 91 | | | 91 | | | |
|      #372 Jeff Hurlbert | | 84 | | | 84 | | | |
|      #370 Joe Rameriz | | 84 | | | 84 | | | |
| TEAM #48 CACTUS WELLHEAD | | 356 | | | 356 | | | |
|      #193 Dean Smith | | 100 | | | 100 | | | |
|      #196 Gerald Melancon | | 90 | | | 90 | | | |
|      #195 Ghost | | 89 | | | 89 | | | |
|      #194 Bob Duran | | 77 | | | 77 | | | |
| TEAM #39 SPITZER INDUSTRIES 2 | | 351 | | | 351 | | | |
|      #159 Neal Simpson | | 97 | | | 97 | | | |
|      #157 Mark Cook | | 94 | | | 94 | | | |
|      #158 Kyle Kotzebue | | 86 | | | 86 | | | |
|      #160 Gary Carker | | 74 | | | 74 | | | |
| TEAM #83 CAM INTEGRATED SOLUTIONS | | 349 | | | 349 | | | |
|      #339 Tyler Dartez | | 95 | | | 95 | | | |
|      #338 Marshall Mims | | 91 | | | 91 | | | |
|      #340 CARTER TIMBEL | | 85 | | | 85 | | | |
|      #337 Paige Stuckey | | 78 | | | 78 | | | |
| TEAM #110 ENERFLEX | | 348 | | | 348 | | | |
|      #445 Layne Shuman | | 97 | | | 97 | | | |
|      #447 Ghost Ghost | | 94 | | | 94 | | | |
|      #448 Steven Blazek | | 85 | | | 85 | | | |
|      #446 Chris Orth | | 72 | | | 72 | | | |
| TEAM #122 3S SERVICES | | 346 | | | 346 | | | |
|      #493 Todd Phillips | | 100 | | | 100 | | | |
|      #494 DONNIE VESTAL | | 96 | | | 96 | | | |
|      #496 Jim Barnes | | 90 | | | 90 | | | |
|      #495 Turtle Powell | | 60 | | | 60 | | | |
| TEAM #123 KIEWIT | | 345 | | | 345 | | | |
|      #499 David Dukat | | 88 | | | 88 | | | |
|      #497 Matt Sellers | | 87 | | | 87 | | | |
|      #500 Levi Bierman | | 86 | | | 86 | | | |
|      #498 BOB NUSSMEIER | | 84 | | | 84 | | | |
| TEAM #31 ULTERRA 2 | | 343 | | | 343 | | | |
|      #127 Brian Gaither | | 101 | | | 101 | | | |
|      #126 Ben Bolin | | 84 | | | 84 | | | |
|      #125 Jason May | | 80 | | | 80 | | | |
|      #128 Dan Swift | | 78 | | | 78 | | | |
| TEAM #124 STREAM-FLO | | 342 | | | 342 | | | |
|      #502 RANDY NICHOLS | | 103 | | | 103 | | | |
|      #504 DAN BURCH | | 88 | | | 88 | | | |
|      #501 Gary Bayer | | 85 | | | 85 | | | |
|      #503 Katie Burch | | 66 | | | 66 | | | |
| TEAM #4 NOVETUS | | 340 | | | 340 | | | |
|      #15 LARRY REYNOLDS | | 98 | | | 98 | | | |
|      #16 Patrick OBryan | | 85 | | | 85 | | | |
|      #13 Noel Irvin | | 81 | | | 81 | | | |
|      #14 David Kimble | | 76 | | | 76 | | | |
| TEAM #52 DERRICK EQUIPMENT COMPANY 2 | | 340 | | | 340 | | | |
|      #210 RON MORRISON | | 93 | | | 93 | | | |
|      #209 Denny Banks | | 91 | | | 91 | | | |
|      #211 Charles Stocker | | 85 | | | 85 | | | |
|      #212 Annie Maniha | | 71 | | | 71 | | | |
| TEAM #5 TECHNIP FMC | | 339 | | | 339 | | | |
|      #17 Brett Meuth | | 96 | | | 96 | | | |
|      #20 Scott Childres | | 87 | | | 87 | | | |
|      #18 Jon Sammon | | 82 | | | 82 | | | |
|      #19 Kyle Hoelscher | | 74 | | | 74 | | | |
| TEAM #119 BASIC ENERGY SERVICES | | 338 | | | 338 | | | |
|      #484 Spencer Pettigrew | | 91 | | | 91 | | | |
|      #482 Alonzo Flores | | 89 | | | 89 | | | |
|      #483 Zach McDonald | | 80 | | | 80 | | | |
|      #481 Tommy Van | | 78 | | | 78 | | | |
| TEAM #40 RPC | | 337 | | | 337 | | | |
|      #163 Guy McDaniel | | 95 | | | 95 | | | |
|      #164 Dillion Jones | | 90 | | | 90 | | | |
|      #161 Robert Erger | | 82 | | | 82 | | | |
|      #162 MICHAEL JOHNSON | | 70 | | | 70 | | | |
| TEAM #97 WEATHERFORD 1 | | 335 | | | 335 | | | |
|      #393 JOE DILLARD | | 93 | | | 93 | | | |
|      #394 Michael Stulberg | | 91 | | | 91 | | | |
|      #395 Matt Hoppens | | 82 | | | 82 | | | |
|      #396 Sergey Busygin | | 69 | | | 69 | | | |
| TEAM #118 KNIGHT OIL TOOLS | | 334 | | | 334 | | | |
|      #477 GARY JONES | | 101 | | | 101 | | | |
|      #478 Willy Coffee | | 97 | | | 97 | | | |
|      #480 Will McCaleb | | 88 | | | 88 | | | |
|      #479 Kim Hall | | 48 | | | 48 | | | |
| TEAM #104 PERFORMANCE ENERGY SERVICES | | 330 | | | 330 | | | |
|      #422 TRACY LIRETTE | | 100 | | | 100 | | | |
|      #424 Will Beath | | 85 | | | 85 | | | |
|      #423 TYLER PORTER | | 77 | | | 77 | | | |
|      #421 Tyler Todd | | 68 | | | 68 | | | |
| TEAM #29 TNT CRANE AND RIGGING 2 | | 328 | | | 328 | | | |
|      #118 Anthony Dues | | 97 | | | 97 | | | |
|      #117 JOHN HARRISON | | 81 | | | 81 | | | |
|      #119 Randy Barta | | 78 | | | 78 | | | |
|      #120 Logan Mix | | 72 | | | 72 | | | |
| TEAM #10 AWC FRAC VALVES | | 328 | | | 328 | | | |
|      #37 JIM GIEPTNER | | 94 | | | 94 | | | |
|      #39 Toby Barlow | | 90 | | | 90 | | | |
|      #38 BRIAN COOPER | | 88 | | | 88 | | | |
|      #40 Nic Lirette | | 56 | | | 56 | | | |
| TEAM #94 MRC 2 | | 328 | | | 328 | | | |
|      #382 DAVID GARNER | | 92 | | | 92 | | | |
|      #381 Mark Steffek | | 89 | | | 89 | | | |
|      #384 Charles Pritchard | | 81 | | | 81 | | | |
|      #383 Glenn Salter | | 66 | | | 66 | | | |
| TEAM #71 RCI CONSULTANTS INC. | | 326 | | | 326 | | | |
|      #290 Taylor Thibodeaux | | 91 | | | 91 | | | |
|      #291 Brant LeBlanc | | 85 | | | 85 | | | |
|      #292 Barry Guice | | 79 | | | 79 | | | |
|      #289 Dan OConnor | | 71 | | | 71 | | | |
| TEAM #113 OIL PATCH GROUP | | 325 | | | 325 | | | |
|      #457 John P | | 92 | | | 92 | | | |
|      #458 Doug McDonald | | 91 | | | 91 | | | |
|      #460 John Gerrish | | 75 | | | 75 | | | |
|      #459 Justin P. | | 67 | | | 67 | | | |
| TEAM #85 ENERGY COMPLETIONS SERVICES | | 325 | | | 325 | | | |
|      #346 JOHN RAY | | 84 | | | 84 | | | |
|      #348 Justin Parker | | 81 | | | 81 | | | |
|      #345 JASON WADE | | 81 | | | 81 | | | |
|      #347 Zach Mears | | 79 | | | 79 | | | |
| TEAM #44 LONESTAR DEEPWATER 1 | | 324 | | | 324 | | | |
|      #177 GARY MCCULLOUGH | | 87 | | | 87 | | | |
|      #178 BRANDON HORNE | | 82 | | | 82 | | | |
|      #180 Ewan Schearer | | 81 | | | 81 | | | |
|      #179 Chad Cutten | | 74 | | | 74 | | | |
  |
Lewis Class 2 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #16 UV LOGISTICS | | 323 | | | 323 | | | |
|      #63 Steven Bettencourt | | 102 | | | 102 | | | |
|      #62 ALAN CLARK | | 83 | | | 83 | | | |
|      #64 Matt Donnenwirth | | 70 | | | 70 | | | |
|      #61 Ashleigh Williams | | 68 | | | 68 | | | |
| TEAM #75 SUPREME SERVICES | | 323 | | | 323 | | | |
|      #305 Zeke Peak | | 102 | | | 102 | | | |
|      #307 Ghost 2 | | 94 | | | 94 | | | |
|      #308 Caliph Hairston | | 64 | | | 64 | | | |
|      #306 Ghost 1 | | 63 | | | 63 | | | |
| TEAM #47 AES DRILLING FLUIDS | | 323 | | | 323 | | | |
|      #192 Chris Campbell | | 101 | | | 101 | | | |
|      #190 Mike Christiansen | | 94 | | | 94 | | | |
|      #191 Brett Court | | 88 | | | 88 | | | |
|      #189 Nate Erick | | 40 | | | 40 | | | |
| TEAM #72 GATE INC | | 323 | | | 323 | | | |
|      #294 Steven Alysworth | | 88 | | | 88 | | | |
|      #296 VC Knight | | 83 | | | 83 | | | |
|      #295 Jason Broussard | | 76 | | | 76 | | | |
|      #293 Ducky Pugh | | 76 | | | 76 | | | |
| TEAM #24 CIVEO | | 322 | | | 322 | | | |
|      #99 Matt Jenkins | | 102 | | | 102 | | | |
|      #98 Dwayne Meleancon | | 79 | | | 79 | | | |
|      #100 Erik Griffin | | 77 | | | 77 | | | |
|      #97 Mike Roper | | 64 | | | 64 | | | |
| TEAM #18 STRATEGY ENGINEERING | | 322 | | | 322 | | | |
|      #72 Kirk Trascher | | 89 | | | 89 | | | |
|      #70 Ghost | | 83 | | | 83 | | | |
|      #71 Jay Strickler | | 76 | | | 76 | | | |
|      #69 Carey Sullivan | | 74 | | | 74 | | | |
| TEAM #126 FRANKS INTERNATIONAL 2 | | 321 | | | 321 | | | |
|      #510 STEVEN JONES | | 103 | | | 103 | | | |
|      #509 Kristopher Cadwell | | 84 | | | 84 | | | |
|      #511 Sean Ray | | 71 | | | 71 | | | |
|      #512 Ryan Halbrook | | 63 | | | 63 | | | |
| TEAM #59 HALLIBUTON 2 | | 321 | | | 321 | | | |
|      #238 John Reid | | 92 | | | 92 | | | |
|      #239 Dillion Briers | | 77 | | | 77 | | | |
|      #240 Tyler Kent | | 76 | | | 76 | | | |
|      #237 Brent Fry | | 76 | | | 76 | | | |
| TEAM #93 MRC 1 | | 320 | | | 320 | | | |
|      #378 MIKE DAVIS | | 88 | | | 88 | | | |
|      #380 John Reno | | 80 | | | 80 | | | |
|      #379 Terry Boyles | | 77 | | | 77 | | | |
|      #377 Tommy Bruns | | 75 | | | 75 | | | |
| TEAM #7 DEEPWELL EQUIPMENT RENTALS 1 | | 319 | | | 319 | | | |
|      #25 KADE COMEAUX | | 97 | | | 97 | | | |
|      #28 Pat Hogelin | | 80 | | | 80 | | | |
|      #27 Tyler Primeaux | | 78 | | | 78 | | | |
|      #26 Joey Munoz | | 64 | | | 64 | | | |
| TEAM #37 TETRA TECH | | 319 | | | 319 | | | |
|      #151 Andrew Eull | | 93 | | | 93 | | | |
|      #150 Jason Speiths | | 82 | | | 82 | | | |
|      #152 AJ De | | 74 | | | 74 | | | |
|      #149 Jake Wimberley | | 70 | | | 70 | | | |
| TEAM #3 JET SPECIALTY INC | | 318 | | | 318 | | | |
|      #12 Curt Colburn | | 97 | | | 97 | | | |
|      #10 Bandi Barnett | | 78 | | | 78 | | | |
|      #11 Terry Shaddox | | 73 | | | 73 | | | |
|      #9 Leonard Castillo | | 70 | | | 70 | | | |
| TEAM #2 EMERALD SURF 2 | | 318 | | | 318 | | | |
|      #6 Noah Buck | | 95 | | | 95 | | | |
|      #7 BEN Patalinghug | | 91 | | | 91 | | | |
|      #5 Robert Fairley | | 69 | | | 69 | | | |
|      #8 Mitch McCraw | | 63 | | | 63 | | | |
| TEAM #33 STABIL DRILL | | 318 | | | 318 | | | |
|      #134 DANNY BOYD | | 90 | | | 90 | | | |
|      #133 Ross Beaumier | | 89 | | | 89 | | | |
|      #136 Don Yeserski | | 75 | | | 75 | | | |
|      #135 Bill Sunseri | | 64 | | | 64 | | | |
| TEAM #120 NOV | | 317 | | | 317 | | | |
|      #486 Heston Hale | | 85 | | | 85 | | | |
|      #487 MATT PERRY | | 81 | | | 81 | | | |
|      #485 Donald McGuffin | | 77 | | | 77 | | | |
|      #488 Wilson Darby | | 74 | | | 74 | | | |
| TEAM #13 ENERCORP SAND SOLUTIONS 1 | | 316 | | | 316 | | | |
|      #51 Nick Taylor | | 92 | | | 92 | | | |
|      #52 Arden Renze | | 83 | | | 83 | | | |
|      #50 MIKE MURPHY | | 72 | | | 72 | | | |
|      #49 Eric Omenson | | 69 | | | 69 | | | |
| TEAM #42 BUTCHS RAT HOLE AND ANCHOR | | 315 | | | 315 | | | |
|      #169 HAGAN HEILIGBRODT | | 103 | | | 103 | | | |
|      #171 Chris Garrett | | 80 | | | 80 | | | |
|      #170 david Ybarra | | 73 | | | 73 | | | |
|      #172 Eddy Roberts | | 59 | | | 59 | | | |
| TEAM #63 AFFIRM OILFIELD SERVICES 1 | | 315 | | | 315 | | | |
|      #255 BRYAN ABSHIRE | | 93 | | | 93 | | | |
|      #256 Tyler Stom | | 86 | | | 86 | | | |
|      #254 Jeremy LeBlanc | | 84 | | | 84 | | | |
|      #253 Lynnene Hinsley | | 52 | | | 52 | | | |
| TEAM #23 OSS 2 | | 314 | | | 314 | | | |
|      #93 Stephen Guion | | 92 | | | 92 | | | |
|      #96 Marcus Becker | | 87 | | | 87 | | | |
|      #94 TAYLOR DRAKE | | 81 | | | 81 | | | |
|      #95 WADE Welkener | | 54 | | | 54 | | | |
| TEAM #103 HALLIBURTON 5 | | 314 | | | 314 | | | |
|      #419 Mark Stover | | 87 | | | 87 | | | |
|      #418 Tony Angelle | | 85 | | | 85 | | | |
|      #417 Bill Dodd | | 79 | | | 79 | | | |
|      #420 Dave Stover | | 63 | | | 63 | | | |
| TEAM #129 STEP | | 314 | | | 314 | | | |
|      #524 Alex Cernoch | | 83 | | | 83 | | | |
|      #521 Rudy Spitzenberger | | 83 | | | 83 | | | |
|      #522 Brock Duhon | | 79 | | | 79 | | | |
|      #523 James Minahan | | 69 | | | 69 | | | |
| TEAM #73 MAKO SUBSEA 1 | | 313 | | | 313 | | | |
|      #300 Ian Magin | | 91 | | | 91 | | | |
|      #299 Rodney Hicks | | 90 | | | 90 | | | |
|      #298 Alan Huskey | | 75 | | | 75 | | | |
|      #297 Jon Gifford | | 57 | | | 57 | | | |
| TEAM #15 HB RENTALS | | 313 | | | 313 | | | |
|      #58 Jude Primeaux | | 85 | | | 85 | | | |
|      #57 Derek Fernandez | | 80 | | | 80 | | | |
|      #59 Ghost | | 76 | | | 76 | | | |
|      #60 Tim Allen | | 72 | | | 72 | | | |
| TEAM #127 LLOYDS REGISTER | | 312 | | | 312 | | | |
|      #515 Jon Heerensperger | | 98 | | | 98 | | | |
|      #514 Richard Kyzar | | 93 | | | 93 | | | |
|      #516 Alex Rossi | | 73 | | | 73 | | | |
|      #513 TONI PORRETTO | | 48 | | | 48 | | | |
| TEAM #43 WOOD | | 309 | | | 309 | | | |
|      #176 Scott Patin | | 93 | | | 93 | | | |
|      #173 SCOTT SMITH | | 87 | | | 87 | | | |
|      #175 Jim Hebert | | 65 | | | 65 | | | |
|      #174 Phil Schneider | | 64 | | | 64 | | | |
| TEAM #125 FRANKS INTERNATIONAL 1 | | 309 | | | 309 | | | |
|      #505 Kenneth Rushing | | 80 | | | 80 | | | |
|      #506 Todd Alexander | | 79 | | | 79 | | | |
|      #507 Jason Scott | | 78 | | | 78 | | | |
|      #508 Marcus Summers | | 72 | | | 72 | | | |
| TEAM #92 SENDERO OILFIELD SERVICES | | 308 | | | 308 | | | |
|      #376 trey williams | | 98 | | | 98 | | | |
|      #374 John Marlow | | 85 | | | 85 | | | |
|      #373 JOHN WALKER | | 69 | | | 69 | | | |
|      #375 Dan Hendricks | | 56 | | | 56 | | | |
| TEAM #115 OFD ENGINEERING | | 308 | | | 308 | | | |
|      #465 MIKE SONGER | | 92 | | | 92 | | | |
|      #467 Jay Chin | | 90 | | | 90 | | | |
|      #466 James Deaver | | 83 | | | 83 | | | |
|      #468 Liam OToole | | 43 | | | 43 | | | |
| TEAM #12 ALLIED-HORIZONTAL WIRELINE SERVICES | | 307 | | | 307 | | | |
|      #45 Adam Vyvial | | 88 | | | 88 | | | |
|      #46 Ghost | | 80 | | | 80 | | | |
|      #48 TOM COOK | | 72 | | | 72 | | | |
|      #47 Eli Walker | | 67 | | | 67 | | | |
| TEAM #66 ARGUINDEGUI OIL CO | | 306 | | | 306 | | | |
|      #268 Scott Steinke | | 93 | | | 93 | | | |
|      #265 Alfonso Arguindegui | | 78 | | | 78 | | | |
|      #267 Richard Freeland | | 75 | | | 75 | | | |
|      #266 Ray Hernandez | | 60 | | | 60 | | | |
| TEAM #60 BEDROCK PETROLEUM CONSULTANTS LLC | | 306 | | | 306 | | | |
|      #243 Matt Billberry | | 90 | | | 90 | | | |
|      #241 Greg Maynard | | 81 | | | 81 | | | |
|      #244 Keller Towns | | 69 | | | 69 | | | |
|      #242 CHARLES HILL | | 66 | | | 66 | | | |
| TEAM #107 WILDCAT HEAVY HAUL | | 306 | | | 306 | | | |
|      #433 CLEVE AMMONS | | 88 | | | 88 | | | |
|      #436 Tony Patterson | | 85 | | | 85 | | | |
|      #434 Matthew Todd | | 83 | | | 83 | | | |
|      #435 Tamara Quebedeaux | | 50 | | | 50 | | | |
| TEAM #54 PERC ENGINEERING 2 | | 305 | | | 305 | | | |
|      #217 RYAN HALL | | 98 | | | 98 | | | |
|      #220 Drew Nicholson | | 75 | | | 75 | | | |
|      #218 Roei Shoshan | | 72 | | | 72 | | | |
|      #219 Tony Ott | | 60 | | | 60 | | | |
| TEAM #87 BOS SOLUTIONS | | 305 | | | 305 | | | |
|      #355 Mark Henry | | 94 | | | 94 | | | |
|      #354 Brandon McCurdy | | 88 | | | 88 | | | |
|      #353 MICHAEL KELLEY | | 79 | | | 79 | | | |
|      #356 Bo Lu | | 44 | | | 44 | | | |
| TEAM #55 FORBES ENERGY SERVICES | | 305 | | | 305 | | | |
|      #221 ROGER STRICKLAND | | 82 | | | 82 | | | |
|      #223 Chubby Moreno | | 81 | | | 81 | | | |
|      #222 Joey Garcia | | 74 | | | 74 | | | |
|      #224 Dylan Klompenhouwer | | 68 | | | 68 | | | |
  |
Lewis Class 3 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #49 NOV TUBOSCOPE | | 301 | | | 301 | | | |
|      #200 Joe McCutcheon | | 90 | | | 90 | | | |
|      #199 Eric Andreas | | 79 | | | 79 | | | |
|      #198 Les Massoletti | | 79 | | | 79 | | | |
|      #197 GREG CARLSON | | 53 | | | 53 | | | |
| TEAM #35 LIGHTNING FLUID SERVICES 1 | | 300 | | | 300 | | | |
|      #142 James Starns | | 88 | | | 88 | | | |
|      #144 MARK PHELPS | | 87 | | | 87 | | | |
|      #141 William Starns | | 75 | | | 75 | | | |
|      #143 DAVID JOHNSON | | 50 | | | 50 | | | |
| TEAM #46 NEWPARK DRILLING FLUIDS | | 299 | | | 299 | | | |
|      #186 Jeff Torres | | 88 | | | 88 | | | |
|      #187 Bill Todd | | 76 | | | 76 | | | |
|      #185 Ken Tarr | | 69 | | | 69 | | | |
|      #188 Mike Albertson | | 66 | | | 66 | | | |
| TEAM #88 ARCTIC PIPE INSPECTION OF HOUSTON | | 297 | | | 297 | | | |
|      #357 Ken Lopez | | 98 | | | 98 | | | |
|      #358 Mike Huckabee | | 83 | | | 83 | | | |
|      #359 JIM HILDEBRANDT | | 74 | | | 74 | | | |
|      #360 Manu Amit | | 42 | | | 42 | | | |
| TEAM #81 CAMERON | | 297 | | | 297 | | | |
|      #330 MIKE WOOD | | 82 | | | 82 | | | |
|      #332 JASON ALLEN | | 75 | | | 75 | | | |
|      #329 Vernon Lee | | 73 | | | 73 | | | |
|      #331 MARIO DIAZ | | 67 | | | 67 | | | |
| TEAM #102 HALLIBURTON 4 | | 296 | | | 296 | | | |
|      #414 DAVID PRATHER | | 94 | | | 94 | | | |
|      #413 Joe Foster | | 81 | | | 81 | | | |
|      #415 Chris Gatjanis | | 65 | | | 65 | | | |
|      #416 Hodge Walker | | 56 | | | 56 | | | |
| TEAM #65 PHI INC | | 296 | | | 296 | | | |
|      #261 Joey White | | 93 | | | 93 | | | |
|      #264 Eric Beckham | | 71 | | | 71 | | | |
|      #262 Tommy Begnaud | | 71 | | | 71 | | | |
|      #263 Adam Coe | | 61 | | | 61 | | | |
| TEAM #19 HALLIBURTON 1 (SUMMIT ESP) | | 296 | | | 296 | | | |
|      #78 Dustin Adkins | | 89 | | | 89 | | | |
|      #79 Mark Neinast | | 73 | | | 73 | | | |
|      #80 Matt Nichols | | 72 | | | 72 | | | |
|      #77 Connor DuBose | | 62 | | | 62 | | | |
| TEAM #64 AFFIRM OILFIELD SERVICES 2 | | 296 | | | 296 | | | |
|      #257 Jacob Barnhill | | 85 | | | 85 | | | |
|      #258 Tim Sprowl | | 74 | | | 74 | | | |
|      #259 Jayson Barnhill | | 73 | | | 73 | | | |
|      #260 THOMAS MOORE | | 64 | | | 64 | | | |
| TEAM #11 CTAP | | 293 | | | 293 | | | |
|      #42 Seth Merrill | | 86 | | | 86 | | | |
|      #44 ERIC HEBERT | | 83 | | | 83 | | | |
|      #41 Mike Altschuler | | 83 | | | 83 | | | |
|      #43 Adrienne Putrow | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #101 NALCO CHAMPION 2 | | 292 | | | 292 | | | |
|      #409 Mike Means | | 82 | | | 82 | | | |
|      #412 Charles Hutto | | 73 | | | 73 | | | |
|      #410 David Wint | | 72 | | | 72 | | | |
|      #411 Justin Tucker | | 65 | | | 65 | | | |
| TEAM #26 DISTRIBUTIONNOW 1 | | 290 | | | 290 | | | |
|      #106 Stuart Piper | | 95 | | | 95 | | | |
|      #107 Wayne Jackson | | 71 | | | 71 | | | |
|      #105 Joe Popich | | 70 | | | 70 | | | |
|      #108 BRANDON BAKER | | 54 | | | 54 | | | |
| TEAM #32 WILD WELL CONTROL | | 290 | | | 290 | | | |
|      #130 Travis Baughman | | 92 | | | 92 | | | |
|      #132 DAVID HANSEN | | 90 | | | 90 | | | |
|      #129 Tim Richardson | | 62 | | | 62 | | | |
|      #131 Jess Langdon | | 46 | | | 46 | | | |
| TEAM #106 TIGER RENTALS LTD. | | 289 | | | 289 | | | |
|      #432 Paul Fussel | | 81 | | | 81 | | | |
|      #429 Paul Fussel | | 78 | | | 78 | | | |
|      #431 CHRIS WALKER | | 70 | | | 70 | | | |
|      #430 David McCormack | | 60 | | | 60 | | | |
| TEAM #36 LIGHTNING FLUID SERVICES 2 | | 288 | | | 288 | | | |
|      #147 Robert Garcia | | 94 | | | 94 | | | |
|      #146 Omar Vela | | 81 | | | 81 | | | |
|      #148 Phil Schlagel | | 58 | | | 58 | | | |
|      #145 Lisabel Sanchez | | 55 | | | 55 | | | |
| TEAM #22 OSS 1 | | 288 | | | 288 | | | |
|      #91 Andrew Holland | | 87 | | | 87 | | | |
|      #92 Keith Elliot | | 74 | | | 74 | | | |
|      #90 Jay Jay | | 65 | | | 65 | | | |
|      #89 Gary Barnerd | | 62 | | | 62 | | | |
| TEAM #128 W-INDUSTRIES | | 288 | | | 288 | | | |
|      #517 Michael Bain | | 86 | | | 86 | | | |
|      #520 Jordan Treistman | | 80 | | | 80 | | | |
|      #519 Simon Khano | | 72 | | | 72 | | | |
|      #518 Raouf Hadad | | 50 | | | 50 | | | |
| TEAM #56 BOWMAN ENERGY SERVICES 1 | | 287 | | | 287 | | | |
|      #228 Austin Weaver | | 80 | | | 80 | | | |
|      #227 Faisal Asif | | 74 | | | 74 | | | |
|      #225 Danny Soto | | 70 | | | 70 | | | |
|      #226 Juan Ramon | | 63 | | | 63 | | | |
| TEAM #61 SOONER PIPE | | 284 | | | 284 | | | |
|      #245 JAKE MOORE | | 81 | | | 81 | | | |
|      #246 WILL SCHILLING | | 77 | | | 77 | | | |
|      #247 Bruce Bradley | | 67 | | | 67 | | | |
|      #248 Kenny Elder | | 59 | | | 59 | | | |
| TEAM #68 QES DIRECTIONAL DRILLING | | 281 | | | 281 | | | |
|      #277 CHRISTOPHER SMITH | | 79 | | | 79 | | | |
|      #279 Bryon Reed | | 68 | | | 68 | | | |
|      #280 Sam Nachin | | 67 | | | 67 | | | |
|      #278 Michael Hilliard | | 67 | | | 67 | | | |
| TEAM #1 EMERALD SURF 1 | | 278 | | | 278 | | | |
|      #3 Alex Leath | | 96 | | | 96 | | | |
|      #1 Jared Prichard | | 79 | | | 79 | | | |
|      #2 Bryce Harris | | 54 | | | 54 | | | |
|      #4 Darryl Blackburn | | 49 | | | 49 | | | |
| TEAM #30 ULTERRA 1 | | 275 | | | 275 | | | |
|      #122 Trey Gould | | 92 | | | 92 | | | |
|      #121 Sterling Robinson | | 73 | | | 73 | | | |
|      #123 MICHAEL KIGER | | 64 | | | 64 | | | |
|      #124 Duane Gonzales | | 46 | | | 46 | | | |
| TEAM #99 WS BELLOWS CONSTRUCTION CORPORATION | | 275 | | | 275 | | | |
|      #402 Ray Mancias | | 82 | | | 82 | | | |
|      #401 Tony Mansoorian | | 80 | | | 80 | | | |
|      #403 Keegan Myers | | 74 | | | 74 | | | |
|      #404 Caryn Ogier | | 39 | | | 39 | | | |
| TEAM #14 ENERCORP SAND SOLUTIONS 2 | | 275 | | | 275 | | | |
|      #56 DAVID BURGER | | 81 | | | 81 | | | |
|      #54 Patrick Connelly | | 71 | | | 71 | | | |
|      #53 James Pung | | 65 | | | 65 | | | |
|      #55 Shamez Hemani | | 58 | | | 58 | | | |
| TEAM #34 FRAC SHACK AMERICA | | 275 | | | 275 | | | |
|      #140 Nate Ramirez | | 80 | | | 80 | | | |
|      #137 Bobby Greene | | 74 | | | 74 | | | |
|      #138 Dave Lamberton | | 67 | | | 67 | | | |
|      #139 RAUL GARCIA | | 54 | | | 54 | | | |
| TEAM #105 BORDER WELL SERVICES INC. | | 275 | | | 275 | | | |
|      #426 Mel Garcia | | 79 | | | 79 | | | |
|      #427 Fito Manrigue | | 76 | | | 76 | | | |
|      #428 Boyce Martin | | 67 | | | 67 | | | |
|      #425 Randy Alaron | | 53 | | | 53 | | | |
| TEAM #84 VERSA INTEGRITY GROUP | | 275 | | | 275 | | | |
|      #341 BRETT FARMER | | 76 | | | 76 | | | |
|      #343 Will Sims | | 74 | | | 74 | | | |
|      #342 Martin Narido | | 64 | | | 64 | | | |
|      #344 Kurtis Kim | | 61 | | | 61 | | | |
| TEAM #70 GLOBAL VESSEL AND TANK | | 274 | | | 274 | | | |
|      #287 KRIEG ALLEN | | 84 | | | 84 | | | |
|      #285 Scot Hartmann | | 84 | | | 84 | | | |
|      #286 NATHAN POOL | | 65 | | | 65 | | | |
|      #288 Abigail Koester | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #117 C AND J ENERGY SERVICES | | 274 | | | 274 | | | |
|      #473 Jonathan Brignac | | 79 | | | 79 | | | |
|      #474 Tyler Varnardo | | 77 | | | 77 | | | |
|      #475 Lloyd Hengle | | 63 | | | 63 | | | |
|      #476 Mary Garza | | 55 | | | 55 | | | |
| TEAM #108 TMK 1 | | 273 | | | 273 | | | |
|      #440 Brady Littleton | | 104 | | | 104 | | | |
|      #439 Alberto Vazquez | | 70 | | | 70 | | | |
|      #437 Luis Hernandez | | 55 | | | 55 | | | |
|      #438 Sarah Hadley | | 44 | | | 44 | | | |
  |
Lewis Class 4 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #98 WEATHERFORD 2 | | 272 | | | 272 | | | |
|      #398 Taylor Krenek | | 87 | | | 87 | | | |
|      #397 Randy Jackson | | 71 | | | 71 | | | |
|      #399 Johnnie Hooper | | 60 | | | 60 | | | |
|      #400 Shawn Foreman | | 54 | | | 54 | | | |
| TEAM #109 TMK 2 | | 272 | | | 272 | | | |
|      #444 Kurt Weisinger | | 77 | | | 77 | | | |
|      #443 Ryan Broussard | | 75 | | | 75 | | | |
|      #442 Alberto Matta | | 65 | | | 65 | | | |
|      #441 JEFF FULLER | | 55 | | | 55 | | | |
| TEAM #76 SECORP INDUSTRIES | | 271 | | | 271 | | | |
|      #310 Barrett Guidry | | 83 | | | 83 | | | |
|      #309 Brandon Hebert | | 78 | | | 78 | | | |
|      #311 Corey Adams | | 77 | | | 77 | | | |
|      #312 Becky Haldane | | 33 | | | 33 | | | |
| TEAM #90 DRILLING TOOLS INTERNATIONAL | | 270 | | | 270 | | | |
|      #368 MATT FINCHER | | 91 | | | 91 | | | |
|      #366 Cecil Littleton | | 69 | | | 69 | | | |
|      #365 John Estes | | 65 | | | 65 | | | |
|      #367 Christi Jones | | 45 | | | 45 | | | |
| TEAM #38 SPITZER INDUSTRIES 1 | | 269 | | | 269 | | | |
|      #156 Scott Timte | | 85 | | | 85 | | | |
|      #153 RYAN SIMMS | | 77 | | | 77 | | | |
|      #155 Kevin Stratton | | 69 | | | 69 | | | |
|      #154 Nadeem Elnasar | | 38 | | | 38 | | | |
| TEAM #62 BAKER HUGHES | | 265 | | | 265 | | | |
|      #251 Adam Davenport | | 89 | | | 89 | | | |
|      #252 Taylor Auld | | 72 | | | 72 | | | |
|      #249 Lindsey Bowman | | 60 | | | 60 | | | |
|      #250 Justin Kinkle | | 44 | | | 44 | | | |
| TEAM #77 HALLIBURTON 3 | | 265 | | | 265 | | | |
|      #315 Casey Brown | | 87 | | | 87 | | | |
|      #314 GERALD VIATOR | | 83 | | | 83 | | | |
|      #313 Lloyd Mangrum | | 67 | | | 67 | | | |
|      #316 Sarah Waters | | 28 | | | 28 | | | |
| TEAM #95 GRAVITY OILFIELD SERVICES | | 264 | | | 264 | | | |
|      #385 Jackson Newberry | | 90 | | | 90 | | | |
|      #387 Brandon Simmons | | 80 | | | 80 | | | |
|      #386 Ghost | | 71 | | | 71 | | | |
|      #388 Greg Thibeaux | | 23 | | | 23 | | | |
| TEAM #8 DEEPWELL EQUIPMENT RENTALS 2 | | 263 | | | 263 | | | |
|      #31 Bryan Darbonne | | 88 | | | 88 | | | |
|      #29 Larry Burnett | | 62 | | | 62 | | | |
|      #30 Tony Cook | | 60 | | | 60 | | | |
|      #32 Roy Gamiz | | 53 | | | 53 | | | |
| TEAM #17 PILOG INC | | 263 | | | 263 | | | |
|      #66 Gideon Huisamen | | 80 | | | 80 | | | |
|      #67 Francois de | | 77 | | | 77 | | | |
|      #65 Mazen Qasem | | 63 | | | 63 | | | |
|      #68 MICHAEL VINCENT | | 43 | | | 43 | | | |
| TEAM #67 CHOUEST 1 | | 263 | | | 263 | | | |
|      #272 Matt Madson | | 78 | | | 78 | | | |
|      #269 Buster Hawthorne | | 71 | | | 71 | | | |
|      #271 Lindsay Spruill | | 60 | | | 60 | | | |
|      #270 RYAN COMBS | | 54 | | | 54 | | | |
| TEAM #50 INFASTRUCTURE NETWORKS | | 261 | | | 261 | | | |
|      #204 Brandon Wise | | 83 | | | 83 | | | |
|      #201 Jerome Cashiola | | 81 | | | 81 | | | |
|      #202 Daniel Damian | | 54 | | | 54 | | | |
|      #203 Allegra Taylor | | 43 | | | 43 | | | |
| TEAM #58 HUNTING ENERGY SERVICES - SUBSEA TECHNOLOGIES | | 258 | | | 258 | | | |
|      #234 Scott Stolle | | 83 | | | 83 | | | |
|      #235 Armando Torres | | 76 | | | 76 | | | |
|      #236 Jeff Hunt | | 55 | | | 55 | | | |
|      #233 Brandi Smith | | 44 | | | 44 | | | |
| TEAM #82 EXOTHERM CORPORATION | | 258 | | | 258 | | | |
|      #333 Mickey McGrew | | 72 | | | 72 | | | |
|      #335 Chris Seeman | | 71 | | | 71 | | | |
|      #334 John Pendergraff | | 65 | | | 65 | | | |
|      #336 Kobi Matas | | 50 | | | 50 | | | |
| TEAM #28 TNT CRANE AND RIGGING 1 | | 257 | | | 257 | | | |
|      #113 Justin Mercer | | 75 | | | 75 | | | |
|      #116 Justin Holmes | | 66 | | | 66 | | | |
|      #115 Alan Riddick | | 63 | | | 63 | | | |
|      #114 Sandra Stewart | | 53 | | | 53 | | | |
| TEAM #86 BUCKEYE DRILLING FLUIDS | | 255 | | | 255 | | | |
|      #350 Kyle Patterson | | 74 | | | 74 | | | |
|      #349 Judd Garrett | | 70 | | | 70 | | | |
|      #351 Patrick Owens | | 56 | | | 56 | | | |
|      #352 Hector Sepulveda | | 55 | | | 55 | | | |
| TEAM #114 QUINTANA ENERGY SERVICES - WIRELINE | | 254 | | | 254 | | | |
|      #461 Joel Johns | | 82 | | | 82 | | | |
|      #462 JP Herzog | | 72 | | | 72 | | | |
|      #463 CARLOS MARTINEZ | | 57 | | | 57 | | | |
|      #464 Jide Aina | | 43 | | | 43 | | | |
| TEAM #80 PREMIER PIPE | | 250 | | | 250 | | | |
|      #328 CODY WILLIAMS | | 80 | | | 80 | | | |
|      #326 Heath Lubojasky | | 71 | | | 71 | | | |
|      #325 Jamie Frederick | | 64 | | | 64 | | | |
|      #327 Mike Dickerson | | 35 | | | 35 | | | |
| TEAM #53 PERC ENGINEERING 1 | | 249 | | | 249 | | | |
|      #215 Ben Glowaski | | 91 | | | 91 | | | |
|      #213 Ryan Drodge | | 83 | | | 83 | | | |
|      #216 Arthur Solodkiy | | 65 | | | 65 | | | |
|      #214 NEED NBL | | 10 | | | 10 | | | |
| TEAM #100 NALCO CHAMPION 1 | | 243 | | | 243 | | | |
|      #406 Taylor Franks | | 88 | | | 88 | | | |
|      #407 Bo Rose | | 82 | | | 82 | | | |
|      #405 MARK WATSON | | 49 | | | 49 | | | |
|      #408 Crystal Smock | | 24 | | | 24 | | | |
| TEAM #41 BESTWAY OILFIELD | | 239 | | | 239 | | | |
|      #166 DEREK BROUSSARD | | 76 | | | 76 | | | |
|      #167 MARK ARNOLD | | 64 | | | 64 | | | |
|      #165 BRIAN EVANS | | 58 | | | 58 | | | |
|      #168 Julya Noah | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #111 FLEXSTEEL PIPELINE TECHNOLOGIES INC. | | 239 | | | 239 | | | |
|      #450 John Worrell | | 71 | | | 71 | | | |
|      #452 RYAN EVANS | | 62 | | | 62 | | | |
|      #449 Brent Brooks | | 57 | | | 57 | | | |
|      #451 Richard Limas | | 49 | | | 49 | | | |
| TEAM #25 OIL STATES | | 237 | | | 237 | | | |
|      #101 Robert Neal | | 72 | | | 72 | | | |
|      #103 James Jeffrey | | 65 | | | 65 | | | |
|      #102 Need | | 59 | | | 59 | | | |
|      #104 Jason Falls | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #79 TQSI | | 232 | | | 232 | | | |
|      #324 Sean Ellington | | 67 | | | 67 | | | |
|      #322 JASON CRABTREE | | 65 | | | 65 | | | |
|      #321 Aaron Burns | | 64 | | | 64 | | | |
|      #323 Regina Lyons | | 36 | | | 36 | | | |
| TEAM #69 WB SUPPLY | | 232 | | | 232 | | | |
|      #283 James Ockwood | | 66 | | | 66 | | | |
|      #284 Matt Englert | | 59 | | | 59 | | | |
|      #282 Jaclyn Wenzell | | 59 | | | 59 | | | |
|      #281 Renae Hotz | | 48 | | | 48 | | | |
| TEAM #21 SPN 2 | | 231 | | | 231 | | | |
|      #85 Caleb Thomas | | 84 | | | 84 | | | |
|      #87 Terry Mayberry | | 66 | | | 66 | | | |
|      #86 Mitch Thomas | | 52 | | | 52 | | | |
|      #88 Ann Demster | | 29 | | | 29 | | | |
| TEAM #121 SUN COAST RESOURCES | | 229 | | | 229 | | | |
|      #490 Larry Botham | | 68 | | | 68 | | | |
|      #489 Mike Vix | | 64 | | | 64 | | | |
|      #491 Alfonso Estrada | | 53 | | | 53 | | | |
|      #492 Rachid Haddak | | 44 | | | 44 | | | |
| TEAM #57 BOWMAN ENERGY SERVICES 2 | | 223 | | | 223 | | | |
|      #229 Fernando Soto | | 58 | | | 58 | | | |
|      #232 Zach Rioux | | 57 | | | 57 | | | |
|      #231 Ray Castro | | 57 | | | 57 | | | |
|      #230 Ricardo Aguero | | 51 | | | 51 | | | |
| TEAM #20 SPN 1 | | 220 | | | 220 | | | |
|      #83 Justin Kanewske | | 83 | | | 83 | | | |
|      #82 JIM RICHARDSON | | 69 | | | 69 | | | |
|      #81 Jason Hollingsworth | | 54 | | | 54 | | | |
|      #84 Katie Lafferty | | 14 | | | 14 | | | |
| TEAM #112 CHURCHILL | | 210 | | | 210 | | | |
|      #456 Marcus Rendon | | 61 | | | 61 | | | |
|      #453 Jose Soliz | | 53 | | | 53 | | | |
|      #455 Juan Alaniz | | 49 | | | 49 | | | |
|      #454 Yousef Kerr | | 47 | | | 47 | | | |
| TEAM #96 ISN | | 206 | | | 206 | | | |
|      #392 Kerry Fedor | | 77 | | | 77 | | | |
|      #391 Taylor Hickock | | 51 | | | 51 | | | |
|      #389 Allie Carlson | | 44 | | | 44 | | | |
|      #390 Melissa Harden | | 34 | | | 34 | | | |
| TEAM #6 RES ENERGY SOLUTIONS / SUREFIRE / VISTA PROCESS | | 174 | | | 174 | | | |
|      #23 Mickey Perry | | 69 | | | 69 | | | |
|      #21 Kevin Hayes | | 64 | | | 64 | | | |
|      #22 Ghost | | 31 | | | 31 | | | |
|      #24 JUAN CUELLAR | | 10 | | | 10 | | | |
| TEAM #130 TEAM 130 | | 4 | | | 4 | | | |
|      #528 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #527 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #526 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #525 | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #74 MAKO SUBSEA 2 | | 4 | | | 4 | | | |
|      #304 Jon Gifford | | 1 | | | 1 | | | |
|      #303 Eric Olson | | 1 | | | 1 | | | |
|      #302 Mark Chamberlain | | 1 | | | 1 | | | |
|      #301 David Walters | | 1 | | | 1 | | | |