| Afternoon Flight A | | Total | |
| TEAM #76 EQUILIBRIUM CATALYST INC | | 352 | | | 352 | | | |
|      #304 JAMES STEGALL | | 92 | | | 92 | | | |
|      #303 THOMAS JONES | | 91 | | | 91 | | | |
|      #302 Van Eversull | | 87 | | | 87 | | | |
|      #301 JEFFREY LEWIS | | 82 | | | 82 | | | |
| TEAM #78 GEI CONSULTANTS INC | | 323 | | | 323 | | | |
|      #309 J. Michael Hawthorne | | 86 | | | 86 | | | |
|      #310 Kirk Saffell | | 82 | | | 82 | | | |
|      #311 Tim George | | 81 | | | 81 | | | |
|      #312 Shay Wideman | | 74 | | | 74 | | | |
| TEAM #63 A AND L INDUSTRIAL SERVICES | | 302 | | | 302 | | | |
|      #251 david Carden | | 89 | | | 89 | | | |
|      #252 Charles Swindoll | | 74 | | | 74 | | | |
|      #250 Juan Reyna | | 74 | | | 74 | | | |
|      #249 Kelly Clark | | 65 | | | 65 | | | |
| TEAM #62 VALERO ENERGY 2 | | 297 | | | 297 | | | |
|      #248 JASON FRASER | | 83 | | | 83 | | | |
|      #247 Homer Bhullar | | 75 | | | 75 | | | |
|      #245 Rich Lashway | | 73 | | | 73 | | | |
|      #246 Neil Fox | | 66 | | | 66 | | | |
| TEAM #75 DAILY THERMETRICS CORPORATION | | 271 | | | 271 | | | |
|      #300 Bill Nash | | 79 | | | 79 | | | |
|      #298 Mike Kieffer | | 78 | | | 78 | | | |
|      #297 Taylor Fama | | 77 | | | 77 | | | |
|      #299 Bill Halloran | | 37 | | | 37 | | | |
| TEAM #79 INNOVATIVE TURNAROUND CONTROLS (ITC) | | 265 | | | 265 | | | |
|      #313 WILLIAM BERRY | | 81 | | | 81 | | | |
|      #315 Jeremy Kraus | | 76 | | | 76 | | | |
|      #314 DALE MARTIN | | 64 | | | 64 | | | |
|      #316 RICK JOHNSTON | | 44 | | | 44 | | | |
| TEAM #65 ALLIED UNIVERSAL SECURITY SERVICES | | 263 | | | 263 | | | |
|      #259 Tony Cantu | | 79 | | | 79 | | | |
|      #260 Juan Alcocer | | 72 | | | 72 | | | |
|      #257 JIM MILLER | | 57 | | | 57 | | | |
|      #258 Al Philippus | | 55 | | | 55 | | | |
| TEAM #68 BARCLAYS | | 258 | | | 258 | | | |
|      #270 James Scanlan | | 95 | | | 95 | | | |
|      #269 George Erikson Jr. | | 68 | | | 68 | | | |
|      #271 Ashley Smith | | 66 | | | 66 | | | |
|      #272 Lauren Kelton | | 29 | | | 29 | | | |
| TEAM #77 FIRST NATIONAL OIL BROKERS | | 256 | | | 256 | | | |
|      #307 MATTHEW PRIESMEYER | | 90 | | | 90 | | | |
|      #308 Kevin Hershner | | 67 | | | 67 | | | |
|      #306 Brian Bartlett | | 62 | | | 62 | | | |
|      #305 Boris Libman | | 37 | | | 37 | | | |
| TEAM #69 BAT COMMODITIES INC | | 245 | | | 245 | | | |
|      #275 Travis Harper | | 82 | | | 82 | | | |
|      #274 Glynn Underwood | | 68 | | | 68 | | | |
|      #273 Brian Daigle | | 49 | | | 49 | | | |
|      #276 Anthony Hightower | | 46 | | | 46 | | | |
| TEAM #71 CHARLES R WEBER COMPANY INC | | 227 | | | 227 | | | |
|      #282 SCOTT HENRY | | 90 | | | 90 | | | |
|      #283 Danny Pletsch | | 60 | | | 60 | | | |
|      #281 Keith Abbott | | 52 | | | 52 | | | |
|      #284 Lisa McCord | | 25 | | | 25 | | | |
| TEAM #73 CONTECH CONTROL SERVICES INC 2 | | 221 | | | 221 | | | |
|      #292 Joel Touchet | | 83 | | | 83 | | | |
|      #289 ROD DAIGLE | | 68 | | | 68 | | | |
|      #291 BRIAN THOMAS | | 39 | | | 39 | | | |
|      #290 Michael Hardt | | 31 | | | 31 | | | |
| TEAM #80 IRISNDT INC | | 219 | | | 219 | | | |
|      #319 Ryan Stadler | | 61 | | | 61 | | | |
|      #318 MICHAEL TOWNSEND | | 53 | | | 53 | | | |
|      #317 Joshua Campbell | | 53 | | | 53 | | | |
|      #320 Henry Michael | | 52 | | | 52 | | | |
| TEAM #72 CONTECH CONTROL SERVICES 1 | | 216 | | | 216 | | | |
|      #288 Dan Johnston | | 89 | | | 89 | | | |
|      #287 Troy Donaldson | | 66 | | | 66 | | | |
|      #286 Steve Paulson | | 56 | | | 56 | | | |
|      #285 Kimberly Duvall | | 5 | | | 5 | | | |
| TEAM #66 APTIM | | 211 | | | 211 | | | |
|      #262 Ryan Russell | | 88 | | | 88 | | | |
|      #261 Ghost Ghost APTIM | | 85 | | | 85 | | | |
|      #263 Julio Hernandez | | 23 | | | 23 | | | |
|      #264 Ghost Ghost APTIM | | 15 | | | 15 | | | |
| TEAM #81 JT THORPE AND SON INC | | 201 | | | 201 | | | |
|      #324 Nick Engelhardt | | 65 | | | 65 | | | |
|      #322 Dave Watts | | 65 | | | 65 | | | |
|      #323 David Guinosso | | 41 | | | 41 | | | |
|      #321 Rich Giaramita | | 30 | | | 30 | | | |
| TEAM #67 BAKER BOTTS LLP | | 196 | | | 196 | | | |
|      #268 Jim Satel | | 70 | | | 70 | | | |
|      #266 Steve Gilbert | | 50 | | | 50 | | | |
|      #265 Jeremy Moore | | 47 | | | 47 | | | |
|      #267 Carlos Sole | | 29 | | | 29 | | | |
| TEAM #70 BRACEWELL LLP | | 192 | | | 192 | | | |
|      #280 Rich Walsh | | 68 | | | 68 | | | |
|      #277 Victoria Garcia | | 53 | | | 53 | | | |
|      #278 Angela Sanchez | | 38 | | | 38 | | | |
|      #279 Anna Burhop | | 33 | | | 33 | | | |
| TEAM #74 CREDIT SUISSE | | 0 | | | 0 | | | |
|      #296 TBD TBD Credit Suisse C | | 0 | | | | | | |
|      #295 TBD TBD Credit Suisse B | | 0 | | | | | | |
|      #294 TBD TBD Credit Suisse A | | 0 | | | | | | |
|      #293 John Ciolek | | 0 | | | | | | |
| TEAM #64 ALE | | 0 | | | 0 | | | |
|      #256 Jennifer Parker | | 0 | | | | | | |
|      #255 Blake Dykes | | 0 | | | | | | |
|      #254 Mike Ramos | | 0 | | | | | | |
|      #253 Rodney Parker | | 0 | | | | | | |