| Main Event | | Total | |
  |
Lewis Class 1 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #11 LAMINACK PIRTLE AND MARTINES 2 | | 297 | | | 297 | | | |
|      #41 JUSTIN NAPIER | | 80 | | | 80 | | | |
|      #44 Tommy Napier | | 78 | | | 78 | | | |
|      #43 MAJOR PIRTLE | | 70 | | | 70 | | | |
|      #42 Drake Davis | | 69 | | | 69 | | | |
| TEAM #33 ALLIANCE PRINTING | | 292 | | | 292 | | | |
|      #129 Jeff Birmingham | | 78 | | | 78 | | | |
|      #131 Clay Shock | | 74 | | | 74 | | | |
|      #130 Carlos Vaquero | | 72 | | | 72 | | | |
|      #132 Larry Lobb | | 68 | | | 68 | | | |
| TEAM #48 T AND W BUILDERS | | 286 | | | 286 | | | |
|      #192 RICKY WRIGHT | | 78 | | | 78 | | | |
|      #190 Gary Jewell | | 75 | | | 75 | | | |
|      #189 Tom Blaine | | 72 | | | 72 | | | |
|      #191 MARK WOOD | | 61 | | | 61 | | | |
| TEAM #17 AXIS OILFIELD RENTALS | | 280 | | | 280 | | | |
|      #68 SCOTT BELLAIRE | | 77 | | | 77 | | | |
|      #67 MATT FISHER | | 76 | | | 76 | | | |
|      #65 DUSTIN LABAT | | 71 | | | 71 | | | |
|      #66 Amanda LaBat | | 56 | | | 56 | | | |
| TEAM #44 SOUTH TEXAS CRUDE MARKETING | | 278 | | | 278 | | | |
|      #176 Cheng Choo | | 78 | | | 78 | | | |
|      #173 Josh Marks | | 76 | | | 76 | | | |
|      #174 Mike Kasecky | | 72 | | | 72 | | | |
|      #175 Cathy Frietsch | | 52 | | | 52 | | | |
| TEAM #16 COMANCHE CONTRACTORS | | 273 | | | 273 | | | |
|      #61 STEVE CRAWFORD | | 73 | | | 73 | | | |
|      #63 RON HONEFENGER | | 70 | | | 70 | | | |
|      #64 WYATT BEAUCHAMP | | 69 | | | 69 | | | |
|      #62 Zach Walla | | 61 | | | 61 | | | |
| TEAM #8 JOHN EDDIE WILLIAMS 1 | | 273 | | | 273 | | | |
|      #31 Burt Langdon | | 73 | | | 73 | | | |
|      #30 GEORGE BALL | | 71 | | | 71 | | | |
|      #32 Butch Fears | | 70 | | | 70 | | | |
|      #29 John Eddie Williams | | 59 | | | 59 | | | |
| TEAM #5 BRILEY | | 269 | | | 269 | | | |
|      #19 John Louis Barnes | | 79 | | | 79 | | | |
|      #17 Dawn Fields | | 68 | | | 68 | | | |
|      #18 John Eric Barnes | | 64 | | | 64 | | | |
|      #20 RAY HARTOON | | 58 | | | 58 | | | |
| TEAM #24 NETTLES BOYS AND A GATOR | | 267 | | | 267 | | | |
|      #94 David E. Nettles | | 68 | | | 68 | | | |
|      #93 David A. Nettles | | 68 | | | 68 | | | |
|      #95 JORDAN NETTLES | | 67 | | | 67 | | | |
|      #96 Ingrid Gonzales | | 64 | | | 64 | | | |
| TEAM #2 KATY NISSAN | | 266 | | | 266 | | | |
|      #5 Scott Lamar | | 74 | | | 74 | | | |
|      #7 LEO ROWE | | 66 | | | 66 | | | |
|      #8 RON WHITMORE | | 65 | | | 65 | | | |
|      #6 Cordy Lamar | | 61 | | | 61 | | | |
| TEAM #45 WHISKEY HOLLOW RANCH | | 266 | | | 266 | | | |
|      #179 Garrett Massey | | 71 | | | 71 | | | |
|      #177 Branden Bergman | | 70 | | | 70 | | | |
|      #178 CADEN WALSH | | 68 | | | 68 | | | |
|      #180 Scott Massey | | 57 | | | 57 | | | |
| TEAM #14 MUNGUIA 1 | | 265 | | | 265 | | | |
|      #56 CAMERON COX | | 77 | | | 77 | | | |
|      #55 HALEY DUNN | | 70 | | | 70 | | | |
|      #53 RICHARD MUNGUIA | | 61 | | | 61 | | | |
|      #54 Nancy Munguia | | 57 | | | 57 | | | |
| TEAM #28 LANDRYS | | 257 | | | 257 | | | |
|      #110 FRANK TROCHESSET | | 69 | | | 69 | | | |
|      #109 Henry Trochesset | | 67 | | | 67 | | | |
|      #112 Goldie Telschick | | 62 | | | 62 | | | |
|      #111 Mike Makalis | | 59 | | | 59 | | | |
| TEAM #4 BECK AND MASTEN | | 251 | | | 251 | | | |
|      #16 PAUL QUIN | | 74 | | | 74 | | | |
|      #13 James Masten | | 62 | | | 62 | | | |
|      #15 Mike Hilliard | | 61 | | | 61 | | | |
|      #14 Bobby Gardner | | 54 | | | 54 | | | |
| TEAM #40 TEXAS FLOOR COVERING | | 251 | | | 251 | | | |
|      #157 JEFF DEAKLE | | 72 | | | 72 | | | |
|      #158 Judene Deakle | | 66 | | | 66 | | | |
|      #160 Tony Clausen | | 57 | | | 57 | | | |
|      #159 Maricio Torez | | 56 | | | 56 | | | |
| TEAM #46 DOBBINS FLOOR COVERING INC. | | 249 | | | 249 | | | |
|      #181 TOM FORD | | 72 | | | 72 | | | |
|      #183 JOHN BOYD | | 62 | | | 62 | | | |
|      #182 Jamison Smith | | 59 | | | 59 | | | |
|      #184 Randy Holford | | 56 | | | 56 | | | |
| TEAM #3 KATY-NISSAN #2 | | 247 | | | 247 | | | |
|      #12 DAVID ASHLEY | | 72 | | | 72 | | | |
|      #11 Ben Lablanc | | 64 | | | 64 | | | |
|      #9 Marty Kennedy | | 58 | | | 58 | | | |
|      #10 CLAUDE EICHENOUR | | 53 | | | 53 | | | |
| TEAM #37 BAYOU CITY EVENT CENTER | | 238 | | | 238 | | | |
|      #148 RICK OLDHAM | | 77 | | | 77 | | | |
|      #147 RANDY NICHOLS | | 66 | | | 66 | | | |
|      #146 MIKE RUSSELL | | 59 | | | 59 | | | |
|      #145 Brantley Still | | 36 | | | 36 | | | |
| TEAM #31 LAW SHOOTERS | | 238 | | | 238 | | | |
|      #122 Corley Walters | | 71 | | | 71 | | | |
|      #121 DAVID LAW | | 61 | | | 61 | | | |
|      #123 Tom Milstead | | 56 | | | 56 | | | |
|      #124 Andy Ellis | | 50 | | | 50 | | | |
| TEAM #13 AGUILA AMMUNITION 2 | | 236 | | | 236 | | | |
|      #52 Harrison Cullen | | 67 | | | 67 | | | |
|      #51 JOHN MCCORD | | 60 | | | 60 | | | |
|      #49 Trey McCord | | 55 | | | 55 | | | |
|      #50 Andy Butler | | 54 | | | 54 | | | |
| TEAM #49 GHSC | | 236 | | | 236 | | | |
|      #193 HUNTER EDMUNDS | | 65 | | | 65 | | | |
|      #194 WALTER EDMUNDS | | 64 | | | 64 | | | |
|      #195 RANDY WALL | | 54 | | | 54 | | | |
|      #196 TOMMY MAYS | | 53 | | | 53 | | | |
| TEAM #41 TEXAN BANK | | 235 | | | 235 | | | |
|      #164 Dain Crowe | | 65 | | | 65 | | | |
|      #162 TREY HILL | | 60 | | | 60 | | | |
|      #163 Justin Ferguson hpd | | 55 | | | 55 | | | |
|      #161 TRAVIS WILLIAMS | | 55 | | | 55 | | | |
| TEAM #1 WESTERN AIRWAYS | | 227 | | | 227 | | | |
|      #2 LONNIE REYNOLDS | | 76 | | | 76 | | | |
|      #1 Ferdie Dupuis | | 67 | | | 67 | | | |
|      #3 Greg Beal | | 43 | | | 43 | | | |
|      #4 Sherral Mallety | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #22 RBG HOSPITALITY | | 226 | | | 226 | | | |
|      #87 Noel Orzak | | 66 | | | 66 | | | |
|      #86 ROSE HINZ | | 59 | | | 59 | | | |
|      #85 MALLIKA REUBEN | | 51 | | | 51 | | | |
|      #88 Patrica Kyzar | | 50 | | | 50 | | | |
| TEAM #42 LAIRD INTERESTS | | 224 | | | 224 | | | |
|      #166 CHRIS RAMOS | | 73 | | | 73 | | | |
|      #165 Alan Ghost | | 69 | | | 69 | | | |
|      #167 Richard Kyzar | | 68 | | | 68 | | | |
|      #168 Ali Thibeaux hpd | | 14 | | | 14 | | | |
| TEAM #51 SHAW TEAM | | 222 | | | 222 | | | |
|      #202 Matt Pyle | | 60 | | | 60 | | | |
|      #201 Jay Shaw | | 60 | | | 60 | | | |
|      #203 Dale Gargarve | | 52 | | | 52 | | | |
|      #204 Steve Holbert | | 50 | | | 50 | | | |
  |
Lewis Class 2 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #21 ANNIE BECK TEAM | | 221 | | | 221 | | | |
|      #83 Gabe Birdsall | | 66 | | | 66 | | | |
|      #81 Chris Daniel | | 64 | | | 64 | | | |
|      #84 Hooman Amiralai | | 60 | | | 60 | | | |
|      #82 Joe Verdin | | 31 | | | 31 | | | |
| TEAM #23 BRADY CHAPMAN HOLLAND AND ASSOCIATES | | 218 | | | 218 | | | |
|      #90 DENNIS DESCANT | | 62 | | | 62 | | | |
|      #91 Harold Christmann | | 61 | | | 61 | | | |
|      #89 Kevin Comiskey | | 52 | | | 52 | | | |
|      #92 Michael Inman | | 43 | | | 43 | | | |
| TEAM #10 LAMINACK PIRTLE AND MARTINES 1 | | 215 | | | 215 | | | |
|      #40 KC | | 61 | | | 61 | | | |
|      #39 Dirk | | 56 | | | 56 | | | |
|      #37 Daniel Horwitz | | 53 | | | 53 | | | |
|      #38 Katherine | | 45 | | | 45 | | | |
| TEAM #20 SOUTHEAST FIRE PROTECTION | | 211 | | | 211 | | | |
|      #78 Graig Bateman | | 57 | | | 57 | | | |
|      #77 Chip Bateman | | 57 | | | 57 | | | |
|      #79 GENE BROWN | | 52 | | | 52 | | | |
|      #80 Rodney Abbott | | 45 | | | 45 | | | |
| TEAM #19 SILVER EAGLE DISTRIBUTORS | | 204 | | | 204 | | | |
|      #75 MIKE SELLERS | | 67 | | | 67 | | | |
|      #76 VENCE PETRENELLA | | 61 | | | 61 | | | |
|      #73 Tommy Henderson | | 45 | | | 45 | | | |
|      #74 James Kramer | | 31 | | | 31 | | | |
| TEAM #32 BOYS NIGHT OUT 1 | | 204 | | | 204 | | | |
|      #127 Tadd Tellepsen | | 63 | | | 63 | | | |
|      #128 Chris Dumas | | 57 | | | 57 | | | |
|      #126 Mark Dickman | | 53 | | | 53 | | | |
|      #125 Steve Swinson | | 31 | | | 31 | | | |
| TEAM #35 NORTHERN TRUST | | 203 | | | 203 | | | |
|      #140 Trey Willerson | | 55 | | | 55 | | | |
|      #138 Colter Lewis | | 54 | | | 54 | | | |
|      #137 John Hantak | | 49 | | | 49 | | | |
|      #139 Allen Brown | | 45 | | | 45 | | | |
| TEAM #15 MUNGUIA 2 - PLANT | | 202 | | | 202 | | | |
|      #60 Keith Amos | | 59 | | | 59 | | | |
|      #57 Bryce Plant | | 51 | | | 51 | | | |
|      #59 Amy Tucker | | 46 | | | 46 | | | |
|      #58 Kevin Tucker | | 46 | | | 46 | | | |
| TEAM #27 BANCORPSOUTH | | 199 | | | 199 | | | |
|      #108 Ryan Whitzel | | 71 | | | 71 | | | |
|      #106 Grant Buchanan | | 55 | | | 55 | | | |
|      #107 Nathan Raux | | 43 | | | 43 | | | |
|      #105 WILL BARRETT | | 30 | | | 30 | | | |
| TEAM #36 GOODY GOODY LIQUOR | | 199 | | | 199 | | | |
|      #142 Morgan Weber | | 68 | | | 68 | | | |
|      #141 Sam Ray | | 63 | | | 63 | | | |
|      #144 Bradley Lavine | | 40 | | | 40 | | | |
|      #143 Peter Clifton | | 28 | | | 28 | | | |
| TEAM #6 HPD MARKSMANSHIP 1 | | 194 | | | 194 | | | |
|      #21 Craig Bellamy hpd | | 59 | | | 59 | | | |
|      #23 Chris Hartman hpd | | 49 | | | 49 | | | |
|      #22 JOHN Gaytan hpd | | 47 | | | 47 | | | |
|      #24 Pete Esbrandt hpd | | 39 | | | 39 | | | |
| TEAM #39 INDIVIDUALS | | 193 | | | 193 | | | |
|      #153 William Fife | | 59 | | | 59 | | | |
|      #156 Travis Koryciak hpd | | 54 | | | 54 | | | |
|      #155 Danny Vu hpd | | 53 | | | 53 | | | |
|      #154 M Crystal | | 27 | | | 27 | | | |
| TEAM #50 SUN COAST RESOURCES | | 192 | | | 192 | | | |
|      #198 JAMES BOWEN | | 62 | | | 62 | | | |
|      #200 Zach Bott | | 53 | | | 53 | | | |
|      #197 Larry Bormann | | 42 | | | 42 | | | |
|      #199 Freddie Kipas | | 35 | | | 35 | | | |
| TEAM #38 DARRYL SCHROEDER | | 181 | | | 181 | | | |
|      #151 Glenn Lilie | | 56 | | | 56 | | | |
|      #150 Jason Taylor | | 50 | | | 50 | | | |
|      #149 Darryl Schroeder | | 49 | | | 49 | | | |
|      #152 JEFF TAYLOR | | 26 | | | 26 | | | |
| TEAM #26 WALTECH / BCI | | 179 | | | 179 | | | |
|      #103 Bo Cherry | | 50 | | | 50 | | | |
|      #101 Allen Cook | | 50 | | | 50 | | | |
|      #104 Bobby Huegal | | 41 | | | 41 | | | |
|      #102 Jordan Trout | | 38 | | | 38 | | | |
| TEAM #25 CORE LABORATORIES | | 174 | | | 174 | | | |
|      #99 Josh Viets | | 56 | | | 56 | | | |
|      #100 Andronikos Demarchos | | 45 | | | 45 | | | |
|      #97 Derek Key | | 42 | | | 42 | | | |
|      #98 DOUGLAS MOORE | | 31 | | | 31 | | | |
| TEAM #18 TRINITY EXCAVATORS | | 174 | | | 174 | | | |
|      #71 David Hopper | | 55 | | | 55 | | | |
|      #72 Lee Wright | | 47 | | | 47 | | | |
|      #70 Perry Seeberger | | 36 | | | 36 | | | |
|      #69 Don Pyburn | | 36 | | | 36 | | | |
| TEAM #7 HPD MARKSMANSHIP 2 | | 158 | | | 158 | | | |
|      #26 Garrett Langford hpd | | 51 | | | 51 | | | |
|      #27 Daniel Dinh hpd | | 41 | | | 41 | | | |
|      #25 KEVIN SMITH hpd | | 38 | | | 38 | | | |
|      #28 Adam Yasin hpd | | 28 | | | 28 | | | |
| TEAM #52 EXTRA | | 157 | | | 157 | | | |
|      #206 John Feratta | | 46 | | | 46 | | | |
|      #205 Mike Tenenbaum | | 44 | | | 44 | | | |
|      #208 GHOST | | 43 | | | 43 | | | |
|      #207 Adrian Hernandez | | 24 | | | 24 | | | |
| TEAM #43 RAMOS | | 143 | | | 143 | | | |
|      #170 Patricio Ramos | | 46 | | | 46 | | | |
|      #169 Eduardo Ramos Jr. | | 41 | | | 41 | | | |
|      #171 Eduardo Ramos | | 36 | | | 36 | | | |
|      #172 Alejandro Ramos | | 20 | | | 20 | | | |
| TEAM #30 NOBLE MORTGAGE | | 142 | | | 142 | | | |
|      #118 Darel Daik | | 43 | | | 43 | | | |
|      #119 CURTIS WARDEN | | 36 | | | 36 | | | |
|      #117 Erica Sobba | | 32 | | | 32 | | | |
|      #120 Juan Guzman | | 31 | | | 31 | | | |
| TEAM #9 JOHN EDDIE WILLIAMS 2 | | 129 | | | 129 | | | |
|      #33 KEN WELLS | | 67 | | | 67 | | | |
|      #35 Butch Fears | | 62 | | | 62 | | | |
|      #36 | | 0 | | | | | | |
|      #34 | | 0 | | | | | | |
| TEAM #29 MK KRAWLERS AND ASSOCIATES | | 118 | | | 118 | | | |
|      #114 Kenneth Bigger hpd | | 45 | | | 45 | | | |
|      #115 Craig Bigger hpd | | 27 | | | 27 | | | |
|      #116 Michael Perales hpd | | 24 | | | 24 | | | |
|      #113 Brian Gonzalez hpd | | 22 | | | 22 | | | |
| TEAM #34 RDLR ARCHITECTS | | 113 | | | 113 | | | |
|      #135 JASON SMITH | | 33 | | | 33 | | | |
|      #134 Noel Compean | | 28 | | | 28 | | | |
|      #136 Katie Dominguez | | 27 | | | 27 | | | |
|      #133 Daniel Esteban Ortiz | | 25 | | | 25 | | | |
| TEAM #47 LMI PAINTING | | 4 | | | 4 | | | |
|      #188 Jose Varla | | 1 | | | 1 | | | |
|      #187 Carlos Perez | | 1 | | | 1 | | | |
|      #186 Tyler Backhus | | 1 | | | 1 | | | |
|      #185 Jacob Murphy | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #12 AGUILA AMMUNITION 1 | | 4 | | | 4 | | | |
|      #48 Joanna Mitchell | | 1 | | | 1 | | | |
|      #47 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #46 | | 1 | | | 1 | | | |
|      #45 TBD | | 1 | | | 1 | | | |