| Sporting | | Total | |
  |
Lewis Class 1 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #21 FIRETROL PROTECTION SYSTEMS | | 383 | | | 383 | | | |
|      #81 GAR BRAMMER | | 105 | | | 105 | | | |
|      #83 AARON EVANS | | 96 | | | 96 | | | |
|      #84 OSCAR VARGAS | | 92 | | | 92 | | | |
|      #82 RJ Gallup | | 90 | | | 90 | | | |
| TEAM #19 ENERGY ARCHITECTURE | | 375 | | | 375 | | | |
|      #74 David Hopper | | 97 | | | 97 | | | |
|      #76 David Sinz | | 93 | | | 93 | | | |
|      #75 Rob Duncan | | 93 | | | 93 | | | |
|      #73 Justin Hasbrouck | | 92 | | | 92 | | | |
| TEAM #7 BURTON CONSTRUCTION 1 | | 373 | | | 373 | | | |
|      #28 ANDREW ISHEE | | 105 | | | 105 | | | |
|      #27 Troy Malish | | 104 | | | 104 | | | |
|      #26 CHRIS WALLACE | | 91 | | | 91 | | | |
|      #25 MIKE MURPHY | | 73 | | | 73 | | | |
| TEAM #38 SYSTEMS PAINTERS AND DRYWALL | | 372 | | | 372 | | | |
|      #149 Dustin Hargrave | | 99 | | | 99 | | | |
|      #150 Larry Kunkel | | 93 | | | 93 | | | |
|      #152 Ross Blezinger | | 90 | | | 90 | | | |
|      #151 Derek Kautz | | 90 | | | 90 | | | |
| TEAM #28 KEY-SCAPE | | 364 | | | 364 | | | |
|      #112 Jimmy Simmons | | 102 | | | 102 | | | |
|      #109 KOLTON FOLKERTS | | 97 | | | 97 | | | |
|      #110 Kirk Folkerts | | 88 | | | 88 | | | |
|      #111 Tom Ward | | 77 | | | 77 | | | |
| TEAM #11 BURTON CONSTRUCTION 5 | | 363 | | | 363 | | | |
|      #43 GHOST Ghost Burton 5a | | 100 | | | 100 | | | |
|      #41 Tyler Pilgrim | | 96 | | | 96 | | | |
|      #42 Lyle Walker | | 84 | | | 84 | | | |
|      #44 GHOST Ghost Burton 5b | | 83 | | | 83 | | | |
| TEAM #10 BURTON CONSTRUCTION 4 | | 353 | | | 353 | | | |
|      #37 Blake McClendon | | 94 | | | 94 | | | |
|      #40 Juan Opsina | | 92 | | | 92 | | | |
|      #38 Dave Lawrence | | 84 | | | 84 | | | |
|      #39 Justin Bennett | | 83 | | | 83 | | | |
| TEAM #8 BURTON CONSTRUCTION 2 | | 351 | | | 351 | | | |
|      #29 Matt Hoffman | | 104 | | | 104 | | | |
|      #30 Chris Maresh | | 91 | | | 91 | | | |
|      #31 Cole Mueller | | 88 | | | 88 | | | |
|      #32 Matthew Dunn | | 68 | | | 68 | | | |
| TEAM #41 THE COMFLOW COMPANY | | 343 | | | 343 | | | |
|      #163 Eric Price | | 97 | | | 97 | | | |
|      #164 Travis Diehl | | 87 | | | 87 | | | |
|      #162 Jon Wiesmann | | 87 | | | 87 | | | |
|      #161 Terry Stoebner | | 72 | | | 72 | | | |
| TEAM #20 ERWIN EVANS MANCHA PIKE | | 338 | | | 338 | | | |
|      #77 Alan Evans | | 95 | | | 95 | | | |
|      #80 Brad Newland | | 93 | | | 93 | | | |
|      #79 Maximilian Mancha | | 76 | | | 76 | | | |
|      #78 John Wiley Erwin | | 74 | | | 74 | | | |
| TEAM #37 SOUTHEAST FIRE PROTECTION | | 333 | | | 333 | | | |
|      #145 Chip Bateman | | 94 | | | 94 | | | |
|      #148 GENE BROWN | | 89 | | | 89 | | | |
|      #146 Craig Bateman | | 78 | | | 78 | | | |
|      #147 Josh Young | | 72 | | | 72 | | | |
| TEAM #14 CLEARY CONSTRUCTION SERVICES | | 332 | | | 332 | | | |
|      #53 Joe Cleary III | | 103 | | | 103 | | | |
|      #56 Jay Todd | | 87 | | | 87 | | | |
|      #55 Paul Rivers | | 81 | | | 81 | | | |
|      #54 Dustin Kelch | | 61 | | | 61 | | | |
| TEAM #6 BIG 4 STEEL SERVICES | | 326 | | | 326 | | | |
|      #21 Todd Hoke | | 98 | | | 98 | | | |
|      #24 Kyle Pogue | | 87 | | | 87 | | | |
|      #22 Tim Denson | | 72 | | | 72 | | | |
|      #23 Russell Currie | | 69 | | | 69 | | | |
| TEAM #26 HOPE AUTOMOTIVE | | 326 | | | 326 | | | |
|      #104 DAVID HOFF | | 92 | | | 92 | | | |
|      #102 Chuck Oppermann | | 88 | | | 88 | | | |
|      #103 Brandon Oppermann | | 73 | | | 73 | | | |
|      #101 MARK MCELROY | | 73 | | | 73 | | | |
  |
Lewis Class 2 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #42 WARD GETZ AND ASSOCIATES | | 320 | | | 320 | | | |
|      #166 Mike Montelongo | | 82 | | | 82 | | | |
|      #167 Tyler Munson | | 81 | | | 81 | | | |
|      #168 GHOST GHOST Ward | | 79 | | | 79 | | | |
|      #165 Tyler Ray | | 78 | | | 78 | | | |
| TEAM #25 HINES | | 313 | | | 313 | | | |
|      #100 Lars Koster | | 98 | | | 98 | | | |
|      #97 Charlie Meyer | | 96 | | | 96 | | | |
|      #99 Palmer Letzerich | | 91 | | | 91 | | | |
|      #98 Laura Denkler | | 28 | | | 28 | | | |
| TEAM #24 GRAVES MECHANICAL | | 313 | | | 313 | | | |
|      #94 RANDY ALLEN | | 92 | | | 92 | | | |
|      #96 Bryan DAgostino | | 83 | | | 83 | | | |
|      #93 Jason Grymes | | 73 | | | 73 | | | |
|      #95 Eric Jansen | | 65 | | | 65 | | | |
| TEAM #16 D AND L ELECTRIC COMPANY | | 310 | | | 310 | | | |
|      #61 Billy McDonald | | 95 | | | 95 | | | |
|      #64 DENNIS MARSHALL | | 83 | | | 83 | | | |
|      #62 Jonathan McDonald | | 72 | | | 72 | | | |
|      #63 Brian Wallace | | 60 | | | 60 | | | |
| TEAM #31 MAREK | | 302 | | | 302 | | | |
|      #123 Matt Grindstaff | | 92 | | | 92 | | | |
|      #124 Andrew Sodek | | 83 | | | 83 | | | |
|      #121 Blake Vacek | | 66 | | | 66 | | | |
|      #122 Jay Lee | | 61 | | | 61 | | | |
| TEAM #44 LINDSEY CONSTRUCTION | | 301 | | | 301 | | | |
|      #175 Noble Lindsey | | 94 | | | 94 | | | |
|      #176 Dwight Childs | | 77 | | | 77 | | | |
|      #173 Mark Sanders | | 76 | | | 76 | | | |
|      #174 CURTIS LINDSEY | | 54 | | | 54 | | | |
| TEAM #40 TELIOS | | 294 | | | 294 | | | |
|      #158 John Lay | | 86 | | | 86 | | | |
|      #157 Ben Willey | | 83 | | | 83 | | | |
|      #160 Charlie Bowell | | 66 | | | 66 | | | |
|      #159 Roger Baserich | | 59 | | | 59 | | | |
| TEAM #32 MIDWAY COMPANIES | | 290 | | | 290 | | | |
|      #128 Chris Seckinger | | 78 | | | 78 | | | |
|      #127 David Hightower | | 75 | | | 75 | | | |
|      #125 Rob Sigler | | 70 | | | 70 | | | |
|      #126 GHOST GHOST Midway | | 67 | | | 67 | | | |
| TEAM #27 JOHN KENNEDY INVESTMENTS INC. | | 286 | | | 286 | | | |
|      #105 JOHN PIKE | | 78 | | | 78 | | | |
|      #107 JEFF MORRIS | | 76 | | | 76 | | | |
|      #108 Aaron Rodriguez | | 66 | | | 66 | | | |
|      #106 Jason Morris | | 66 | | | 66 | | | |
| TEAM #35 POSTEL INTERNATIONAL INC | | 281 | | | 281 | | | |
|      #138 Jeff Postel | | 86 | | | 86 | | | |
|      #139 Mike Hajecate | | 82 | | | 82 | | | |
|      #137 Kerre Barron | | 64 | | | 64 | | | |
|      #140 Chuck Burks | | 49 | | | 49 | | | |
| TEAM #43 COASTAL DOORS | | 271 | | | 271 | | | |
|      #172 Brian Goss | | 85 | | | 85 | | | |
|      #170 Darrell Hartman | | 76 | | | 76 | | | |
|      #171 Ricky Jones | | 57 | | | 57 | | | |
|      #169 Jamie Spring | | 53 | | | 53 | | | |
| TEAM #39 TC EXCAVATION LLC | | 268 | | | 268 | | | |
|      #155 Corey Renick | | 78 | | | 78 | | | |
|      #153 Thomas Henn | | 75 | | | 75 | | | |
|      #154 Max Garrison | | 60 | | | 60 | | | |
|      #156 Daniel Yancy | | 55 | | | 55 | | | |
| TEAM #23 FSR SERVICES | | 261 | | | 261 | | | |
|      #90 Tommy Pavlicek | | 73 | | | 73 | | | |
|      #89 Stephen Seibert | | 73 | | | 73 | | | |
|      #92 DAVID BALDWIN | | 66 | | | 66 | | | |
|      #91 Emily Seibert | | 49 | | | 49 | | | |
| TEAM #22 FORNER ELECTRICAL SERVICES | | 260 | | | 260 | | | |
|      #87 Craig Forner | | 75 | | | 75 | | | |
|      #85 Bill Forner | | 74 | | | 74 | | | |
|      #88 Bob Forner | | 59 | | | 59 | | | |
|      #86 Justin Forner | | 52 | | | 52 | | | |
| TEAM #15 CONNECT 2 EVERYTHING | | 257 | | | 257 | | | |
|      #57 Gary Lawless | | 86 | | | 86 | | | |
|      #59 Rich Martinez | | 70 | | | 70 | | | |
|      #60 Jordan Buck | | 63 | | | 63 | | | |
|      #58 Andre Granello | | 38 | | | 38 | | | |
  |
Lewis Class 3 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #33 MOMENTUM GLASS | | 253 | | | 253 | | | |
|      #129 Torrey McAlpin | | 87 | | | 87 | | | |
|      #130 MATT OLSON | | 67 | | | 67 | | | |
|      #131 Rick Rathman | | 62 | | | 62 | | | |
|      #132 Connor Wallace | | 37 | | | 37 | | | |
| TEAM #9 BURTON CONSTRUCTION 3 | | 250 | | | 250 | | | |
|      #36 Bill Pohl | | 79 | | | 79 | | | |
|      #35 Jennifer Jensen | | 67 | | | 67 | | | |
|      #33 Tucker Jensen | | 56 | | | 56 | | | |
|      #34 Dare Lovett | | 48 | | | 48 | | | |
| TEAM #17 EARTH ENGINEERING | | 248 | | | 248 | | | |
|      #66 TOM MURPHY | | 103 | | | 103 | | | |
|      #65 Walker Kane | | 80 | | | 80 | | | |
|      #67 Lindsay Moss | | 40 | | | 40 | | | |
|      #68 Erin Hancock | | 25 | | | 25 | | | |
| TEAM #12 BLANCO ELECTRIC | | 243 | | | 243 | | | |
|      #46 Alfredo Blanco | | 68 | | | 68 | | | |
|      #45 Marco Blanco Jr. | | 60 | | | 60 | | | |
|      #48 Julio Trevino | | 59 | | | 59 | | | |
|      #47 Raul Blanco | | 56 | | | 56 | | | |
| TEAM #34 MSC EARTHWORK | | 236 | | | 236 | | | |
|      #135 Jeremy Wilke | | 71 | | | 71 | | | |
|      #136 Paul Ortiz | | 65 | | | 65 | | | |
|      #133 Mike Stasney | | 61 | | | 61 | | | |
|      #134 Craig Carroll | | 39 | | | 39 | | | |
| TEAM #3 AIG COMPANY / BLUE RIDGE RANCH 1 | | 235 | | | 235 | | | |
|      #11 Peter Bujosa | | 78 | | | 78 | | | |
|      #10 SAM TAYLOR | | 72 | | | 72 | | | |
|      #12 JUSTIN COMEAUX | | 53 | | | 53 | | | |
|      #9 Kelvin Cox Sr | | 32 | | | 32 | | | |
| TEAM #1 ADVANCED GLASS SOLUTIONS | | 210 | | | 210 | | | |
|      #4 Jimmy Medrano | | 67 | | | 67 | | | |
|      #2 Jose Valencia | | 55 | | | 55 | | | |
|      #1 Chris Harclerode | | 45 | | | 45 | | | |
|      #3 Rudy Gomez | | 43 | | | 43 | | | |
| TEAM #5 ALLIED FIRE PROTECTION | | 205 | | | 205 | | | |
|      #18 Gilbert Lerma | | 78 | | | 78 | | | |
|      #19 Eric Maldonado | | 65 | | | 65 | | | |
|      #17 GHOST GHOST Allied | | 56 | | | 56 | | | |
|      #20 BARRY STEWART | | 6 | | | 6 | | | |
| TEAM #4 AIG COMPANY / BLUE RIDGE RANCH 2 | | 170 | | | 170 | | | |
|      #16 Geoff Messer | | 83 | | | 83 | | | |
|      #15 Joseph Presley | | 52 | | | 52 | | | |
|      #13 Clark Oatman | | 18 | | | 18 | | | |
|      #14 Elizabeth Shaffer | | 17 | | | 17 | | | |
| TEAM #29 LMI PAINTING | | 164 | | | 164 | | | |
|      #116 Jacob Murphy | | 51 | | | 51 | | | |
|      #115 Chris Day | | 41 | | | 41 | | | |
|      #113 Lance Murphy | | 37 | | | 37 | | | |
|      #114 Eric Garza | | 35 | | | 35 | | | |
| TEAM #36 PRMM FIRE AND ALARM | | 159 | | | 159 | | | |
|      #143 Daniel Hester | | 83 | | | 83 | | | |
|      #144 J.D. Aceto | | 76 | | | 76 | | | |
|      #142 Matt Muse | | 0 | | | | | | |
|      #141 WILL JONES | | 0 | | | | | | |
| TEAM #30 LMI PAINTING 2 | | 82 | | | 82 | | | |
|      #117 Tyler Backhus | | 54 | | | 54 | | | |
|      #118 Carlos Perez | | 28 | | | 28 | | | |
|      #120 GHOST Ghost LMI B | | 0 | | | | | | |
|      #119 GHOST Ghost LMI A | | 0 | | | | | | |
| TEAM #18 ENCORE CONCRETE CONSTRUCTION | | 4 | | | 4 | | | |
|      #72 GHOST Ghost Encore B | | 1 | | | 1 | | | |
|      #71 GHOST Ghost Encore A | | 1 | | | 1 | | | |
|      #70 AARON SMITH | | 1 | | | 1 | | | |
|      #69 Kevin Smyth | | 1 | | | 1 | | | |
| TEAM #13 CERTIFIED FIREPROOFING INC | | 3 | | | 3 | | | |
|      #52 Brian Perret | | 1 | | | 1 | | | |
|      #51 Mason Messana | | 1 | | | 1 | | | |
|      #50 Chris Yargo | | 1 | | | 1 | | | |
|      #49 Carl Messana | | 0 | | | | | | |
| TEAM #2 AGILE INTERIORS | | 2 | | | 2 | | | |
|      #8 Need Need One | | 1 | | | 1 | | | |
|      #7 Need Need One | | 1 | | | 1 | | | |
|      #6 Jason Tramonte | | 0 | | | | | | |
|      #5 Maria Carmen Tamez | | 0 | | | | | | |