| 2019 SpawGlass Construction | | Total | |
| TEAM #33 SPAWGLASS HOUSTON METHODIST TEAM | | 272 | | | 272 | | | |
|      #129 DUSTIN WILSON | | 73 | | | 73 | | | |
|      #130 Danny Furman | | 69 | | | 69 | | | |
|      #132 John Lay | | 67 | | | 67 | | | |
|      #131 Nolan Sims | | 63 | | | 63 | | | |
| TEAM #7 MYREX INDUSTRIES | | 268 | | | 268 | | | |
|      #27 Braeden Boze | | 70 | | | 70 | | | |
|      #26 Ryan Sevcik | | 69 | | | 69 | | | |
|      #28 Mark Dietert | | 66 | | | 66 | | | |
|      #25 Kelly Boze | | 63 | | | 63 | | | |
| TEAM #9 COKINOS | | 262 | | | 262 | | | |
|      #34 John Warren | | 75 | | | 75 | | | |
|      #36 Marshall Holmes | | 63 | | | 63 | | | |
|      #35 John Grayson | | 62 | | | 62 | | | |
|      #33 matt thompson | | 62 | | | 62 | | | |
| TEAM #25 DRAKE ENVIRONMENTAL | | 261 | | | 261 | | | |
|      #99 JAYSON WORTHY | | 70 | | | 70 | | | |
|      #98 Richard Hallmark | | 65 | | | 65 | | | |
|      #100 Garett Wheaton | | 63 | | | 63 | | | |
|      #97 Scott Story | | 63 | | | 63 | | | |
| TEAM #28 SPAWGLASS/KIRKSEY | | 238 | | | 238 | | | |
|      #110 BENITO GUERRIER | | 67 | | | 67 | | | |
|      #111 DOUG HAMMEL | | 62 | | | 62 | | | |
|      #109 David Ajlani | | 57 | | | 57 | | | |
|      #112 RANDALL WALKER | | 52 | | | 52 | | | |
| TEAM #40 GRIESENBECK | | 236 | | | 236 | | | |
|      #159 doug gregory | | 70 | | | 70 | | | |
|      #160 Ghost | | 68 | | | 68 | | | |
|      #158 Jamey Abbs | | 59 | | | 59 | | | |
|      #157 Brian Groff | | 39 | | | 39 | | | |
| TEAM #29 RESTORATION SERVICES | | 231 | | | 231 | | | |
|      #113 Mike Pocock | | 66 | | | 66 | | | |
|      #114 Matt Garrett | | 58 | | | 58 | | | |
|      #115 Hunter Wisnokie | | 56 | | | 56 | | | |
|      #116 Chris McDaniel | | 51 | | | 51 | | | |
| TEAM #8 FAST TRACK SPECIALTIES | | 228 | | | 228 | | | |
|      #31 Cullen Schoener | | 71 | | | 71 | | | |
|      #29 Justin Staggs | | 59 | | | 59 | | | |
|      #30 Butch NeSmith | | 52 | | | 52 | | | |
|      #32 Max V | | 46 | | | 46 | | | |
| TEAM #1 AGGREGATE TECHNOLOGIES | | 226 | | | 226 | | | |
|      #1 Chris Allen | | 75 | | | 75 | | | |
|      #2 Tommy Matheus | | 59 | | | 59 | | | |
|      #3 Etham Namink | | 57 | | | 57 | | | |
|      #4 Cameron Shewmaker | | 35 | | | 35 | | | |
| TEAM #34 SPAWGLASS BUILDING SERVICES TEAM | | 223 | | | 223 | | | |
|      #134 JEFF ROBINSON | | 67 | | | 67 | | | |
|      #135 Gino Reyes | | 58 | | | 58 | | | |
|      #136 Julian | | 56 | | | 56 | | | |
|      #133 Mark Grauvogl | | 42 | | | 42 | | | |
| TEAM #13 POLKNATION 2 | | 214 | | | 214 | | | |
|      #49 Philip White | | 69 | | | 69 | | | |
|      #50 Bruce Hoang | | 61 | | | 61 | | | |
|      #52 Ghost | | 55 | | | 55 | | | |
|      #51 JASON MATTHEWS | | 29 | | | 29 | | | |
| TEAM #2 WE BUST EARLY AND OFTEN | | 213 | | | 213 | | | |
|      #7 Kris Scott | | 66 | | | 66 | | | |
|      #8 GHOST | | 58 | | | 58 | | | |
|      #5 Jarrod Massey | | 54 | | | 54 | | | |
|      #6 John Eagleeye | | 35 | | | 35 | | | |
| TEAM #36 UNITED RENTALS | | 213 | | | 213 | | | |
|      #143 Wendy Dunn | | 66 | | | 66 | | | |
|      #142 Nick Kobeski | | 59 | | | 59 | | | |
|      #141 Wayne Levendoski | | 59 | | | 59 | | | |
|      #144 Rob Slivinsky | | 29 | | | 29 | | | |
| TEAM #39 SPAWGLASS SOUTHAMPTON | | 212 | | | 212 | | | |
|      #153 Brandon Jaster | | 67 | | | 67 | | | |
|      #156 Ghost | | 63 | | | 63 | | | |
|      #155 Jonathan Buck | | 61 | | | 61 | | | |
|      #154 Katie Johnson | | 21 | | | 21 | | | |
| TEAM #20 TAMU/SPAWGLASS SAN ANTONIO | | 207 | | | 207 | | | |
|      #80 Sam Sutterfield | | 67 | | | 67 | | | |
|      #79 Russ Wallace | | 54 | | | 54 | | | |
|      #77 Melodye Tomsu | | 51 | | | 51 | | | |
|      #78 Tommy Tomsu | | 35 | | | 35 | | | |
| TEAM #27 SPD #2 | | 204 | | | 204 | | | |
|      #107 Larry Kunkel | | 61 | | | 61 | | | |
|      #105 Dustin Hargrave | | 61 | | | 61 | | | |
|      #108 Connor Foster | | 45 | | | 45 | | | |
|      #106 Larry Malik | | 37 | | | 37 | | | |
| TEAM #31 CORRECT ELECTRIC INC. | | 201 | | | 201 | | | |
|      #122 Nick Gilstrap | | 57 | | | 57 | | | |
|      #123 David Kahlden | | 53 | | | 53 | | | |
|      #124 Joey Mendyk | | 47 | | | 47 | | | |
|      #121 Sean Gilstrap | | 44 | | | 44 | | | |
| TEAM #11 TEAM KILGORE | | 200 | | | 200 | | | |
|      #44 Joe Ryan Mathis | | 69 | | | 69 | | | |
|      #42 Austin Shirley | | 62 | | | 62 | | | |
|      #41 Brandon Shimer | | 43 | | | 43 | | | |
|      #43 Layton Muehr | | 26 | | | 26 | | | |
| TEAM #19 BUNDREN PAINTING AND DRYWALL | | 194 | | | 194 | | | |
|      #75 MICHAEL FIORENZA | | 60 | | | 60 | | | |
|      #73 CRAIG BUNDREN | | 54 | | | 54 | | | |
|      #76 ANDREW ROBERTS | | 42 | | | 42 | | | |
|      #74 Ryan Zapata | | 38 | | | 38 | | | |
| TEAM #35 A/C TECHNICAL | | 192 | | | 192 | | | |
|      #138 JEFF MILLER | | 58 | | | 58 | | | |
|      #137 GREGG ZINSMEYER | | 55 | | | 55 | | | |
|      #139 Bill Stice | | 41 | | | 41 | | | |
|      #140 David Kaczynski | | 38 | | | 38 | | | |
| TEAM #3 PULL BANG CRAP | | 192 | | | 192 | | | |
|      #12 Damon Jeffrey | | 57 | | | 57 | | | |
|      #11 Marshal Demoss | | 46 | | | 46 | | | |
|      #9 Lucky DeMoss | | 45 | | | 45 | | | |
|      #10 Rene Gonzales | | 44 | | | 44 | | | |
| TEAM #15 BMFERS | | 190 | | | 190 | | | |
|      #60 Tony Murray | | 57 | | | 57 | | | |
|      #57 Leo Delvige | | 53 | | | 53 | | | |
|      #59 Jason Kato | | 51 | | | 51 | | | |
|      #58 Blake Shipp | | 29 | | | 29 | | | |
| TEAM #32 GRAVES MECHANICAL | | 188 | | | 188 | | | |
|      #127 Josh Hawkins | | 58 | | | 58 | | | |
|      #126 Joe Mendyk | | 53 | | | 53 | | | |
|      #125 Bryan Graves | | 52 | | | 52 | | | |
|      #128 KENNY SMITH | | 25 | | | 25 | | | |
| TEAM #12 POLKNATION 1 | | 188 | | | 188 | | | |
|      #47 CHRIS NELSON | | 56 | | | 56 | | | |
|      #48 Ghost | | 49 | | | 49 | | | |
|      #45 Ryan Fort | | 44 | | | 44 | | | |
|      #46 Chris Luberoff | | 39 | | | 39 | | | |
| TEAM #14 BAKER TRIANGLE | | 184 | | | 184 | | | |
|      #55 Brian Krueger | | 60 | | | 60 | | | |
|      #53 Steven Degroot | | 56 | | | 56 | | | |
|      #54 Mike Degroot | | 45 | | | 45 | | | |
|      #56 Trey Hollman | | 23 | | | 23 | | | |
| TEAM #10 CMC CONSTRUCTION SERVICES | | 174 | | | 174 | | | |
|      #38 GA Delfeld | | 65 | | | 65 | | | |
|      #40 Johnnie Arolfo | | 59 | | | 59 | | | |
|      #39 Jim Eisele | | 25 | | | 25 | | | |
|      #37 Spanky Boutell | | 25 | | | 25 | | | |
| TEAM #18 C.C HUNTER INC. | | 169 | | | 169 | | | |
|      #72 Freddie Brooks | | 78 | | | 78 | | | |
|      #69 Victor Cauble | | 52 | | | 52 | | | |
|      #70 Hunter Cauble | | 26 | | | 26 | | | |
|      #71 Estaphanie Villagomez | | 13 | | | 13 | | | |
| TEAM #30 CHAMBERLING ROOFING AND WATERPROOFING | | 169 | | | 169 | | | |
|      #118 Mike Kasper | | 61 | | | 61 | | | |
|      #120 Stephen Simmons | | 42 | | | 42 | | | |
|      #117 Lyle Coston | | 35 | | | 35 | | | |
|      #119 PD McIntyre | | 31 | | | 31 | | | |
| TEAM #4 SCHNEIDER ELECTRIC | | 169 | | | 169 | | | |
|      #16 DAVID HOWARD | | 58 | | | 58 | | | |
|      #15 Rey Jimenez | | 47 | | | 47 | | | |
|      #14 Haim Schwartz | | 42 | | | 42 | | | |
|      #13 Randy McNall | | 22 | | | 22 | | | |
| TEAM #21 AMERICAN FIRE PROTECTION GROUP | | 168 | | | 168 | | | |
|      #83 Ron Morris | | 52 | | | 52 | | | |
|      #81 Nathan Wanderski | | 44 | | | 44 | | | |
|      #84 Latio Fernandez | | 37 | | | 37 | | | |
|      #82 Coley Powers | | 35 | | | 35 | | | |
| TEAM #22 DC AMERICAN | | 166 | | | 166 | | | |
|      #85 Leigh Martin | | 66 | | | 66 | | | |
|      #87 Kiel Von Feldt | | 51 | | | 51 | | | |
|      #86 Austin Ratcliff | | 36 | | | 36 | | | |
|      #88 Craig Carroll | | 13 | | | 13 | | | |
| TEAM #26 SPD #1 | | 166 | | | 166 | | | |
|      #104 AUSTIN TUCKER | | 61 | | | 61 | | | |
|      #102 Matthew Fontaine | | 51 | | | 51 | | | |
|      #103 Andy Brokmeyer | | 27 | | | 27 | | | |
|      #101 Victor Garza | | 27 | | | 27 | | | |
| TEAM #24 CLAY KILLAZ | | 149 | | | 149 | | | |
|      #95 CHRIS RHODEN | | 48 | | | 48 | | | |
|      #93 Aaron Meredith | | 46 | | | 46 | | | |
|      #96 Heather McDonough | | 34 | | | 34 | | | |
|      #94 Shauna Carpenter | | 21 | | | 21 | | | |
| TEAM #16 SIGMA A | | 141 | | | 141 | | | |
|      #63 Ghost | | 53 | | | 53 | | | |
|      #61 Simon Kanaan | | 37 | | | 37 | | | |
|      #64 ROBERT HOFFMAN | | 29 | | | 29 | | | |
|      #62 Chris Landrum | | 22 | | | 22 | | | |
| TEAM #6 BIG CITY ACCESS | | 134 | | | 134 | | | |
|      #24 GHOST | | 37 | | | 37 | | | |
|      #21 James Evanicky | | 37 | | | 37 | | | |
|      #22 Doug Goulas | | 35 | | | 35 | | | |
|      #23 David Walkters | | 25 | | | 25 | | | |
| TEAM #42 VILLAGE OF SOUTHAMPTON PLUMBING | | 129 | | | 129 | | | |
|      #168 Cliff Kuykendall | | 54 | | | 54 | | | |
|      #166 ERIK COLEMAN | | 32 | | | 32 | | | |
|      #165 Shane Pugh | | 25 | | | 25 | | | |
|      #167 Danniel Brannan | | 18 | | | 18 | | | |
| TEAM #17 SIGMA B | | 120 | | | 120 | | | |
|      #66 Charlie Juhl | | 59 | | | 59 | | | |
|      #67 Vigil Roxas | | 28 | | | 28 | | | |
|      #65 Roy Gill | | 27 | | | 27 | | | |
|      #68 Ares Paredes | | 6 | | | 6 | | | |
| TEAM #37 SPAWGLASS MOTIVA | | 109 | | | 109 | | | |
|      #146 Bryce Sutter | | 40 | | | 40 | | | |
|      #145 Clare Wilmore | | 38 | | | 38 | | | |
|      #147 GHOST ONE | | 17 | | | 17 | | | |
|      #148 GHOST TWO | | 14 | | | 14 | | | |
| TEAM #23 RETIREMENT CENTER MANAGEMENT | | 101 | | | 101 | | | |
|      #89 David Keaton | | 41 | | | 41 | | | |
|      #90 Alex Pichon | | 31 | | | 31 | | | |
|      #92 Lynn Wallace | | 18 | | | 18 | | | |
|      #91 Bernard Adeshina | | 11 | | | 11 | | | |
| TEAM #41 RAVEN MECHANICAL | | 81 | | | 81 | | | |
|      #164 Sam Meeks | | 40 | | | 40 | | | |
|      #163 Johnny Saldana | | 21 | | | 21 | | | |
|      #162 Shellie Natho | | 12 | | | 12 | | | |
|      #161 Megan Chapa | | 8 | | | 8 | | | |
| TEAM #38 OSR CONSTRUCTION | | 0 | | | 0 | | | |
|      #152 Russell Townsend | | 0 | | | | | | |
|      #151 Luke Mathews | | 0 | | | | | | |
|      #150 Jay Senegal | | 0 | | | | | | |
|      #149 Bernard Adeshina | | 0 | | | | | | |
| TEAM #5 MEK FLOORS | | 0 | | | 0 | | | |
|      #20 Tom Caver | | 0 | | | | | | |
|      #19 Colin Caughran | | 0 | | | | | | |
|      #18 Kevin Dunlop | | 0 | | | | | | |
|      #17 Hannah Wolfert | | 0 | | | | | | |