| Purple 100 | | Total | |
  |
Lewis Class 1 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #34 A-AFFORDABLE FURNITURE | | 408 | | | 408 | | | |
|      #134 Napier Justin | | 105 | | | 105 | | | |
|      #135 Otto Bryan | | 104 | | | 104 | | | |
|      #136 Vacha Tanner | | 103 | | | 103 | | | |
|      #133 Stelpflug Karl | | 96 | | | 96 | | | |
| TEAM #36 PJS | | 389 | | | 389 | | | |
|      #142 Clasen Tony | | 103 | | | 103 | | | |
|      #141 Torres Mauricio | | 100 | | | 100 | | | |
|      #143 Magana Armando | | 95 | | | 95 | | | |
|      #144 McBeth Sean | | 91 | | | 91 | | | |
| TEAM #41 TEAM BONE | | 360 | | | 360 | | | |
|      #163 Ghost Scott | | 92 | | | 92 | | | |
|      #162 Chris Bone | | 91 | | | 91 | | | |
|      #164 GHOST Chris | | 91 | | | 91 | | | |
|      #161 Steinke Scott | | 86 | | | 86 | | | |
| TEAM #30 A&M WHITE | | 357 | | | 357 | | | |
|      #119 Schmidt Brandon | | 97 | | | 97 | | | |
|      #117 Maxwell Cara | | 92 | | | 92 | | | |
|      #118 Kubena Ben | | 89 | | | 89 | | | |
|      #120 Counts Jacob | | 79 | | | 79 | | | |
| TEAM #24 HARVEST GREEN AND JORDAN RANCH | | 356 | | | 356 | | | |
|      #95 Brandt Darly | | 99 | | | 99 | | | |
|      #93 Ulke Jerry | | 98 | | | 98 | | | |
|      #94 Ulke Taylan | | 88 | | | 88 | | | |
|      #96 Johnson Sam | | 71 | | | 71 | | | |
| TEAM #25 ASPIRE FINE HOMES | | 353 | | | 353 | | | |
|      #100 Kaiser John | | 101 | | | 101 | | | |
|      #99 Peden Tom | | 99 | | | 99 | | | |
|      #98 Breed Carter | | 86 | | | 86 | | | |
|      #97 Gordon David | | 67 | | | 67 | | | |
  |
Lewis Class 2 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #37 NOTHIN BUT DUST | | 342 | | | 342 | | | |
|      #146 Thomas Alicia | | 91 | | | 91 | | | |
|      #147 Nail Sandi | | 90 | | | 90 | | | |
|      #145 Propes Sharon | | 82 | | | 82 | | | |
|      #148 Woodruff Anita | | 79 | | | 79 | | | |
| TEAM #20 GONZALES HIGH SCHOOL TEAM | | 336 | | | 336 | | | |
|      #77 Davis Brayden | | 99 | | | 99 | | | |
|      #80 LaBuhn Coy | | 89 | | | 89 | | | |
|      #78 Mason Matthew | | 85 | | | 85 | | | |
|      #79 Avant Luke | | 63 | | | 63 | | | |
| TEAM #21 SILVER EAGLE | | 329 | | | 329 | | | |
|      #81 Petrenella Vence | | 88 | | | 88 | | | |
|      #83 Swift Chris | | 87 | | | 87 | | | |
|      #82 Glass Kevin | | 83 | | | 83 | | | |
|      #84 Bane Cameron | | 71 | | | 71 | | | |
| TEAM #26 SABLE POWER & GAS LLC | | 324 | | | 324 | | | |
|      #103 Culpepper John | | 91 | | | 91 | | | |
|      #104 Grothues Trent | | 82 | | | 82 | | | |
|      #102 Culpepper Kris | | 79 | | | 79 | | | |
|      #101 Gilbert Mike | | 72 | | | 72 | | | |
| TEAM #33 CHRISTMANN & CO | | 315 | | | 315 | | | |
|      #131 Barnes Rhea | | 94 | | | 94 | | | |
|      #129 Christmann Harold | | 91 | | | 91 | | | |
|      #130 Goubeaud Pete | | 77 | | | 77 | | | |
|      #132 Fagg Kevin | | 53 | | | 53 | | | |
| TEAM #32 GLEANNLOCH FARM GUNNERS | | 314 | | | 314 | | | |
|      #128 Swonke will | | 85 | | | 85 | | | |
|      #127 Young Jerry | | 83 | | | 83 | | | |
|      #126 Adam | | 82 | | | 82 | | | |
|      #125 McGarr Shay | | 64 | | | 64 | | | |
  |
Lewis Class 3 |
# |
Shooter |
Score |
| TEAM #29 RISHER TEAM #2 | | 302 | | | 302 | | | |
|      #116 Koch David | | 84 | | | 84 | | | |
|      #115 Raguisn Pat | | 79 | | | 79 | | | |
|      #113 Lee Jerrod | | 73 | | | 73 | | | |
|      #114 Helms Jeremy | | 66 | | | 66 | | | |
| TEAM #23 WHITE CLAW | | 289 | | | 289 | | | |
|      #91 Stewart David | | 83 | | | 83 | | | |
|      #92 Krause Randy | | 74 | | | 74 | | | |
|      #89 Mounts Austin | | 70 | | | 70 | | | |
|      #90 Jolly Robert | | 62 | | | 62 | | | |
| TEAM #35 LEAD ASSOCIATE MGMT | | 266 | | | 266 | | | |
|      #139 Simmons Scott | | 83 | | | 83 | | | |
|      #140 Kennedy Justin | | 65 | | | 65 | | | |
|      #138 West Brittany | | 60 | | | 60 | | | |
|      #137 Bambridge Larry | | 58 | | | 58 | | | |
| TEAM #38 INDIVIDUAL SHOOTER | | 259 | | | 259 | | | |
|      #151 Bourgeois Isaih | | 90 | | | 90 | | | |
|      #149 Yates Everett | | 83 | | | 83 | | | |
|      #152 Yates Gabriella | | 66 | | | 66 | | | |
|      #150 Bourgeois Garla | | 20 | | | 20 | | | |
| TEAM #28 RISHER TEAM #1 | | 252 | | | 252 | | | |
|      #112 Cavin Hershell | | 80 | | | 80 | | | |
|      #111 Dart Phil | | 70 | | | 70 | | | |
|      #110 Bussey Major Jason | | 61 | | | 61 | | | |
|      #109 Risher Randy | | 41 | | | 41 | | | |
| TEAM #27 KARBACH BREWING | | 239 | | | 239 | | | |
|      #107 Hollis Mark | | 91 | | | 91 | | | |
|      #108 Macomber Tom | | 84 | | | 84 | | | |
|      #106 Goodman Bennett | | 34 | | | 34 | | | |
|      #105 MORGAN JOHN | | 30 | | | 30 | | | |
| TEAM #22 INSPERITY | | 149 | | | 149 | | | |
|      #88 Benbow Troy | | 95 | | | 95 | | | |
|      #86 Benbow Amanda | | 33 | | | 33 | | | |
|      #87 Govina Delfina | | 14 | | | 14 | | | |
|      #85 Santo Sarah | | 7 | | | 7 | | | |